Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross kask onerilerii

Motovento
    REKLAM ALANI

Sa arkadaslar cross kask almayi dusunuyorum onerebiliceginiz saglam bi marka ve model var mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    ben kendi kullandığımı söleyim ROCC 771 Enduro Kask daha iyileri vardır tabi

artı yönleri : fiyatına göre kaliteli bir kask göneş vizörü olması üstteki tereğin sökülmesi uzun yola gidceksen

eksi yönü : ağırlığı onun dışında ben çok memnunum ben aldığımda 450 tl idi şimdi biraz zamlı galiba

Evet fiyatlar suan biraz ucuk ve listeme bu kaskida ekledim 3 model var aklimda bununla birlikte ve kaski alirken neye dikkat etmeliyim oncelikle ilk suna bak bu kesin olamali dediginiz seyler nelerdir ?

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    öncelikle tarihine bak 5 yıl ömrü var diye biliyorum ben sonrası kafa ölçüne uygun olanı al sonra sıkıntı yaşama her markanın farklı oluyor kalıbı alabiliyorsan kesinlikle hafif tercih et!

Tamamdir sagol onerilerin icin

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Agv ax8 oneririm,vizorlusude var,saglam kask ve yapisindada karbonla birlikte 2 alasim daha var,bi bakin derim,fiyat olarakta 1000tl civarlarindadir

Bende arastirdigimda gormustum ama fiyat olarak butcemi biraz zorluyo suan ilk motoru aldigim icin sikintilar var suan benim butcem 550 700 arasii saglam ve kullanisli rahat bir kask. SCORPION VX-15AIR sizce nasil bilginiz var mi bununla ilgili

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Cross kaski deyince aklima hep airoh geliyo, cogu kisi onu kullandigindandir belki... Bi arastirmanizi oneririm...
    Bir onerim de origine markasinin cross kaski gibi icinde intercomla gelen bir modeli var, adamlar sehir icinde biz de bunu kullaniyoruz demisti tek eksisi polikarbon olmasi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    fiyat verirsen daha yardımcı olurlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)