Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Online alışverişte yine kötü hizmet

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar ben 2 seferdir internetten aksiyon kamerası alıyım diyorum 2 seferdir alamıyorum bıktım artık.
    hepsiburadan aldığım aksiyon kamerası hızlı kargo olmasına rağmen 7 gündür gelmedi , kapıda ödeme yaparak alacaktım fakat mesaj atıyorum cevap bile vermiyorlar ve bende ürünü iptal etmek istiyorum fakat kargoya verildiği için iade var ne yapmam gerekiyor biraz yardım edermisiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Ürünü almadan önce satıcının diğer kişiler tarafından aldığı yorumları okuyun ve satıcı ile iletişime geçin..bunları yapmadan bu tarz sitelerden alışveriş yapmayın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    aliexpressten alıcan bu tip ucuz şeyleri. Tabi gelene kadar biraz sabır.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepsiburada da n11 ve gittigidiyordaki gibi bir sistem yapmıs. bazi tedarikciler ile calisiyor. ürünün detayında tedarikci bilgisi varsa o firmayi aramanız daha iyidir. benimde basıma geldi. 4 gün gecikmeli gelmisti ürünlerim. arkasından parti parti geldi... allah yardımcın olsun

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    I found a very interesting good in Gearbest:Soocoo F23 1080P Sport Camera http://app.gearbest.com/action-cameras/pp_246808.html

Bu ürünü yeni aldim. Özellikleri fiyatına gore cok iyi duruyor. YouTube da örnek videoları var. Oldukça tatminkâr.

Gearbestten eken h9 modelini oneririm.tam bir fiyat/performans canavari.20 gunde geldi benimki.ayrica paypal ile oderseniz gelmemesi yada eksik/hatali urun olmasi durumunda parani kurusu kurusuna alirsin hocam

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsiburada da n11 ve gittigidiyordaki gibi bir sistem yapmıs. bazi tedarikciler ile calisiyor. ürünün detayında tedarikci bilgisi varsa o firmayi aramanız daha iyidir. benimde basıma geldi. 4 gün gecikmeli gelmisti ürünlerim. arkasından parti parti geldi... allah yardımcın olsun
    n11 ve gittigidiyor hepsiburada dan daha sonra çıktı piyasaya.

Yani dediğinizin aksine onlar hepsiburada yi
    Taklit ediyor.

Ürünü alırken kargolama süreci yazmıyormudu?
    Kargo takibine baktın mi?
    Firmadan çıkmış sonuçta.
    Bi araştır istersen olmadı şikayet edersin.

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    n11 ve gittigidiyor hepsiburada dan daha sonra çıktı piyasaya.

Yani dediğinizin aksine onlar hepsiburada yi
    Taklit ediyor.

Ürünü alırken kargolama süreci yazmıyormudu?
    Kargo takibine baktın mi?
    Firmadan çıkmış sonuçta.
    Bi araştır istersen olmadı şikayet edersin.
    Evet doğru diyorsun ama hepsiburada formatını değiştirdi ve n11 / gittigidiyor mantığı ile tedarikçiler ile devam ediyor. Önceden böyle değildi yani

Konuyu açan arkadaşım sana tavsiyem hepsiburada'nın sosyal medya sayfasında problemini yorum olarak belirtmendir. Hemen iletişime geçiyorlar ve problemini çözüyorlar. Paylaştıkları şeylerin altına problemini yorum olarak yazman yeterli.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet doğru diyorsun ama hepsiburada formatını değiştirdi ve n11 / gittigidiyor mantığı ile tedarikçiler ile devam ediyor. Önceden böyle değildi yani

Konuyu açan arkadaşım sana tavsiyem hepsiburada'nın sosyal medya sayfasında problemini yorum olarak belirtmendir. Hemen iletişime geçiyorlar ve problemini çözüyorlar. Paylaştıkları şeylerin altına problemini yorum olarak yazman yeterli.
    Aynen öyle ben uzatmayayim diye yazmadım. Yıllardır alış veriş yapıyorum son zamanlar memnun değilim.
    eod bunu beğendi.

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önerileriniz için teşekkürler.

Söylemek gerekirse şu aşamalar geldi başıma.
    Ürünü sipariş ettim ve kargoya verilmesi 3 gün sürdü , tamam artık gelir dedim.
    ve kargo 2 gün içinde dağtım merkezine getirdi aramızdaki mesafe 62 km ve bugün 8 gün oldu halen bişey yapmadılar yani toplamda 11 gündür bekliyorum.
    beni sinirlendiren şey kargoya verildi ürününüz en geç 3 gün içinde size ulaşır dediler ve gelmedi. Okadar mesaj attım hem kargo firmasına hem hepsib... sitesine ama cevap vermiyorlar beni sinirlendiren bu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    hepsiburada da tedarikçi sisteme döndüyse bitmiştir gözümde. Tedarikçiyi bilmek ve onunla muhatab olmak istemem ki ben. Öyle olsa gider tedarikçiden direkt alırım zaten. Verdiği kargo sürelerine uysunlar yeter ki. Ya da herşeyi satmıcan öyle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)