Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

yurt dışından motosiklet nasıl getirilir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    yurt dışına gidip arkadaşınla kendin geliceksin (=
    bunun şirketi kurulamıyor çünkü devreden kişide devralan kişide bunu sadece 1 kez yapabiliyorlar ve alan kişinin hediye eden kişinin yanına gitmeside gerekiyor onun haricindeki satın alımlarda saten gümrükte çok uğraşılıyor ve verigisiyle beraber astarı yüzünden pahalıya denk geliyor bunları herkes biliyor saten (=
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Maddi olanaksızlar ve motosiklet tutkusu bizleri; yurt dışından motosiklet almak, hasarlı motosiklet alıp yaptırmak, loto oynamak, motosiklete motor takmak gibi bilimum düşünceye itebilir. Aralarından en mantıklısı lotodur.

Bu iş bir kazanç işidir. Gerçekleri kabullenmek gerekir. Bu ülkede motosikletlerin 0 ve 2. el fiyatları belli aralıklarda.Yapılması gereken basit: Bütçeye uyan, temiz bir motosiklet tespit edip almak.Kolay gelsin.

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    benim kanım bütcene uygun bir motor alman, bu işlere girme, 1-2 olsun 3 bin ucuz gelir ama gelinceye kadar başından neler gececek,ötv vergi gümrükçüler kapıcılar devlet kanun ohooo aklıma daha neler geliyo yazsam bitmezzz...
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Uğraşmana değmez bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı scuba ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana yardım edermisiniz.ben yurtdışından(almanya,yunanistan yada bii ihtimal israil den)almak istiyorum.örneğin cbr1000rr fiyatı 11.599 dolar türkiyede 27.000 küsür

1.ben bu motoru türkiyeye ne kadara sokabilirim.herşey dahil(gümrük falan filan)
    2.belki ben gidip getisem nasıl olur.
    3.bu iş bu fiyata degermi
    4.ben motoru aldım diyelim türkiyede servise sokabilirmiyim

bana bu konuda yardımcı olursanız çoookkkk mutlu olurum acayip sıkışmış durumdayım
    ne kadara getirirsin , neye mal olur bilemiyorum ama biraz önce konustuğum ve almanyada yaşayan bir arkadasım antalyada yaşayan eniştesine türkiyeden motosiklet arıyordu. yurt dısından getirmek avantajlı olsa onlar türkiyeden aramazlardı herhalde diye düşünüyorum

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    ben ölünce beleş motor la doşacam cunku bu türkiyenın vergılerı ınsana bındırmeden öldürüyor en güzelü öldükten sonra...
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

offff of offfffffffffffffffffffffff

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    burdan alacağınız fiyattan daha pahalı olur + birde kargo veya yol masraflarını ödersiniz.Ama galiba yurt dışında araba alıp 3 sene kalıp getirirseniz gümrük almıyolar.
    facebook.com/kaskafa

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    atarı yüzünden pahalıya gelir

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    yurt dışından motosiklet getirmek için ithalat ve ihracat belgesi olmak zorunda o belge olmadan getirmek imkansız gibi birşey,sonrası ise bir sürü bürokrasi bürokrasi
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurt dışından motosiklet getirmek için ithalat ve ihracat belgesi olmak zorunda o belge olmadan getirmek imkansız gibi birşey,sonrası ise bir sürü bürokrasi bürokrasi
    şirket yada firma olarak almıyacakki tüzel kişilik olarak alıcak ne ithalat ve ihracat belgesinden bahsediyorsunki :D

bu senin dediğin belgeler alım satan yapan şirketler için geçerli galeriler vs vs...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şirket yada firma olarak almıyacakki tüzel kişilik olarak alıcak ne ithalat ve ihracat belgesinden bahsediyorsunki :D

bu senin dediğin belgeler alım satan yapan şirketler için geçerli galeriler vs vs...
    bu belgeler olmadan tüzel kişi olsan bile getiremiyorsun
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    kamyonla gelebilr yada kendin yolculuk yaparak gelirsin hem rodaj halletmiş olursun

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    bu konuyla ilgili bilgi vereyim:
    tabi ki getirtebiliyosun ama motor turist muamelesi görüyor ve süresi 1 ay ve kim getirdiyse sadece o binebilir.hani gümrükten vb kaçalım diyosanız böyle..ama yok ben gümrük parasını karşılıcam benim olucak plakada vb diyorsanız hiç uğraşmaya deymez çünkü burda satılan motorlarla eşitleniyor ücreti..1 milyar fazlası olacaktır burdakiler o ayrı onun içinde bunca eziyet zahemet koşuşturmaya deymez...ama gerçekten yabancı ülkelerde çok ucuz.örneğin suzuki vl 800 cruiser 8 milyara denk geliyor.burada ise yıl olarak 2003-2004 ler 10 milyar ve üstünde hatta başlıyor.tekrar özetlersek evet getirtebilirsin ama kim getirdiyse o binecek ve 1 ay vizeli süresi uzatılamıyor.evet getirtebilirsin ama gümrük vergisi var...
    :bounce:

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler