Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Klasik çaylak sorularindan,bir tık ileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr al'a bagladik konuyu he :D

acikcasi hondanin bayii olan gungor moto hemen arka sokagimda,oyuzden daha cok honda bakiyorum,simdi mesela 3.5-4 e de pcx var ama km ler allaha emanet biraz,ozaman ya fiddle bakmak lazim yada cidden butceyi zorlamak lazim,boyda 1.85 kilo 65 motorlarda nasil dururum onuda bilmiyorum,delight ta bana cok ufak bi motor gibi geliyo sigmadan yana sorun olurmu bana?
    Üstüne oturmadan bilemezsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstüne oturmadan bilemezsin.
    bu cevabi beklemedim degil acikcasi,biraz sacma bi soruydu,ucuz bisey ararsam fiddle bakarim ozaman,eger butcemde el verirse pcx bakarim,peki sym servisleri yayginmidir? Yani bi honda kadar yaygin olmasini bekleyemem,ama cok ugrasirmiyim parca vs ararken?

Ufak bi hort yapiyim,belki farkli fikirler cikar

Fiddle 3-4 litreyi görebiliyor ,delight bak bence yada ybr tarzı cb125e felan

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı e_g adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiddleın ne yaktığını bilmiyorum ama hortumu kopsa 4 litre yakar heralde :D Fiddleın face grubu çok canlı ve yolcudur abbasın ilk motoru. Oralardan yardım alabilirsin.

Alıntı e_g adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delight fiyatina gore cok ufak degilmi yav,pek icime sinmiyo o motor,ybr vs de istemiyorum amacim scooterla baslayip trafigi ve motosikletin ne oldugunu tam anlamiyla anlayip,devam edip,etmeyecegimi anlamak,oyuzden vitesli bakmiyorum tesekkur ederim
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiddleın ne yaktığını bilmiyorum ama hortumu kopsa 4 litre yakar heralde :D Fiddleın face grubu çok canlı ve yolcudur abbasın ilk motoru. Oralardan yardım alabilirsin.
    Facemi kapattirdi hayatimdaki bazi yetkililer :D yolcudur abbasi cok takip ettim,okadar yaktigini sanmiyorum,epeyde memnundu pcx olmazsa fiddle a donucem zaten,yetkili servis vs gibi isler nasil hallediliyor peki bilgi verirmisiniz? Daha once sordum ama yazmamistiniz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)