Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial uag 100 kullanan arkadaşlar bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar mondial uag 100 aldim 3-4 gün oldu 85-90 km falan. İlerleyen dönemlerde yakıt miktarı ne kadar olur motor rodaj döneminden çıkınca? Şu ana kadar 5.7 litre benzin koyduk daha da var icinde. Ayrica benzin gostergesi yok benzinin ne zaman bitecegini nasil anlarim? Yedek depo ne kadar benzin aliyodur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    100 kmde 2.5 litre yakar benzinin ne zaman biteceğini anlayamazsın çünkü deponun içinde beyaz koruma var benzini göremiyon Yedek depo 0.3 ml alıyor

Alıntı farfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 kmde 2.5 litre yakar benzinin ne zaman biteceğini anlayamazsın çünkü deponun içinde beyaz koruma var benzini göremiyon Yedek depo 0.3 ml alıyor
    Hacı yedek depo miktarı kesin dediğin kadar mi emin misin? Benim motor suan 96 km de smdiye kadar yaktigi benzin 6 litreyi gecti. 100 km de 2.5 litre yakacagi gunler yakin mi kac kilometreden sonra dedigin ekonomik gunlere kavusuruz?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dururken motoru salladığında depodan ses geliyosa en az 50km götürür. Ben öyle yapıyorum, benzin göstergesi var ama depoda 20 liralık benzin varken boş gösteriyo yarım depo kadar benzin dolduktan sonra yükselmeye başlıyo gösterge. Yedek depoyu da kullanmıyorum. Benzin azken yeteri kadar benzin emişi olmuyo normal depoda, tam gazda motor öksürme yapıyo.

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    kardeşim yanında her durumda bir miktar benzin taşıman iyi olur. yolda kalırsa çok işine yarar

Bendede 125 mondial var yedek depo 1 lt ortalama 30 km götürür o mesafede illaki bi benzinlik denk gelir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)