Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu modeli kullanan bilen var mıdır beyler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş önceki arkadaşların dediği gibi arka fren kampana disk çok farketmez bu hacimdeki motorda. Hatta bazı yüksek cc cruiserlar bile kampanalı arkası. Senin lastiklerin kötü o yüzden kayıyor. Bütçe yoksa önce arka lastik al sonra ön al. Benim arka fren tutmuyordu lastik almadan önce.
    Bravo ahmet bey tesekkurler bılgılendırdıgınız ıcın sizi mod yapma kararı aldık aramızda h.olsun
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

S.A BEYLER BU MOTORU NİYE BU KADAR GÖMDÜNÜZ ANLAMADIM MOTOR BENCE GAYET İYİ ÇEKİŞİ ÇOK İYİ BİRDE SİZ İYİ AÇARSANIZ MOTOR KALKIŞTA RESMEN SİZİ GERİYE ATIYOR ÇOK SERİ 2 KİŞİ (ORTALAMA 150-160 KG )DİK YOKUŞLARDA 2.VİTESTE GAYET SERİ BİR ŞEKİLDE ZORLANMADAN ÇIKIYOR MOTORDA 140 İBRE VAR DÜZ YOLDA 130 YAPIYOR ŞEHİR İÇİNDE 130 GAYET YETERLİ BİR HIZ GÖRÜNTÜYÜ ZATEN KONUŞMAYA GEREK YOK ESTETİK VE ÇEKİCİ DURUYOR MOTOR GÖRÜNTÜDEN DOLAYI AKSESUAR A MODİFİYE YE AÇIK ORİJİNAL LASTİKLERİ ÖZEL VİRAJ LASTİĞİ MESELA PUSLARIN KENDİ LASTİĞİ KÖTÜ ALANLAR BİDE YENİ LASTİK ALIYOR BUNDA ÖYLE BİR ŞEY YOK GAYET KULLANIŞLI FİRENLER İYİ DURMAK İSTEDİĞİNDE DURUYORSUN MP3 ÇALAR VE TEL SARJ OLAYI VAR AMA BEN PEK KULLANMIYORUM MOTORDA MÜZİK DİNLEMEK PEK TARZIM DEĞİL BEN ALALI 2 AY OLDU APACHE BAKIYORDUM İLK BAŞTA BUNU ALDIM SONRA APACHE KULLANDIM YAKLAŞIK 150 KM SÜRÜŞ YAPTIM DİYORUM Kİ ONUN YERİNE İYİ Kİ SARP 200 Ü ALMIŞIM YİNE SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VARSA SORABİLİRSİNİZ TARAFSIZ OLARAK CEVAP VEREBİLİRİM SALCANO TİGER 125 MONDİAL MCT 250 HONDA CBR 125 YAMAHA YBR 150 KULLANDIM BUDA SONUNCU MOTOR FALCON SARP 200 HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)