Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A2 Ehliyet Ekleme Masrafları ve İstenen Dosyalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim cevap icin. Paylastigim ekran goruntusunun oldugu sayfanin ustunde 12 araliga kadar dolu oldugu yaziyordu. Yine de sik sik kontrol etmeme gerek var mi yoksa o gune kadarki tum randevular alinmis midir?
    Selamlar

Ben de randevu alırken bir hafta boyunca tüm günler doluydu aynı akşam tekrar girdiğimde sonraki haftanın randevuları açılmıştı. Gün içerisinde ara ara kontrol etmeni öneririm bu gün yarın açarlar yeni randevuları

Saygılar
    bpak ve gokberk6426 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    merhaba . benim 2.5 senedir b ehliyetim var . a2 ye yazildim 2 -2.5 ay once 3-4 gun oncede sinav parasini yatirdik 60 tl . simdi ben stajyermi olucam yoksa sknti cikarmi ?

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba . benim 2.5 senedir b ehliyetim var . a2 ye yazildim 2 -2.5 ay once 3-4 gun oncede sinav parasini yatirdik 60 tl . simdi ben stajyermi olucam yoksa sknti cikarmi ?
    Selamlar;

Sertifikanızı alıp ehliyet kartına yılbaşından önce çevirmezseniz stajer ehliyetli olacaksınız. Yeni çıkan yasada açıkça belirtilmiş bir madde yok. Belki yasadaki boşluk kullanılıp yeni yasa uygulamaya girmeden önce sınava giren öğrenciler stajyere kalmaya bilir. Şu an net birşey yok bekleyip göreceğiz hep beraber.

Saygılar

Motosikleti
    cbr 250
    arkadaşlar her şeyi yazmış.. eklemek gerekirse;
    Kan grubun kimliğinde yazıyorsa sorun değil ama benim gibi eğer yazmıyorsa gittiğin sağlık ocağı veya aile hekimliğinden kan grubu kartını al mutlaka, benim gibi hevesle cuma günü başvurup kan grubu kartı olmadığın için pazartesi günü almış olma

Ctesi sınavı gectim. Yarın kurs ile görüşüp ehliyeti alma işlemlerine başlayayım bende. Biraz önce emniyetten randevu aldım aralığın 14 üne verdi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)