Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar Adventure Sport Türkiye'de!

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bajaj Pulsar Adventure Sport Türkiye'de! Yolların ve Arazinin Efendisi Bajaj Pulsar AS150!

Bajaj markasının Adventure Sport sınıfında yer alan Pulsar AS150 modeli, 6 bin 990 TL’lik özel fiyatıyla Türkiye’de de satışa sunuldu. Bu yılın en çok beklenen motosiklet modelleri arasında yer alan Bajaj AS150, benzersiz gücü ve atletik tasarımıyla yol ve arazi koşullarının efendisi olacak. Global anlamda özellikle genç sürücülerin büyük beğeniyle karşıladığı Bajaj Pulsar AS150, hafta içi iş koşturmacasının ardından hafta sonu macera peşinde koşanların ilk ve en ekonomik tercihi olmaya aday olarak Türkiye’de satışa sunuluyor.

Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından geçtiğimiz yıl satışa sunulan Pulsar ailesi yeni modellerle büyümeye devam ediyor. Spor motosikletler arasında bu yılın en flaş modelleri arasında yer alan ve “Bajaj Pulsar Adventure Sport” adıyla da bilinen Pulsar AS150, spor ve macera sınıfındaki modellerin ideal birleşimini sunuyor. Atletik tasarımı ve güçlü altyapısıyla farklı yol ve arazi koşullarına meydan okuyan Bajaj Pulsar AS150, 6 bin 990 TL’lik çok özel lansman fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Bajaj Auto Uluslararası İş Birimi Başkanı Rekesh Sharma, Bajaj Pulsar Adventure Sport’un Türkiye’de satışa sunulmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Pulsar Adventure Sport AS150 özellikle genç sürücülerin en sevdiği modellerden biri olacak. Gün içerisinde şehirdeki ulaşım ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra hafta sonu gezileriyle etrafı keşfe çıkmak istediklerinde de aynı motosikleti kullanabilecekler. Bu yeni nesil motosiklet trafikteki pratikliğini, ihtiyaç durumunda sağladığı yüksek güçle birleştiriyor. Pulsar AS150, Bajaj kullanıcıların maceracı ruhunu yansıtan ve sosyal hayatlarında iz bırakmayı seven yönlerini ortaya çıkaran bir model.”

Dünya klasındaki çizgileri sınıfında benzeri olmayan performansla birleştiren Bajaj Pulsar AS150, kaslı grenajı ve daha büyük siperliğiyle uzun yolda rüzgar direncini azaltırken, çift borulu şasi ve tekli monoşok amortisörüyle yüksek hızlarda bile güvenli sürüş sağlıyor. Sağlam altyapısına uygun olarak çift bujili ve hava soğutmalı 4 supaplı DTSi teknolojili, 9500 devirde 17 HP güç üreten motorla donatılan Pulsar AS150, sınıfındaki en güçlü motosikletlerden biri olarak ön plana çıkıyor.
    Projektörlü ön farlarıyla sınıfında bir ilke de imza atan Bajaj AS150, kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle tercih edilebiliyor.

Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 131 adet yetkili servis ve 155 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor.

Model hakkındaki gelişmeler için Bajaj sayfalarını takip edebilirsiniz.

Web: http://bajaj.com.tr
    Google+ : https://plus.google.com/+BajajTr
    Facebook: https://www.facebook.com/bajajturkiye
    Instagram: https://instagram.com/bajajturkiye/?ref=badge
    Youtube: https://www.youtube.com/user/bajajturkiye

Model hakkında forumdaki tartışma konu başlığı: Bajaj'dan yeni bir model; Pulsar As 150
    mehmetenis ve Cyber Beast bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 131 adet yetkili servis ve 155 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor.

Biraz empati kurayım diyorum yapamıyorum japon kalitesinde vede çinli fiyatıyla yarışıyor ?? alana hayırlı olsunda kalite ve çinli fiyatıyla bu şekilde yarışıyorsa baya bi zorlaması gerekicek gibi.
    abeciMotoru ve Enes Bakır bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Antalya bayi kafasına göre verdiği 7500TL Pulsar 200NS fiyatıyla 150CC AS arasında 500 lira oynaması çok saçma. Bajajı kötülemek için konuşmuyorum hali hazırda 200NS sahibi olarak motorumdan çok memnunum fakat bu parayı bu motora kesinlikle vermem.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Kalitesini küçümsemeyin, Japonlarıda yere göğe sığdırmayın. Cbf 150 gibi bomboş bisiklet bozması motora 6000 lira para isteniyorsa , Bajajda bukadarını hak ediyordur. Kanuni gibi müşterisinin arkasında durmayan firma ve sat unut prensibli satış politikalarının eline düşmesi tek şanssızlığı..

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7 bin fiyat çektinde kim vericek arakdaş bu motora 7 bin. ha hakediyodur belki ama vermez yani.

6 bine kendini kanıtlamış kuryesiydi falan herkesin kullandığı motoru alır. 7 bini riske atmaz elimizde patlar, kronik sorun, titreşim, kuralkan kanuni falan filan diye.

yap 6 bin, motor kendinide kanıtlarsa bu özelliklerle cbf ybr tvs siler gecer piyasadan sende sürümden kazanırsın işte ne güzel.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    bu motor 6 bin olsa piyasayı siler süpürür
    mesmeyut bunu beğendi.

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    5300 TL "0" CBF varken, zor değil imkasız.
    Honda almak istemiyorum ama şu fiyat nedir?
    mzhastası bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalitesini küçümsemeyin, Japonlarıda yere göğe sığdırmayın. Cbf 150 gibi bomboş bisiklet bozması motora 6000 lira para isteniyorsa , Bajajda bukadarını hak ediyordur. Kanuni gibi müşterisinin arkasında durmayan firma ve sat unut prensibli satış politikalarının eline düşmesi tek şanssızlığı..
    Bence başlangıç fiyatı oldukça yüksek bu fiyat ileride düşer asla ucuz değil birde lansman fiyatı bu 4 bin tl ile giriş yapsaydı kesinlikle çok satardı vede sınıfında satış rekorları kırardı ve birçok motorun sonunu getirirdi motor gayet güzel yakışıklı tasarımı çok iyi ama ithalatçı firma yanlış satış stratejisi yapıyor kimse tüketiciyi düşünmüyor.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motora bu fiyatı biçerken kuralkan ekibi demleniyordu sanırım
    -ZERO- bunu beğendi.

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    7000 bin kimse vermez ne motorlar var az daha koy pulsar al daha iyi

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Piyasaya sağlam bi düşük cc yüksek torklu cross makine lazım. Fiyatı da ona göre düşük olacak 5000 6000 bandında, böyle melez makinalar hiç bir zaman değer bulmuyor. Tipi cbf özellikler cross gibi felan jantlar keza amacına uygun değil. Bence başarısız bir girişim. Pulsar amaca uygun boxer da, diğerleri mantıksız tercihler.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor tip olarak çok hoş, bu klasmandaki CBF ile kıyaslanamaz tip olarak ama gerçekten fiyatı çok yüksek olmuş, En azından arka fren disk olsaymış, Adı Advanture ama fren kampana
    mzhastası bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    biri bajajı durdursuuun

caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    AS 200 geleydi iyiydi😔 Yada şu bajaj 400 efsanelerinden bi adventure yapsalardı..

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Yahu daha düne kadar 5bine 150cc commuter motor satıyor diye hondaya yamahaya etmedik hakareti bırakmadık forumda. Şimdi 7bine pardon pardon 6990 tl ye (7bin olsa ne yapardık!!!) uygun diyen insanlar görüyorum.

"hakeder o parayı" diyenlerde çıkmaya başladı ya vay be diyorum... Ben fakir olduğumu kabul ediyorum eyvallah da 6990tl 150cc commuter...
    bu motora bu parayı hakeder diyenler; siz ne iş yapıyorsunuz, parayı nasıl kazanıyorsunuz onu merak etmeye başladım ben şimdi...

Gelin haklıya haklı haksıza haksızsın diyelim, bence bu fiyat ülkemiz şartlarında 150cc motor için abestir beyler...
    yinede alacak olan vardır ona saygı duyarım, hayrını görsün.

Dipnot: Kuralkan bayiileri ve satış temsilcilerini tenzih ederim, onların ekmek parası, onların bu fiyatları övmek hem hakkı hem görevi...
    mozgur, El7is, Ertugyigit ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Ybr 125
    Bir kaç gün siteye girmedim, bajaj 7000 liraya 150 lik commuter çıkarmış. Hemen ybr nin r25 in fiyatlarına baktım. Bir an ybr 10000 r25 te 20 küsür binlere çıktı sandım.

Bence satmak istemiyorlar cbf 150 kampanyada 5300 tl iken bu fiyat biraz değil baya abarti.
    mzhastası bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bajaj Pulsar Adventure Sport mu Türkiye'de ?
    Mengu16 ve linkinpark20 bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bajajın büyük macerası olacak bizim değil
    fiyatı yüzünden satılmayan depoda kalan motorlara hüsranla bakıp üstüne bi bardak soğuk su içerler artık

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bajajın büyük macerası olacak bizim değil
    fiyatı yüzünden satılmayan depoda kalan motorlara hüsranla bakıp üstüne bi bardak soğuk su içerler artık
    Etrafında hiç motosiklet tanıdığı olmayıp, araştırıp etmeden bayiye gidenler varya hani. Hah işte onlara bu motorla dağa taşa girersiniz , asfaltta sürersiniz, az yakar çok kaçar falan filan kakalarlar illaki bajaj bayileri .

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)