Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şanzımanın içinden gelen tıkırtılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Arkadaşlar atv nin aküsü bitmişti bizde aküye takviye yaptık arabadan.atv de otomatik gazı yarıya getirip 30 dk falan çalıştırdım.sonra stop edince çalışmadı aküden bizde motorun soğumasını beklemeden takviye yapıp bi 15 20 dk gezdik.sonra tümsekten geçmek için yavaşlayınca sanki şanzımana tel kaçmış gibi sesler gelmeye başladı.biraz boşa alıp vitesi gaz verdim bişey yoktu.sizce ne olmuş olabilir ? Ciddi birşey midir ? Yardımcı olursanız sevinirim ☺

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    fazla takıntı yapma şanzıman hassas alettir eğer öyle bir takırtı olsaydı vites attırırken kesin hissedilir bir sorun olurdu herhalde çamurluğa taş falan kaçmıştır eğer aynı sesler devam ederse bi ustaya göster biz sesi duymadan veya görmeden birşey söyleyemeyiz

TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı SkylineWalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla takıntı yapma şanzıman hassas alettir eğer öyle bir takırtı olsaydı vites attırırken kesin hissedilir bir sorun olurdu herhalde çamurluğa taş falan kaçmıştır eğer aynı sesler devam ederse bi ustaya göster biz sesi duymadan veya görmeden birşey söyleyemeyiz
    Atv otomatik vites.seside tanımlıcak olursak kampana frenin teli koptu zannettim janta sürtüyo gibi bi ses çıktı

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    kampana teli kopsa fren tutmaz anlarsın zaten tekerlere bir bak biryere sürtüyordur sorun kesin tekerlerdedir iyi bak iyi dinle sorunu bulursun bence iyi sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)