Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 .el Yzf mi yoksa 0. cbr mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Motorumla kaza yaptıktan sonra motor sevdamdan vazgemçmemiş bulunmaktayım

Cbr 125 sıfırı 9.600 ve şuan piyasada sıfırı yok

yzf 125 sıfırı 13.150 tl ve şuan piyasada 5-6 yerde sıfırı var kırmızı beyaz reni beni benden alıyor ama arada fark var

Yzf nin ikinci elleri var 2750 3500 km de iki motor var cbr yi hem az yaktıgı ıcın hemde şekil olsun diye ve honda diye almıştım

yzf yi isteme nedenim ise kazadan sonra cbr ı kullanamak istemiyor gönlüm binipde böyle o rüzgar hissetmek istemiyorum farklı bişey istiyorum mesela yzf de yatıyorsun bu bile farklı bir haz vericeğine inanıyorum

Sizce 2014 model ortalama 3 -5 binde 11 bin tl yazanlara 10-500 gibi tl vererek alınabilirmi

yoksa kardeşim hiç uğraşma cbr al mı diyorsunuz ?

yada neden yamaha olmalı 3-5 km deki motor bana masraf cıkarırmı sizce?

sigorta yı bu sefer anameın ustune yapıcağım oyüzden çok cıkmıcagı için sigorta masrafı gözüme batmıyor

Sadece mantıklı bir tavsiye istiyorum hayırlı geceler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Ben kararını etkilemek istemem.Ama honda çok daha ekonomik bir motor.

Yedek parça,yakıt ve 2. elde avantajlı.
    Bu arada sigorta konusuna gelirsek,annenizin değil,annanenizin üzerine bile yapsanız,fiyat gene fahiş çıkacak.Şimdiden uyarayım.

Motosikleti
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kararını etkilemek istemem.Ama honda çok daha ekonomik bir motor.

Yedek parça,yakıt ve 2. elde avantajlı.
    Bu arada sigorta konusuna gelirsek,annenizin değil,annanenizin üzerine bile yapsanız,fiyat gene fahiş çıkacak.Şimdiden uyarayım.
    300-400 liraya kabulum :D

evet cbr çok ekonomık bır motor cokda güzel ama hrc ye bakmak istemiyorum ben repsolde yok abi bakıyorum satan bile yok 2-3 bın km de bi adet var adam 3 bındekı motora 9500 yazmış ya ne içmiş neyin kafası :D çözemedim

ben parayı toplayana kadar repsol gelirse olabilir ama gidipte tekrardan hrc almak içimden hiç gelmiyor 21 gündür motorsuzum ve scooter ım var tam motorsuzdegılım ama beni bitiriyor vitessiz motora binmek :'(
    Cbr 125 e tekrardan kavuştum

Motosikleti
    honda pcx
    Gecmis olsun oncelikle. Neden yine 125 lik dusunuyorsun. Senin yerinde olsam cbr 250 veya R25 bakardim 2. el , tabi ki tercih sizin .
    umuterdogdu bunu beğendi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    cbr 250 2016 lara bakin cift silindirli super bisey olcak gibi bakalim hayirlisi

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    umut yerinde olsam r25 veya cbr 250 bakardım.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R125 gibi tipsiz motoru nasil dusunursun baskan yav,cbr gene kalipli bi sekli var,125cc dusunursen kesinlikle cbr,250cc ye gecicem dersen ordada R25 ten sasma derim
    umuterdogdu bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R125 gibi tipsiz motoru nasil dusunursun baskan yav,cbr gene kalipli bi sekli var,125cc dusunursen kesinlikle cbr,250cc ye gecicem dersen ordada R25 ten sasma derim
    yuhh a....

Motosikleti
    Kazadan sonra 125 cc hayatım 125 cc ile devam etmektedır cbr 250 nın repsolune babamda bitiyor ama 250 cc olduğu için :D 125 lik repsol e bitiyor :D

125 liğin 145 yaptıgını 250 liğin ise 180 yapıcagını bildiği için aldırmıyor kazadan önce vardı o güvenleri ama kazadan sonra kesinlikle kalmadı aslında kaldıda kalmasa motora ızın vermezler ama istemıyorlar 250 ligi

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Pulsar 200 RS ABS dene kullan cok daha farkli gelecektir..

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 2016 lara bakin cift silindirli super bisey olcak gibi bakalim hayirlisi
    Bakalımda hocam motor yok meydanda gelecek mi? gelmeyecek mi? belli değil.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    assdffghjkll R125 tasarımı en güzel motorlardan biridir. r25i donunda sallar tasarımda.
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200 RS ABS dene kullan cok daha farkli gelecektir..
    hondadan bajaja düşmesin adam.

Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda var olan motorlarının gücünü kısıyor çift silindir 250ye yatırım yapmaz. fuarda da göstermedi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    senin yerinde olsam ikisinide almam aileni ikna et cc yükselt bence en doğrusu o olur zaten 125 cc kullanmışsın

Motosikleti
    Alıntı Asikurt68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yerinde olsam ikisinide almam aileni ikna et cc yükselt bence en doğrusu o olur zaten 125 cc kullanmışsın

bence evet 125 kullandım ama ben cbr den memnundum bence 125 yeterli bana diye düşünüyorum kendime şart koydum yüksek cc istemiyorum sadece hızı yetiyor zaten o hızıylada viraj yapıyorum oda bana yetiyor yeter bence şuan repsol bulsam 0 yzf yi direk elicegim repsol yok piyasada 0 satan yok :'(

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Merhaba arkadaşlar Cbr almaya karar verdım şimdi 2016 modellerde bir değişiklik olucakmı beklemelimiyim 86 gün yoksa

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-servis-bakimli-10-bin-kmde-repsool-2015-model-ciziksiz-243490682/detay/

bu ilandakı motoru 7250 ye filan almalımıyım ? kazası belası yok dedi ama bilmiyorum eğer farklı bişey gelcekse yada renk değişikliği filan

ilk partide hrc yi aldım repsol geldi başka bişey gelirse oturup ağlarım bu sefer

Yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)