Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yerli üretim kevlar kot.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Café Racer
    Site üzerindeki fiyat doğru değil. Site güncelleme aşamasında.
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu gün bi kevlar denedim 300 tl h tech galiba likralı kot kalca diz bölgelerinde kevlar file astar paçalar fermuarlı +halandırma yerleri vs baya iyi geldi benim içime sinmedi bende almadım
    parası önemli değil diyeceğim ama bu paraya çok güzel pantolonlar var

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site üzerindeki fiyat doğru değil. Site güncelleme aşamasında.
    hiç bir alanda bilgi yokken fiyat bilgisi hem de 540 lira gibi bir bilginin kalması sacma olmuş ozaman =)

neyse carsamba yı bekleyip gorelim...

Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Site guncellenmis 245 tl fiyatlar
    Rebel my new last name

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Ne dersiniz alınır mı

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Tam tahmin ettiğim fiyat aralığında geldi. Maliyet arttı felan dediler 200-250 arası birşey bekliyordum, 245 birazcık fazla gibi ama ne yalan söylüyüm bir modeli çok beğenmiştim askere gidecek olmasam onu alırdım büyük ihtimalle

Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Satış ofisine gidip yerinde görebilecek olan arkadaşlar varsa bakıp bize fikirlerini paylaşabilirler. Hic kullanici gorusu olmadan alma taraftari degilim. Hele ki bu kadar suruncemeden sonra.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    indirim bittiği zaman alıcı bulamayacaklar maalesef. Tech90 ve riderdenim gibi kendini ispatlamış markalar varken bı fiyatla bu marka zor aalıcı bulacak.

Motosikleti
    Café Racer
    Fiyat beklediğimden çok fazla. :/

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2014)
    Kalça korumasıyla birlikte 275 TL !

Ağam bizimle eğleniy

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Kalça koruyucu ekstradan satılıyor. 30tl. Toplamda pantolon size 275.00 TL'ye gelir. Yani ilk sayfalarda konuşulan 150 TL'ler hayal kaldı. Fiyat olarak tech90'dan ve riderdenimden gene daha uygun ama 50 TL falan. Hayırlı satışlar diyelim

Motosikleti
    4. motor Honda
    ilk sayfalara göre döviz fiyatlarının artmasının etkisi de olabilir ancak yinede bu pantolon 195 civarında olmalıydı,

Yine de tech90 kullanan arkadaşların karşılaştırma yorumlarına göre alabilirim.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Ben erteledim hayırlısı artık...

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    119 tl olan bir model var onu gören oldu mu ? Açıkçası arkadaş o kadar uğraştı bu konuyla sonra bırakması garibime gitti.
    site biraz hantal telefonla satış desteği faydalı olur.(rakip firmaların siteleri de çok iyi sayılmaz)
    Arkadaş alınmasın ama kotlar biraz bağcılar style olmuş sonuçta bu kotları en çok satacağı kitlelerden birisi de benim gibi ağırlıkla iş-ev motor kullananlar onlar için sadece modeller şart.
    Yeri bana yakın sayılır (İstanbul mesafe algısına göre tabii) bir ara uğrarım.
    http://motobikejeans.com/index.php?r...product_id=284
    tiawern ve engin_deniz bunu beğendiler.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Bu siyah kota bütün korumalar sökülüp takılıyor mu? Ayrıca üzerinde sas-tec koruma ile mi geliyor

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaşlar akşam yazacağım uzun uzun. Şu anda fuardayim ve inanın hic vaktim yok. Uzun zamandir yazamıyorum sizlerede mahcup oluyorum farkındayım. Kusura bakmayın. Iyi forum lar...

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar akşam yazacağım uzun uzun. Şu anda fuardayim ve inanın hic vaktim yok. Uzun zamandir yazamıyorum sizlerede mahcup oluyorum farkındayım. Kusura bakmayın. Iyi forum lar...
    prohunt'tamısın?

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir konu açıp girişimde bulunmuşsunuz hayırlı olsun. Zaman zaman girip bakıyorum. İşi kurarken forumdaki arkadaşların motosikletin kalbindeki adamların fikrini almışsınız. Sonraki süreçteyse iş sizi yoldan çıkarmış foruma ve forumdaki arkadaşların cevaplarına yazmaz olmuşsunuz.

Nerede hangi fuara katılırsanız katılın sonuçta alıcınız bu ve bunun gibi forumlardaki tüketicilerdir. Ben olsam böyle davranmazdım.

Kendinize değil müşterilerinize yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Tasarımları sadeleştirirseniz sizin için iyi olur.
    Böyle "janjanlı" modellerin asıl alıcısı, kasksız scootercılar olur. Ama kask takmayan adam, korumalı pantolon da almaz zaten.
    Bilinçli, full koruma gezen motorcular düz, sade, günlük giyilebilecek modelleri tercih edecektir.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    merhaba arkadaşlar. öncelikle hepinizden özür diliyorum. konuyu ihmal ettiğimin farkındayım, lakin gerek işler gerek farklı özel sebeplerden dolayı buraya çok vakit ayıramadım. ilk safyalarda kevlar aramid kumaşı dokutacağımızdan bahsetmiştim. bundan ötürü maliyeti düşük seviyelere getirip daha uyguna kotları satabileceğimizi umuyorduk,, ama öyle olmadı maalesef, evdeki hesap çarşıya uymadı. kumaşı kendimiz dokutturamadığımız için, daha dogrusu istediğimiz sonucu alamadığımız için almanyadan ithal etmek zorunda kaldık, aynı şekilde korumalarda SAS-TEC fabrikasından almayandan ithal edildi. maliyet ve harcanan ithalat gümrük ücretleri ile inanın çok cüz'i karlar ile fiyatları belirledik, keşke daha uygun fiyatlara sunabilseydik,

forumdan ürünü alacak arkadaşlara ekstra satılan basen korumalarıda ürün ile yollayacağız... yani 245 liraya aldığınız ürüne diz ve basen korumaları ile sahip olabileceksiniz. kargo ücretide ödemeden.
    yan basen korumalar cırt cırt ile istediğiniz zaman yerinden çıkarabilir. ve istediğiniz zaman takabilirsiniz.
    bazı modellerimizde diz korumalar yandan açılan fermuar içerisinden çıkar. bazılarında ise üstten açılan cırt cırtlar sayesinde yine diz korumaları yerinden çıkarabilir ve tekrar yerine koyabilirsiniz.

cordura modelimizde ( 119 tl ) diz ve yan koruma yok. içerisinde kevlar aramid kaplama yok. sadece çarpma riski olan bölgelerde cordura kaplama var. ve üründe kullandığımız kot kumaş licralı değil. bilginize. diğer bütün modellerimizde kullanılan kumaşlar licralıdır.

daha sade modellerimiz ve kargo modellerimizde olacak. bunlar içinde arge çalışmalarımız devam ediyor. lakin bununla alakalı henüz kesin bir tarih yok.

bayi'lik görüşmelerimizde devam ediyor. ilerleyen günlerde anadolu yakası için bir bayii belirleyip buradan sizlerle paylaşacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Alıntı OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir konu açıp girişimde bulunmuşsunuz hayırlı olsun. Zaman zaman girip bakıyorum. İşi kurarken forumdaki arkadaşların motosikletin kalbindeki adamların fikrini almışsınız. Sonraki süreçteyse iş sizi yoldan çıkarmış foruma ve forumdaki arkadaşların cevaplarına yazmaz olmuşsunuz.

Nerede hangi fuara katılırsanız katılın sonuçta alıcınız bu ve bunun gibi forumlardaki tüketicilerdir. Ben olsam böyle davranmazdım.

Kendinize değil müşterilerinize yatırım yapmanızı tavsiye ederim.
    merhaba. size sadece şunu söyleyebilirim. uyumaya vakit bulamadığım günlerim oluyor bazen. tabi bu bahane değil, foruma girip insanlara cevap vermem gerekirdi. ama gerek işler, gerek web site, gerek prosedürler geriye hiç zaman bırakmadı. burayı istemedende olsa ihmal etmek zorunda kaldım. ve bundan dolayıda bütün arkadaşlardan tekrar özür dilerim.
    OğuzÖztürk, Ofius ve Nathan bunu beğendiler.
    elit motogaraj

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)