Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ekşi team yine iş başında....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Motorcular trafik kurallarına uymuyor diyen arkadaşlara diyorum ki:
    Motorculardan trafik kurallarına uymadıkları için nefret ettiklerine inanıyor musunuz?
    Eğer öyle ise siz hangi dünyada yaşıyorsunuz? Trafik kurallarına kim biliyor memlekette? Kim takıyor? kim hassasiyet gösteriyor? Bu motorculardan şikayet eden adamların her gün bin tane kural çiğnediğinden eminim. Trafik kurallarına uyan tek bir araç yok Türkiye de! Uyduğunu sanan var, kendini uyduğuna inandıran var ama uyan yok. Çok net!
    En basitinden şehir merkezinde çarşının ortasında (hız limiti 30) hız limitine uyan var mı aranızda? Ben görmedim. Uyan olursa da arkadan gelip sıkıştırırlar, korna çalarlar, arabadan indirip döverler. Sol şeridi meşgul etmeciler var bir de. Ulan cahil öküz! Şehrin göbeğinde, sağdaki şerit zaten duran kalkanlarla, dörtlü yakıp park edenlerle doluyken, bunlar olmasa bile ileride sola dönmesi gerekenler varken, sol şerit meşgul olmaz diye bir trafik kuralı olabilir mi? Otoban mı orası? Çevre yolu mu Şehirler arası yol mu? Sol şerit muhabbeti her yolda olmaz bu biline.
    Bunlar uzar gider.
    Bu adamların derdi başka. Zorlarına gidiyor. Kendileri binmeye cesaret edemiyorlar. Cahiller ve nefretlerini, öfkelerini yönlendirecek bir mecra arıyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Ekşi ciddiye mi alınır ya.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)