Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Hadi Motorlarımızı Bir Günlüğüne Değiştirelim !

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ben eski kafaliyim arkadaş

At Avrat Silah!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tamam olur, 250 cc ya da muadili demişsin ama eğer kimse çıkmazsa ortaya ben sıraya gireyim,en azından siftah yapmış oluruz.

yarım saat gezsek bana yeter.

pazar günleri müsaitim.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Günlük değişme değil ama bir yerden bir yere giderken kısa süreli olarak değişimler müthiş yararlı oluyor. Tabi 125'lik süren adama 1000'lik motor teslim edilmez.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iş tanıdık bildik arkadaş grubu içinde olur başkada olmaz.
    Ben leventin r6 sini rahat kullanirimda o yatirir falan venim degerli rc mi ondan korkuyorum :p yoksa onunla belki ihtimal degisirdim

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    50 cc honda today ile değiştirebilirim. Kimde var ?

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    H2 ile 1 saat değişebiliriz hatta direk anahtarı bırakabilirim

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Babama bile vermem motorumu, ama onunkini kullanabilirim Yapim böyle Çin malı scooterim varken de kimseye vermezdim.Kimsenin motorunu yada birşeyini kullanma gibi bir isteğim de olmadı.Ama böyle düşünmeyen arkadaşlar için iyi birşey olabilir.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Merhabalar biz İzmirden swinger çiftiz, ben ve eşim(motorum) temizliğine önem veren hijyenli ve gizlilik kuralları çerçevesinde bizim gibi elit çiftlerle görüşmek istiyoruz.

Eşim minyon tipli beyaz tenli bir Çinli(scooter)
    Boy mm.1850x710x1100 kilo 95
    2012 yılından beri evliyiz.
    Tek sürücü ve kamyoncular kesinlikle aramasın sadece çiftler.
    Sadece belli yerlerde görüşüyoruz evlere gitmiyoruz.

Saygılar
    telike, something123 ve c4gin bunu beğendiler.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar biz İzmirden swinger çiftiz, ben ve eşim(motorum) temizliğine önem veren hijyenli ve gizlilik kuralları çerçevesinde bizim gibi elit çiftlerle görüşmek istiyoruz.

Eşim minyon tipli beyaz tenli bir Çinli(scooter)
    Boy mm.1850x710x1100 kilo 95
    2012 yılından beri evliyiz.
    Tek sürücü ve kamyoncular kesinlikle aramasın sadece çiftler.
    Sadece belli yerlerde görüşüyoruz evlere gitmiyoruz.

Saygılar
    Siz çok yanlış gelmişsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be :D
    sevgili arkadaşlar abilerim kardeşlerim;
    benim motosikletim para karşılığında alınan bir MALdır. paraya ihtiyacım olursa satarım. çünkü karşılıklı birbirimizden etkilenmedik. ben etkilendim parasını bastım aldım. bi nevi my bike is my bitch :D
    ama isteyen gelsin denesin olmaz iş.

birgün gezi sırasında mahyo nickli abimiz ile motorları değiştirdik o zaman bende freewind vardı freewind ondayken bi anda konjektörü yaktı ve ana sigorta attı.
    ben de tepesine bindim bozdun motorumu banane bana yeni motor alcan diye.
    ben yeni motor isterim sende bozuldu banane dedim.
    o da bana dedi ki tam bozulacağı sıra bana verdin bende patladı bana iteliyon sen dedi.
    sonra bi küfür kıyamet motoru tamir ettik :D eve döndük (tabi bu şaka kısmı ama motor hakkaten ondayken cortladı)
    bende de olabilirdi bu problem ama onda oldu. hayati bir tehlikeye sokmadı mahyo abiyi. ama sokabilirdi de. ya da belki mahyo abinin bir hareketi benim motoruma zarar vermedi verebilirdi de..
    bu da böyle bir anımdır.

şimdi şöyle düşünün uç noktalara gitmeye gerek yok. üç kullanıcı var ybr125, mt09, cbr1000rr
    üç kullanıcı da aynı km tecrübesine sahip aynı zamanda motora başlamış ve aynı km tecrübelerini hep aynı motorlarda yapmışlar..
    1000rr ve mt09 kullanıcıları aralarında rahat rahat dönebiliyorlar. fakat ybr ci ya versene bi deniyim dediği zaman ikisi de birbirlerine bakıyorlar. yahu neden acemiliğini benim motorumda denesin. 1 kendisine yazık 2 motora yazık. o kadar ön görüyü kazandı mı acaba? hatalarını tolere edemeyecek motorlar sürebilecek mi acaba? ben 250cc scooter kullanıcısıyım fakat vitesli motor kullanıcılarına motosikletimi vermeye çekinirim. çünkü debriyaj acemiliğini ben de yaşadım kısa bir süre. benim başıma bişey gelmemesi demek onların da gelmeyeceği anlamına gelmez.
    Adam haklı, ben nasıl kullanayım adamın cıbırını Çocukları oturtuyorlar ya motosikletlerin üzerine, öyle bir tatmin sağlar anca
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    genel manada emanet olan hiçbir şeyi kullanmam,çok merak edersemde tedirgin kullanırım ama oda öyle 1 gün 2 gün olmaz.

Kişinin motoru onun özelidir aslında.Bu araba gibi cep telefonu gibi bir şey,ben şahsen acil bir durum söz konusu değilse motorumu paylaşmam kimseyle.Bu bencillik değil ama kişinin motoru ile arasındaki bağın vermiş oldu garip bir duygudur.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga ben sevgilimi paylaşamam kusura bakmayın. Haa elektrikli scooterim var seve seve buyrun işinizi görün :D
    Manitam olmazda şişme var istersen der gibi
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaşlar , bu konu ikinci el motor kimlerden alınabilir projesiydi , küçük bir algı manipülasyonu projesi yapmiş olduk .Katılan herkese çok teşekkürler

Şaka bir yana , toplum olmak böyle güzel bir şey işte, pek çok farklı ses , radikali ya da ılımlısı ile bir Sürü farklı insan ve görüş var, ne güzel. Bizden farklı düşünen herkese SAYGI duyabilecek olgunluk ne güzel ...

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz çok yanlış gelmişsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Adam haklı, ben nasıl kullanayım adamın cıbırını Çocukları oturtuyorlar ya motosikletlerin üzerine, öyle bir tatmin sağlar anca
    bigün kordona bi s1000rr gelmişti. adam motora bakmamıza bile kızdı. düşün baktırmıyor bile nası sürcez. :D
    Levent bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)