Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

BENELLİ TRK 502

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı mcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/y83eNtNBugw
    Süratlenme fena değil sanki .
    6.7 saniyede 100 e çıkıyor videoda,NC 750 ile kafa kafaya gider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    evet bence de,çantasız gelirse 20-22,komple çantalı gelirse max.25 olmalı ki insanlar alsın kullansın,yollarda bu makineden görülsün,yaygınlaşsın,benelli de bol motor satsın.ama para hırsı ön plana çıkarda önceki tecrübelerini göz ardı ederlerse işleri zor.TNT 600 gibi ellerinde kalır.
    sheriff87 bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    ''Benelli’ye göre bu güç dünya üzerindeki tüm yollarda motosiklet kullanıcısına yetmekten ziyade artan bir değeri ifade ediyor ''

Neye göre hangi kullanıcıya göre yeterli olduğu tartışılır...

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı BerkB. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Benelli’ye göre bu güç dünya üzerindeki tüm yollarda motosiklet kullanıcısına yetmekten ziyade artan bir değeri ifade ediyor ''

Bence çok güzel bi tespit yapmış benelli..
    6-7 saniyede 100km hız, sonrasıda varsa daha ne olsun.
    Adı enduro sonuçta, 2 saniyede 100km/h beklenmemeli.
    Adam akıllı bi fiyat verirlerse enduro kulvarında alır başını gider.
    sheriff87 bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    '
    tüm ihtiyaçların ortalamasına göre
    hızlanma, çekiş, son hız vs.
    ve bence haklılar
    yıllardır ideal motorun 400 cc, 2 silindir, 50 bg bandında olduğunu iddia ederim
    jimi_hendrix bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ,Hayatın gerçekleri var .
    4 ocak 2017 itibari ile Yamaha mt-07 23.900 TL.
    TRK-502 için 18.000 TL bile iddialı bir rakam
    sheriff87 bunu beğendi.

Çıplak Benelli 600'ün 9.560USD olduğunu, bugünün kuru ile 34 bin lira ettiğini varsayarsak, TRK502 gibi oldukça donanımlı bir motorun 18-20-22-25 liralar olabileceğini düşünmek bence bir hayal.

Tahminen karlı satılabileceği rakam 30-35 arası çıkar. Versys 300'ün donanımsız halinin 28 bin lira ile minimum kar ile satıldığını düşünürsek, 30 binden aşağısını bekleyemeyiz. Bu durumda ithalatı bile yapılmayabilir.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Kawasaki versis 650 37.500 tl; yamaha tracer 700 31500. Vergi dilimi aynı hacim küçük güç düşük yeni motor bir sürü sorun çıkacaktır. Aksesuar bulmak zor olacaktır
    Versis sıkıntıları çözmüş durumda tracer çoğunu zaten mt7 iken çözdü. 23-24'ü kabul ederim sonrası nanay.
    Pulsar41 bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada benelli tnt 600 şaşırttı beni.Şu anda Sahibinden.com da 5 adet ilan var 4 tanesi ikinci el ...

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence çok güzel bi tespit yapmış benelli..
    6-7 saniyede 100km hız, sonrasıda varsa daha ne olsun.
    Adı enduro sonuçta, 2 saniyede 100km/h beklenmemeli.
    Adam akıllı bi fiyat verirlerse enduro kulvarında alır başını gider.
    Bence hala tartışılır emsallerinin fiyatları nedir ve kendi fiyatı ne olur?

Fiyatı iyi olursa tabiki Fiyat/performans oranına göre çok güzel olur fakat

Hindistan fiyatlarına baktığımda Triumph Tiger 800XR ile çok yakın fiyatlarda olduğunu görüyorum,

Fiyatlar belli olduktan sonra güç konusunda tekrar yazarım.

Bu arada ben Race makina ile karşılaştırmaya gitmedim 2sn 100km hız beklentim olmaz böyle bir Motorda ama benzer fiyata daha kaliteli ve daha güçlü olursa kim istemezki ?

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Bu motorun fiyatı belirlenirken ikinci eldeki fiyatlara bakmaları gerekiyor...

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Bence hala tartışılır emsallerinin fiyatları nedir ve kendi fiyatı ne olur?

Fiyatı iyi olursa tabiki Fiyat/performans oranına göre çok güzel olur fakat

Hindistan fiyatlarına baktığımda Triumph Tiger 800XR ile çok yakın fiyatlarda olduğunu görüyorum,

Fiyatlar belli olduktan sonra güç konusunda tekrar yazarım.

Bu arada ben Race makina ile karşılaştırmaya gitmedim 2sn 100km hız beklentim olmaz böyle bir Motorda ama benzer fiyata daha kaliteli ve daha güçlü olursa kim istemezki ?
    Valla hocam ben umutlu değilim şahsen mantıklı fiyattan.

Buda Versys 300'e 28bin diyen kawasaki'den farksız olacak.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Alıntı mcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/y83eNtNBugw
    Süratlenme fena değil sanki .
    Abim r1200gsin bile 0-100 değeri 3.5-4 saniye trk502nin 500cc 47bg 45 tork=6.7 saniye fena degil basari hatta makina 200 kilonun üstünde

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam ben umutlu değilim şahsen mantıklı fiyattan.

Buda Versys 300'e 28bin diyen kawasaki'den farksız olacak.
    Peki sizce yıllardır kol gibi servis ve yedek parça fiyatı olan 300cc makinaya 28 bin lira vermek mi?
    Yoksa piyasaya kaliteli güzel bir giriş yapmış yeni bir markanin 500cc olan bir motora mi o paralari vermek mantikli?
    Sakın yanlış anlamayın sadece fikirinizi merak ettim

snrdngurme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletin görüntüsü mükemmel, ayrıca çift silindir olmasına rağmen makinanın sesi çok güzel tnt 250'nin sesi de öyleydi. Fiyat olarak da 8000 doların altı iyimser olur gibi, ayrıca böyle bile olsa o paraları bir çırpıda vermek ne kadar doğru orası da tartışılır. Motorun görüntüsüne, albenisine diyecek yok belki ama servis gerçekten sıkıntı karşınızda kurumsal bir firma oladığı zaman sorun yaşıyorsunuz. Bajaj bayisinden ilk bakım için randevu alıp ertesi gün motoru servise götürdüm bayi yetkilisi düğün var kardeş yarın gel deyip kepenkleri kapattı, randevu aldım yaptığınız terbiyesizlik bu nasıl kurumsallık dediğimde de üzerime yürüdü. Pulsar almadan önce de Tnt 25 için gittigim bayide ustaya rodaj yaparken zorlanır mıyım diye sorduğumda rodajı biz yapacaz abi cevabını alıp oradan uzaklaşmıştım. varın gerisini siz düşünün, onun için güzel bir cb 500 f alınır tur camı takılır çanta da isteğe göre takılır güzelce seyahat edilir.
    Mutezil bunu beğendi.

Avrupa'da Honda CB500X'in bir parça üzerinde olacağı konuşuluyor. X buraya gelmiyor. Cb500f Avrupa'da 5.800 Euro civarında iken burada 25.500'e satılıyor. X'in fiyatı 6500 Euro, buna da 6800 desek 1.000 Euro fark eder, dolayısıyla 30.000 tl civarı eder.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yalnız TNT25'in fiyatı bildiğim kadarıyla bizde Avrupa'dan daha düşük, bunda da isterlerse aynı şeyi yapabilirler. Eğer yapmazlarsa TNT600 gibi bu da ölü doğar. Bir de şu var ki TNT25 fiyatına göre rakipsizdi ancak TNT600 ve TNT250'nin rakipleri vardı. TNT250 başta Inazuma ile aynı fiyattan çıkmıştı fakat satmayınca indirim yaptılar. Bildiğim kadarıyla forumda şu andaki fiyattan sıfır TNT250 alan alan kimse pek yok. TNT600'ü almak için ise gerçekten deli olmak lazım. Motor hem güçsüz hem torksuz hem de pahalı, hem de maksümum torkunu ve gücü 10 bin devirin üzerinde veriyor. Nasıl bir yakıt tüketimi vardır merak ediyorum ? Motoru almak için tek bir sebep bile bulamıyorum. Adamların 3 modelinden ikisi satmıyor. O yüzden TNT125 ve Tornado 302'yi getireceklerdir. TRK502'nin satılabilmesi için maksimum fiyatı aksesuarlı olarak 25 bin TL olmalı.
    pea ve bursalıali bunu beğendiler.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız TNT25'in fiyatı bildiğim kadarıyla bizde Avrupa'dan daha düşük, bunda da isterlerse aynı şeyi yapabilirler. Eğer yapmazlarsa TNT600 gibi bu da ölü doğar. Bir de şu var ki TNT25 fiyatına göre rakipsizdi ancak TNT600 ve TNT250'nin rakipleri vardı. TNT250 başta Inazuma ile aynı fiyattan çıkmıştı fakat satmayınca indirim yaptılar. Bildiğim kadarıyla forumda şu andaki fiyattan sıfır TNT250 alan alan kimse pek yok. TNT600'ü almak için ise gerçekten deli olmak lazım. Motor hem güçsüz hem torksuz hem de pahalı, hem de maksümum torkunu ve gücü 10 bin devirin üzerinde veriyor. Nasıl bir yakıt tüketimi vardır merak ediyorum ? Motoru almak için tek bir sebep bile bulamıyorum. Adamların 3 modelinden ikisi satmıyor. O yüzden TNT125 ve Tornado 302'yi getireceklerdir. TRK502'nin satılabilmesi için maksimum fiyatı aksesuarlı olarak 25 bin TL olmalı.
    İşte çok güzel bir bakış açısı bende leoncino bekliyorum ama doların 3.62 olduğunu bilerek gelirse gidip bakıp kaç basıyor bu hmm diyip bir sigara yakıp iyimiş diyip yoluma gitmeyi amaçlıyorum

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    evet arkadaşlar,anasayfadaki bir habere göre motosiklet pazarı %14.5 düşmüş.umarım,ee artık tüm üretici ve distribütör firmalar fiyatlarını bu verilere göre düşürür ümidimle.
    http://www.motosiklet.net/forum/son-...i-dususte.html
    bursalıali bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Gelişme var mı hiç forumdaşlar 😁

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Dolar Euro çok uçtu, Benelli çok geç kaldın, bizi de kendini de yaktın. Bu saatten sonra gelmesen de olur.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)