Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Babamı anlayamıyorum arkadaşlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün 20TL'lik kaskımı skuterimin bagajına koyarken elim çarpması sonucuyla vizörü kırıldı. Sonrasında babamın yanına gidip kaskın vizörünü gösterip ''Baba kaskın vizörü elimin çarpması sonucu kırıldı bana artık yeni ve daha kaliteli kask alalım'' dedim. Sonrasında Nasrettin Hoca durur mu yapıştırdı cevabı: ''Ne gerek var oğlum yeni pahalı kaliteli kaska, alsanda yere düşücek kırılacak zaten'' dedi hemen ortamdan koşarak uzaklaştım ve gittim vizörün camını japon yapıştırıcısıyla yapıştırdım. Şimdi, bize ne kardeşim gereksiz konular açmayın diyecekler olacak desinler problem değil içimi dökmek istedim sadece insan bu kadar mı bilinçsiz olur arkadaş toplumda hala böyle düşünen insanlar var. Ayrıca kendiside motosiklet kullanıyor kask felan takmaz motosikleti zevk aracı değil şehiriçi git gel işlerde kullanmak için kullanır. Anlayacağınız tipik aile babası. Git çalış diyenler olacak üniversite sınavına hazırlanıyorum ve maalesef bir işte çalışacak vaktim yok. Tekrar iyi günler dilerim okuduğunuz için teşekkürler.
    Panashira, bindiregandi ve Sinan Er bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    20 liralık bir kask ile kafanı çarpsan da sonuç değişmez zaten

bir süre binme motora kış geldi zaten harclıklarını biriktir yeni bir kask al yada kredi kartına taksit yaptır
    VESPERA, furkanuc ve Panashira bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    dostum kaskını kendin satın almalısın, baban senin kötülüğünü istemez motosiklet ekipmanlarının önemi konusunda bilgisi yok anlaşılan..
    GP500-1st ve furkanuc bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosiklete binmek zorundayım okula gidip geliyorum başka çarem yok okulumda uzakta şehirdışında Allah'ın unuttuğu bir yerde ne yazıkki

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Motosiklet ehliyetin varsa Turing eğitimine katılıp hem kask sahibi hemde eğitim almış olursun.
    http://www.turing.org.tr/index.php?r...egitim-projesi

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    okulu uzakmış ALLAH'ın unuttuğu bir yerdeymiş .çarpılıp gidecen yazmayın şöyle abuk sabuk şeyler
    mesmeyut, VESPERA ve kashmar54 bunu beğendiler.

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Baban sana kask değil baret almış 20 liraya kask mı olur la
    eek ve furkanuc bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı crocodill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baban sana kask değil baret almış 20 liraya kask mı olur la
    20 TL'lik kaskın kalitesini ölçebilirsiniz işte. Zaten korumayı geçtim kafamı bari soğuktan korusun diye giyiyorum kaskı. O da vizörün arasından soğuk alıyor başka çarem yok anlayacağınız.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazları 5. sınıftan itibaren çalışmış biri olarak söyleyeyim kaskımı, motosikletimi, montumu, eldivenimi kendim aldım çok mu zor yazın çalışmak veya harçlıkları biriktirmek şuan üniversite 2. sınıftayım halen birikmiş param var
    Vmaxxx ve acemi60 bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 tl ye kaskı kim bulmuş. varsa bende alayım
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kafana karpuz kabuğu tak daha çok korur.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    @furkanuc
    Ben de senin gibi evlatları anlayamıyorum. Günde 24 saat mi ders çalışıyorsun? "Part time bir iş bulayım. Aileme yük olmadan kask alayım" diye düşünmek zor mu? Armut piş. Ağzıma düş. Hayat sana güzel. Bir de babanı eleştiriyorsun.
    Erdost ve shooter1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ehliyetin varsa Turing eğitimine katılıp hem kask sahibi hemde eğitim almış olursun.
    http://www.turing.org.tr/index.php?r...egitim-projesi
    yuh hepsi dolmuş full boş yer yok

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Muhtemelen o kaskı bantlamanla kafanı komple bantlaman aynı güvenliği sunacaktır. Çok büyük risk alıyorsun bence. Ekipmanı tamamlayamıyorsan motosikletini bi kenara koyup kendini koruyabilene kadar ara vermeni tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Alıntı jarre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okulu uzakmış ALLAH'ın unuttuğu bir yerdeymiş .çarpılıp gidecen yazmayın şöyle abuk sabuk şeyler
    Senin yazdığın uzak ara daha abuk sabuk.

Şurada takılırsan daha rahat edersin diye düşünüyorum: http://goo.gl/NXr42j

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yazın motosiklet tutkum bu kadar fazla değildi yoksa kafamda zaten çalışmak vardı. Üstelik istediğim kask öyle 1000-2000 TL'lik kask değil ki hepi topu 150 TL'lik beğendiğim bir kask var kafamı korusun yeterli benim için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Alıntı furkanuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazın motosiklet tutkum bu kadar fazla değildi yoksa kafamda zaten çalışmak vardı. Üstelik istediğim kask öyle 1000-2000 TL'lik kask değil ki hepi topu 150 TL'lik beğendiğim bir kask var kafamı korusun yeterli benim için.
    Ayrıca kaskı ben almadım motosikletin yanında hediye olarak verilmiş.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Babalar bazen ole anlik seyler solerler, sende bozulup arkani dönup gitmissin, serde gurur var haklisin, bi kez daha dile getir durumu, bu sefer konunun onemini anlat, annene de konuyu aç ve dile getir, o anda maddi sıkışıklık vardir bisey vardir, aklindadir alicaktir emin ol, bidaha soyle sen, baba yuregidir.. beklenmedik anda aliverir sinirlenme..
    furkanuc ve A.Türker bunu beğendiler.

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    Alıntı plegus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen o kaskı bantlamanla kafanı komple bantlaman aynı güvenliği sunacaktır. Çok büyük risk alıyorsun bence. Ekipmanı tamamlayamıyorsan motosikletini bi kenara koyup kendini koruyabilene kadar ara vermeni tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Senin yazdığın uzak ara daha abuk sabuk.

Şurada takılırsan daha rahat edersin diye düşünüyorum: http://goo.gl/NXr42j
    oldu ati abi orda takılırım rahata ererim

Hangi şehirdesin? Bende fazladan XL beden bir kask var, çok yeni değil ama iş görür.
    t.madde ve furkanuc bunu beğendiler.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bence babandan helallık ve dua al sonrası gelir diye düşünüyorum... vesselam...
    furkanuc bunu beğendi.

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaskı babanın önünde duvara fırlat ve 30 kmh ile bir yere patladım bak ne oldu de. Bir süre surat as para biriktir kaskını al kendi gelip durumu düzeltecektir. Bir kask almak o kadar da zor değil yani motoru ve tüm ekipmanını kendi almış biri olarak söyleyeyim
    furkanuc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)