Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

yerli üretim kevlar kot.

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihimin dediği gibi yerli olsun bizden olsun reklamsa reklamın kralını yaparız duymamış adam kalmaz..elinize sağlık gardaşşş...emeği başımızın üstünde tutarız her daim...
    eyvallah başkanım baştacısın herdaim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Urunun tasarımı oldukca guzel.

Insallah calısmalarınızın karsılıgını alırsınız.

Bızlerde yerlı urunlerı destekleyıp,ulkemızın boyle guzel kazanımlara sahıp olması ıcın gereklı duyarlılıgı gostermelıyız dıye dusunuyorum.

Allah yolunuzu acık etsın.
    güzel şeyler olacagına inanıyorum. yerli olması benim içinde bütün ülkemiz içinde büyük bir gurur. bütün gün aklımda bir sürü fikir gelip geciyor. nasıl daha iyi olabilir ? nasıl daha kaliteli olabilir diye... çünkü ortaya çıkacak ürünü şuan benden talep eden en az 20 arkadaşım var.
    biraz ağır ilerliyoruz. ama taşlar yerine oturdugunda seri üretim sürekli olarak devam edecek inşallah.

iyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim. allah razı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bir tane de spor dar (yapışmayacak darlıkta) full kevlar yaparsanız koyu renk bende almak isterim ...

Ama benim icin
    1) Güvenlik
    2) Rahatlık
    3) Görünüş gelmekte...

Şimdiden başarılar dilerim
    teşekkür ederim
    elbette önce güvenlik...
    boşunamı almanyadan koruma ithal ediyoruz.
    elit motogaraj

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mv F4
    Şık olmuş , hazır oldugu zaman almak isterim..
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı NLA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Begenmenize sevindim Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

Alıntı NLA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Begenmenize sevindim Teşekkürler

hocam çok güzel görünüyor elinize sağlık. bende sezon öncesi ekipman arayışındayım satışa başladığınız anda bende taliplerinizden biriyim. diğer arkadaşlardan farklı olarak ben iş yerinde de giyilebilecek bir pantulon arayışındayım. fermuarlar desenler çok sorun değil ama renk işi biraz sıkıntılı numunede ki renk haricinde farklı renkler olucak değil mi?

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı c.ozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çok güzel görünüyor elinize sağlık. bende sezon öncesi ekipman arayışındayım satışa başladığınız anda bende taliplerinizden biriyim. diğer arkadaşlardan farklı olarak ben iş yerinde de giyilebilecek bir pantulon arayışındayım. fermuarlar desenler çok sorun değil ama renk işi biraz sıkıntılı numunede ki renk haricinde farklı renkler olucak değil mi?
    Elbette renk seçenekleri olacak. Siyah gri lacivert ve bbu renk
    elit motogaraj

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Zarif ve şık duracak bayan modelleri de bekliyoruz...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bayan da olursa 3 tane alırım 2 si erkek olmak uzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

Bugün ilk dikim pantolonu havalimanında adamın altında gördüm. Yanina gittim. Sordum. Adam motor pantolonu değil günlük giyim için dedi. Fermuara kadar neredeyse aynıydı. Çok güzel duruyordu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genel olarak kime danistiysam daha dar ve spor dikislere sahip bir model olması isteniyor. Bende aynı fikirdeyim sizin gibi.
    biz genciz çekici spor albenili olmayı seviyoruz D

motor pantolonları hep çok geniş ve bizi şişman gösteriyor ben fit biriyim spor vucuduma oturan güzle bir pantolon olursa tabiki alırım,

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Eline sağlık , çok iyi yolda gidiyor . Bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum.
    Biz , naçizane dış ticaret ile iştigal ediyoruz ve gerçekten çok uçlarda malzemelerin ya da ekipmanların , ham maddelerin ithalat ve ihracatını yapıyoruz.

Projede , ihtiyaç duyabileceğin her hususta çekinmeden irtibat kurabilirsin. Milli proje olmasından ve camia içindeki destek kültürünü güçlendirmek adına , bizim iş konumuzla alakalı olsun ya da olmasın elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım.

En kötü ihtimalle bizim merkezde 5 , şubede 3 motorcu var , 2 şer tane alırız fuarda

Motosikleti
    CB650F
    Ürün kopmle kevlarmı? Yoksa sadece sürtünme bölgelerinde kevlar destekler mi var?
    Fermuarların kaza anında etime batacağından çekinirim hep dolayısıyla ne kadar az fermuar o kadar iyi.
    Güzel bir ürün ortaya çıkmış. Girişimciliğinizden ötürü de tebrik ederim.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zarif ve şık duracak bayan modelleri de bekliyoruz...
    merhaba. bayan modellerimizde olacak ama şuan için açık söylemek gerekirse bay modelleri üzerinde yoğunlaşıyorum. yinede xs beden olacağı için dileyen bayan arkadaşlarımız ürünü kullanabilirler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan da olursa 3 tane alırım 2 si erkek olmak uzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

Bugün ilk dikim pantolonu havalimanında adamın altında gördüm. Yanina gittim. Sordum. Adam motor pantolonu değil günlük giyim için dedi. Fermuara kadar neredeyse aynıydı. Çok güzel duruyordu.
    fermuar konusu birkaç gündür beni baya baya düşündürüyor sanırım fermuarlar iptal olacak. belki ürünlerin belli bir adedinde olabilir.
    arka cepler çok aşşagıda yükseltilecek. kısacası korumalarda geldikten sonra hersey daha net olacak.
    bayanlar için xs beden olacak. belki ilerleyen zamanlarda sırf bayanlar için bir tasarım yapılabilir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık , çok iyi yolda gidiyor . Bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum.
    Biz , naçizane dış ticaret ile iştigal ediyoruz ve gerçekten çok uçlarda malzemelerin ya da ekipmanların , ham maddelerin ithalat ve ihracatını yapıyoruz.

Projede , ihtiyaç duyabileceğin her hususta çekinmeden irtibat kurabilirsin. Milli proje olmasından ve camia içindeki destek kültürünü güçlendirmek adına , bizim iş konumuzla alakalı olsun ya da olmasın elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım.

En kötü ihtimalle bizim merkezde 5 , şubede 3 motorcu var , 2 şer tane alırız fuarda
    teklifin ve iyi dileklerin için teşekkürler..
    ithalat konsunda şuan değil ama bir pürüz ile karşılaşırsam mutlaka yardımını isteyeceğim sas-tec ile korumalar konusunda anlaşıldı. gümrük işlerinide birkaç güne halledip teslimat sağlanacak inşallah..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı dabile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün kopmle kevlarmı? Yoksa sadece sürtünme bölgelerinde kevlar destekler mi var?
    Fermuarların kaza anında etime batacağından çekinirim hep dolayısıyla ne kadar az fermuar o kadar iyi.
    Güzel bir ürün ortaya çıkmış. Girişimciliğinizden ötürü de tebrik ederim.
    merhaba.
    ürün komple kevlar olamayacak. belki daha sonra komple kevlar bir model yapabilirm. fermuarlar için dedikleriniz açıkçası benide düşündürdü. kaza veya sürtünme anında fermuarlar vucuda batabilir..
    belki fermuar yerine sadece filota cepte yapabiliriz. ön tarafa.
    önerileriniz için teşekkürler.
    elit motogaraj

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    sonucu bekliyoruz.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    apaçi pantolonu gibi olmasında hocam bir önceki sayfada jack jonesin pantolonunu örnek olarak göstermiştim öyle bir model çok güzel olur.
    Bu arada kesiminiz biraz bol geldi bana az daha sıkabilirsiniz.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Elinize,emeğinize sağlık , ürünlerin satışını bekliyoruz...

yerli olsun yeter(tabi yerli diye bazı markalar gibi (Türkiye üretimi oluğunu söyleyip usd üzerinden fiyat verip ya da fahiş fiyat) fiyat belirleyeceksen hiç girmebu işe hocam ama adam gibi yaparsan alırız.

Emeğine sağlık

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    bayan modeli de üret kardeş üret ki farkın olsun.

Motosikleti
    4. motor Honda
    abi pantolonu daralta daralta emo cuların giydiğini skinny modellere benzetmeyin
    fotoğraftaki hali bence iyiydi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ürünün aynısını aliexpresten komine markalı kotu sipariş edecektim.İyikide etmemişim.Bende çok beğendim.Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı :D
    Nuansiyen ve engin_deniz bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başarılar kardeşim . Numune çok güzel görünüyor. Destekleme adına dahi, bitane alınır. Üretim ne zaman ?

Motosikleti
    Yamaha MT 125
    Ön fermuarlar hariç çok güzel görünüyor sabırsızlıkla bekliyoruz. Beden konusunda büyük beden seçenekleriniz olacak mı 38 40 gibi?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)