Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Vstorm Sizce Alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    6uven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Arkadaşlar Suzuki Vstorm Dl 650 hayalimde ki motor ama km si beni düşündürüyor 140 binde olan bu alet alınır mı?

Piston segman zamanı gelmişmidir..

İlanın linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-nakit-ihtiyactan-acil-satilik-vestrom-dl-650-222270006/detay

Not son istediğ fiyat 12 Bin lira ilanda yer alan fiyata bakmayın.

Kullanıcılar yorumlarsa çok memnun olurum.

Özellikle yakıtı da benim için önemlidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Benzin 4.50-4.60 ken agresif kullanimda 35 kurusa kadar yakiyordu
    Bana gore max 10.000 lira verilir

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Kardeşim, gecen hafta bir arkadaşımıza Vstorm aldık 2008 model 43 binde 18 bin tl ahanda fotosu...

140 binlik aletin altına girme derim, 1-2 lira fazla vererek iyi bir motosiklet bulma şansın yüksek....
    Cavalry, A.Türker ve gokberk6426 bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Aslan gibi motor, japonlari olduremezsin, ustaya gostermeden alma.. 2006 model alacaksin madem 2006 F650GS alki ABS ve Elcik isitma olsun... DL lerin frenaj sikintilarinida unutmamak lazim..
    F54 bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Vstorm çok sağlam motordur. Eğer ki sahibi iyi baktıysa motora neden alınmasın. Sonuçta bu tarz motorlarda yağı suyu benzini koy devam et şeklindedir yani sağlamlardır. Fakat dediğim gibi eğer sahibi güzel baktıysa bu motora inan saat gibi çalışıyordur fiyatıda km den dolayı baya uygun bence.

Yakıcağıda en fazla 35 - 40 kuruştur.

O lastikler michelin pilot power değil. Zaten VStrom'a uygun ebatta Pilot Power yok. Anakee 2 o lastikler. Tarihlerine bakmaz lazım zira Anakee'lerin yeni versiyonu 3'ler var.

Piston Sekman gerekip gerekmeyeceğini sanırım bir usta anlar. Ben anlamıyorum o işten.

İlanda yazan fiyat ile satıcının razı olduğu fiyatın arasında resmen uçurum var. Ben 19000 yazıp 18500'e bırakmıştım. Demek motor alrken ilanda 20000 yazıyorsa ben 16000 teklif edeceğim.

Yakıt sarfiyatı 100 km'de 4 litre ile 5 litre arasında olur. Devirli kullanılırsa 5'e yakın olur.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O lastikler michelin pilot power değil. Zaten VStrom'a uygun ebatta Pilot Power yok. Anakee 2 o lastikler. Tarihlerine bakmaz lazım zira Anakee'lerin yeni versiyonu 3'ler var.

Piston Sekman gerekip gerekmeyeceğini sanırım bir usta anlar. Ben anlamıyorum o işten.

İlanda yazan fiyat ile satıcının razı olduğu fiyatın arasında resmen uçurum var. Ben 19000 yazıp 18500'e bırakmıştım. Demek motor alrken ilanda 20000 yazıyorsa ben 16000 teklif edeceğim.

Yakıt sarfiyatı 100 km'de 4 litre ile 5 litre arasında olur. Devirli kullanılırsa 5'e yakın olur.
    Bu aralar garip motorlar arayışındayım ilanlarda 10 - 13 bin tl aralarında motorların fiyatı ama kesinlikle o paralar etmez ben 5000 teklif ediyorum düşün ki bir tanesi 13 bin istediği motora bugun 8000 e düştü dahada zorlasam 6 ya düşücek. o yüzden sahibinden gibi sitelerdeki fiyatlar çoğu zaman fazladır. Satabilirse birine satar yoksa motorun piyasasını bilen insan ilandaki parayı zaten vermez.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aralar garip motorlar arayışındayım ilanlarda 10 - 13 bin tl aralarında motorların fiyatı ama kesinlikle o paralar etmez ben 5000 teklif ediyorum düşün ki bir tanesi 13 bin istediği motora bugun 8000 e düştü dahada zorlasam 6 ya düşücek. o yüzden sahibinden gibi sitelerdeki fiyatlar çoğu zaman fazladır. Satabilirse birine satar yoksa motorun piyasasını bilen insan ilandaki parayı zaten vermez.
    Forumumuzda ne kadarda cok "dh oluculerden" varmis

Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, gecen hafta bir arkadaşımıza Vstorm aldık 2008 model 43 binde 18 bin tl ahanda fotosu...

http://i.hizliresim.com/9qWark.png

140 binlik aletin altına girme derim, 1-2 lira fazla vererek iyi bir motosiklet bulma şansın yüksek....
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız darısı bizim başımıza

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum 10 bin teklif edicem kabul ederse de ustamı alır giderim

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Benim sattığım dl 650 vstrom 85 binde ve keçi gibiydi.

Bakım çok önemli. Ustam baktığında çok beğenmişti mesela. Hiçbir sıkıntı yok demişti. 80 bin civarındayken.

140 binde belki alınır ama satılmaz haberin ola.

Ben km yi düşürmedim doğruyu yazdım millet 85 binde diye öldürdü fiyatını iyice. En son anlayan biri gelip inceledi motorumu ve alıp Türkiye turu yapacağım dedi. Anlaştık vs vs.

Velhasıl V-strom keçi gibi makinadır. Bakımını yaptırıyorsan seni asla üzmez. Ama dediğim gibi 140 bin için birşey diyemem. İyi bir ustanın bakması şart.
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sattığım dl 650 vstrom 85 binde ve keçi gibiydi.

Bakım çok önemli. Ustam baktığında çok beğenmişti mesela. Hiçbir sıkıntı yok demişti. 80 bin civarındayken.

140 binde belki alınır ama satılmaz haberin ola.

Ben km yi düşürmedim doğruyu yazdım millet 85 binde diye öldürdü fiyatını iyice. En son anlayan biri gelip inceledi motorumu ve alıp Türkiye turu yapacağım dedi. Anlaştık vs vs.

Velhasıl V-strom keçi gibi makinadır. Bakımını yaptırıyorsan seni asla üzmez. Ama dediğim gibi 140 bin için birşey diyemem. İyi bir ustanın bakması şart.
    Hocam yakıt konusunda ki durumu nedir 4-5 arası diyorlar.. 6-7 gibiyse binmeye korkar insan agresif kullanmam zaten
    GidemediğiN YeR SeniN DeğildiR...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Motor masrafsız gözüküyor ama Satış fiyatı + 2000tl masrafı varmış gibi düşün. Hala fiyat senin için makul ise al.
    Çünkü 2. elde mutlaka ufak tefek bişeler çıkar.

Diskler bitmiştir, zincir bitmiştir, marş motoru değişim zamanı gelmiştir carttır curttur.
    Allahtan debriyaj balatalarını değiştirmiş o iyi

Motoru bi servise götür Silindir kompresyonunu ölçtür (çok basit bir işlemdir) motor bloğunun içi ne kondisyonda olduğu ortaya çıkmış olur.

Çıkan değer servis limitine yakınsa motorun rektifiye/yenileme zamanı gelmiştir.

Yok hala kompresyonu yüksek ise daha uzun yıllar sorunsuz binersin.

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Dostum, Balıkesir Bandırma'da feribot sırası beklerken Vstrom 1000 ile bir çift geldi yanıma sıraya. Anladım turistlermiş biraz sohbet ettik adam Arnavutluk'ta yaşıyormuş balkan turu yaparak en son Bandırma'dan İstanbul'a geçip döneceklerdi. Ne diyeyim motor da cillop gibiydi. Kaymışlardı bir kaç gün öncesinden ama tamire gerek olmamış devam etmişler yola. Demem o ki sağlam motor, 140bin deki motora da bakım yapılmıştır illaki, iyi bilen bir ustaya sor motorunda problem yoksa al derim.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı 6uven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yakıt konusunda ki durumu nedir 4-5 arası diyorlar.. 6-7 gibiyse binmeye korkar insan agresif kullanmam zaten
    Bu motosikletin ruhuna aykırı olarak +200 gitmeye çalışırsan o sırada 6lt yakarsın.Yoksa 4-5.5lt arası yakar.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    ktm 1190
    Belki ilginizi çekicek bir yazı buldum. Yalnız listenin sonunda super tenerenin yanında çok ciddi bir rakam var. Fakat belkide bu toplam km ler olabilir ama bazı km gayet normal.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...orcycle_riders

Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Sitenin üyelerinden tamirci serkan abi vardı galiba o anlar heralde? Veya önerdiğiniz usta varmı.. Usta var usta var sonuçta

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    motor diri görünüyor ama fotodan yorum yapmak eksik olur..fren diskleride baya aşınmış gibi tabi bu km de normal ama 3 adet disk 2000 lira civarı..

140 bin bakımlı bir vstrom için daha yarı ömrü dolmamış demektir..

son olarak 2007 abs li modellerden almaya bakın diyeceğim 2004 abs siz vardı şu an 2013 abs li kullanıyorum vstrom da abs şart !!!

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bakımları tamsa alınır güzel güzel binilir. siz esas o yaşta ve 40-50 bin km'deki motorlardan korkun. güzel ülkemde 2. el 60 bin km ve üstü motor yok denecek kadar az. 1 yaşında da olsa 10 yaşında da olsa o km hep 40-50 bin'de duruveriyor sahibi binmeyi birden kesiveriyor. ne garip değil mi?
    essegesse bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı 6uven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motosikletimde Yoshimura egzoz vardı. O yüzden yakıtı fazlaydı diğer vstromlara göre.

Ben agresif kullanıyorum. Hele yoshimurada olunca tahrik ederdi devirli kullanırdım genelde.
    Otobanda 200 ü görürdüm sağımda solumda araba yok ise.

Genel olarak uzun yolda ara ara 200 görerek ama genel ortalama 140 km hız ile 6 küsür litre yakıyordum.

Ama dediğim gibi egzozun payı var. Ha eğer 100 ile sabit gidicem derseniz öyle büyük rakamlarla boğuşmazsınız. Kullanıcı dostu olur.

Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler fakat alet cuma günü için opsiyonlanmış satılmış :((

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)