Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil yardım motoru nasıl saklayacağım

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yaşadığım yere kar bugün düşmeye başladı ve ben motoru koyacak bir kapalı alan yok bu motoru nasıl saklamalıyım, araba bırandası felan taymin ettim fikirlerinize ihtiyacım var bugün yatırmayı düşünüyorum.
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaşadığım yere kar bugün düşmeye başladı ve ben motoru koyacak bir kapalı alan yok bu motoru nasıl saklamalıyım, araba bırandası felan taymin ettim fikirlerinize ihtiyacım var bugün yatırmayı düşünüyorum.
    Buyuk bir naylon al tekerlerin altina girecek kadar buyuk ilk once naylonu sonra brandayi koy mumkunse tekere denk gelen yerlerden ufak bi delik aç zincirle oyle bagla baglamazsan ruzgardan ucar gider

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Lastiklerinin altına bulabilirsen tahta koy dostum direkt asfalt ile temas etmesin.Portakal kasası denilen kasadan al manavın marketin attığı ondan olur.Uzun süre yatacaksa motorun benzin deposunu da fullle ki korozyon pas vs yapmasın.Önemli noktalarını da gresleyebilirsin motorun. Ben bir ince 1 kalın 2 adet brandayı üst üste takıyorum

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında fulleme ihtimalim çok az borç harç uraşıyorum onun yerine motoru 2 haftada bir deposundaki benzinle çalkalasam olmazmı acaba ?

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında fulleme ihtimalim çok az borç harç uraşıyorum onun yerine motoru 2 haftada bir deposundaki benzinle çalkalasam olmazmı acaba ?
    Oda bir çözüm tabi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)