Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

13.12.2015 İstanbul trafiği.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Bu gün ne yazık ki arabayla kız arkadaşımı almak için Maltepe'den Ümraniye'ye gidip birde geri dönmem gerekiyordu. Normalde 40 dk süren yol bu gün tam 2 saat sürdü! Hafta içi dahi bu kadar trafik yok. AVM'lerin önü, yanyollar hınca hınç dolu! Santim santim gidiyor resmen araçlar. En sonunda delirip arabayı bir yere çekip, yemek yedikten sonra kız arkadaşımı metro ile geri yolladım.

Nedir bu hafta sonu arabayla AVM'ye gitme fantazisi?
    Ters şeritten gelen arabalarmı dersin, Akıllılık yapıp yanyola girmek için en soldan fırlayan bir de üstüne çıkmaya çalışıp küfür edenmi dersin...

İstanbul'da yaşam bitmiştir arkadaşlar. Kesinlikle ve kesinlikle yakın tarihte İstanbul'dan taşınma kararı aldım.
    Allah böyle şehrin belasını versin. Yeter lan yeter nedir bu çile? Manyakmıyız biz illede İstanbul diye tutturmuş herkes.
    Arkadaşımın işleri rast giderse Mersin'e yerleşmeyi düşünüyorum. Belki Bilgisayar mühendisi olarak aynı maaşta iş bulamam ama hiç değilse insan gibi yaşarım!

Adamı hasta eder bu şehir! Tek çare ya motor yada bu şehri terk etmek. Ömrümüz trafikte geçiyor! Hafta içi her gün 3 saat trafikteyim. Delilik resmen...
    bulut59, 2move, karacabeg ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin garip yanı sen deliriyosun o şöförler delirmiyo yerinde olsam motosikletle gider alırdım
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin garip yanı sen deliriyosun o şöförler delirmiyo yerinde olsam motosikletle gider alırdım
    Alamadık motoru henüz başkan

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Biz niye motor kullanıyoruz sanıyorsun.??? Yoksa manyakmıyız İstanbul gibi yerde motor kullanıcaz
    svgblg ve Shrieker bunu beğendiler.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Kesinlike katılıyorum. İstanbul'da yaşıyoruz ne oluyor ? Çilesini çekiyoruz resmen.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Millette zevkinden durmuyor ki. Herkes para kazanmak ve ya daha iyi işte çalışmak daha iyi okulda okumak için burda. Onun dışında bütün bu dertlerin yoksa orda bir iste çalistiginda dusecek maasi sikinti etmiyorsan baska sehire yerleşmenin zamani gelmis demektir. Memurlar mesala heryerde ayni para tanidik akraba yoksa hiç Istanbul da durmayacaksin gideceksin sakin yerlere. Herkeste sikintilar ayni Konya da bile bir uçtan bir uca tas çatlasa 2 saatte gidiyorsun burda Besiktas Sariyer arasini sahilden 3 saatte gittiğimi biliyorum. Çekilecek dert degil bu Istanbul ama iste bazilari her gün iskence bile çekse gene de seviyor bu sehri.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    vallahi doğru söylüyosun ,yaşanacak şehir değil İstanbul,mümkünse burdan uzaklaşmak gerekli,,sıfır 2014 model scirocco araç aldım ama kullanamıyorum,garajda yatıyor,,ben sırf bu trafik yüzünden ,acil biyere gitmem gerekirse diye motor aldım ama motorun tadını bir aldım,artık inanın arabama binmek gelmiyor içinden,hanımla birlikte hep motorla dolaşıyoruz
    Morphin bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    milletin kışın AVm den başka sosyal yaşantısı kalmadı ki. Komşuluk öldü, misafirlik kavramı bitti, Bence bi aile hafta sonu sevdiği görüştüğü başka bi aileye oturmaya gitmeli, AVm ye giderek sosyalleşilmez, robotize mal mal yürüyen gezen alışveriş eden duyguları donuk insanlar yığınına dönüştük.

Geçenlerde istanbulun en büyük ve lüks avm lerinin birinin otopar çıkışında bir bisikletli düşmüş ve başını kaldırıma vurmuştu, kimse inip yardım etmiyor, kornaya asılıyorlar kazalının kestiği yol açılsın diye! İnsanlık olarak sonumuz iyi değil
    vladimir, gokberk6426, VESPERA ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    mümkünse İzmir' den uzak durun biz boyozumuz, çiğdemimiz ve gevreğimiz ile mutluyuz...
    Cavalry, Sykkuno, abeciMotoru ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    İstanbul'da çocuk olmayı düşünün bir de. Avm uğultusunda dandik organizasyonlara çocuğunuzu götürdüğünüzü düşünün, ayağı toprağa basmadan, ağaçtan meyve koparmadan, boş arsalarda top oynamadan, ipad - telefon başında, avm fastfoodu yiyerek geçen bir çocukluk...

Dünyanın kişi başına en az yeşil alanın düştüğü en rezil şehirlerinin başında geliyor İstanbul, bu hale gelmesinde emeği geçenleri Allaha havale ediyorum.
    Morphin, GP500-1st, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mümkünse İzmir' den uzak durun biz boyozumuz, çiğdemimiz ve gevreğimiz ile mutluyuz...
    Görende sabah akşam çekirdek çitip simit yiyip boyoz içiyosunuz sanacak.
    svgblg ve essegesse bunu beğendiler.

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Kaldırımda trafik yok hocam boşa motor demiyoruz :D
    weirdo1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Bugün hakikatten çok garip bir trafik vardı. Kapalı havalar böyle devam edecek. Güneş gören yurdum insanı salmış kendini sokaklara.

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Yok sadece hafta sonları bostanlı sahile oturur kimisi içer (bende dahil olmak üzere ailemde alkol ve sigara kullanan yok) kimisi çiğdem çitler kimisi semaveri ile çay demler kimisi mini ile gezer kimisi şalvar kimisi çarşaflı harbi izmirli ruhu varsa takılmaz kürküne, toleransı fazladır izmirin. Göztepe ile Karşıyaka biraz limoni dir sadece. Güzeldir izmir sever kendini seveni. İzmir de sövmez kimse trafikte en fazla 20 dk fazlası varsa kaza vardır der dua eder izmirliler. Memleketçilik yaptırmaz kuralları kabul edersen buraya yerleşmiş her kes izmirlidir. Ha bu arada izmirde çirkin bir bayan görürseniz o sonradan İzmir e yerleşmiştir...
    sin sin sin kaf kaf kaf kafsin kafsin kaf
    bpak ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Bugün açıköğretim sınavı vardı, kalabalığın nedenlerinden birisi de bu.. Haa normalde yaşanır mı ? Orası tartışılır, şahsen ben yaşamak istemem..

Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görende sabah akşam çekirdek çitip simit yiyip boyoz içiyosunuz sanacak.
    Yalnız biz boyozu da yiyoruz =))
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Boşver araba en iyisi. Sonuçta gideceğin yere tek parça varabiliyorsun.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Beter olun ne diyim omrunuz yollarda geciyor, hayatmi bu sizinkisi, artik parasi olanada zindan istanbul... Insaattan baska birsey bilmediniz, diktiniz binalari kuleleri, 30. katta yangin ciksa yanar gidersiniz etfayiye merdiven bile uzatamaz.. hicbir zaman genis duzluklerde tek katli evlerde oturamayacaksiniz, yigin betonu yer kabuguna, onun da bir tasima limiti var, olacagi erkene almayin...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    istanbulda ikamet etmek harbi akıl karı değil

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    İşim burada olmasa koşarak uzaklaşmak isterim ama maalesef. En azından servisin imkan verdiği ölçüde kenar noktalara(silivri vs.) kaçmayı düşünüyorum, bakalım.

Motosikleti
    suzuki intruder m800
    Bugün özel bir sebepten motor yerine otobüsle Çekmeköy-Üsküdar arasi gitmek durumunda kaldim, tam 1.5 saat sürdü. Nisan ayi itibariyle istanbul hayatim sona erecek, Marmaris'e Yerleşmiş olacağım. Geride kalan dostlarıma; tanrı İstanbul'dan kurtarsin diyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)