Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kuryerler mi anormal benmi normal benmi anormal kuryelermi normal (tekerleme gibioldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Valla yolda bana yapsan bunu "sen hayırdır?" derim
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Abi bunlar show içerikli hareketler sırf kameraya oynamak ıcın yapılmıs samımı bulmadım
    something123 bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cidden kamera şakaları yapmanı tavsiye ediyorum, cesaret istek vs maksimum düzeyde maşallah
    ben doğalım yani kamera olmadan önce neler neler yapardım kamera şakaları afedersin .ok yemiş .
    hatta kadıköyün göbeğinde o bilek dans ederkenki halim vardı cep telefonu ile çekmişti arkadaş yüzlerce insanın içinde

gerçi kafamda kask olduğu için cesaret ordan geliyordu
    ışıklarda artçımla beraber yeşil yanana kadar horon teper halay çeker millet yeşil yansada kornaya basmaz bizi izler gülerdi. yola para cüzdanının atar içine gazete parçası ile kabartıp tam bakırköyün göbeğine koyup düşürme numarası yapardık. hızlıca uzaklaşırdık arkamızdan gören olduğunda bize yetişmeye çalışırdı.
    bazende para cüzdanının içine maket böcek koyardık ve uzaktan izlerdik tepkileri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bunlar show içerikli hareketler sırf kameraya oynamak ıcın yapılmıs samımı bulmadım
    bigün benle takıl kamerasız ortamda o zaman anlarsın belki
    gerçi onun içinde samimiyetin ilerlemesi gerekiyor biraz
    mehmetenis bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben doğalım yani kamera olmadan önce neler neler yapardım kamera şakaları afedersin .ok yemiş .
    hatta kadıköyün göbeğinde o bilek dans ederkenki halim vardı cep telefonu ile çekmişti arkadaş yüzlerce insanın içinde

gerçi kafamda kask olduğu için cesaret ordan geliyordu
    ışıklarda artçımla beraber yeşil yanana kadar horon teper halay çeker millet yeşil yansada kornaya basmaz bizi izler gülerdi. yola para cüzdanının atar içine gazete parçası ile kabartıp tam bakırköyün göbeğine koyup düşürme numarası yapardık. hızlıca uzaklaşırdık arkamızdan gören olduğunda bize yetişmeye çalışırdı.
    bazende para cüzdanının içine maket böcek koyardık ve uzaktan izlerdik tepkileri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

bigün benle takıl kamerasız ortamda o zaman anlarsın belki
    gerçi onun içinde samimiyetin ilerlemesi gerekiyor biraz
    Oda olur bırgun elbet daha yenı tanısıyoruz onumuzde cok zaman var
    barodi bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oda olur bırgun elbet daha yenı tanısıyoruz onumuzde cok zaman var
    ha bir ara show nasıl yapılıyor o zaman bu gerçekten show muş dersin
    vallahi bu doğal halim benim

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    umarim bi gun karsilasiriz, birak çak yapmayi inip dubstep yapariz, arkamda ki aractan gelen muzikle halaya durmuslugum var benim, yalniz degilsin
    mehmetenis ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarim bi gun karsilasiriz, birak çak yapmayi inip dubstep yapariz, arkamda ki aractan gelen muzikle halaya durmuslugum var benim, yalniz degilsin
    aslında sen ve ben yada bizim gibiler duyguları ve davranislarimizi insanlara aktarırken diğer insanların bu duygu ile bu davranışları yapmak isteyip yapamadıklarını yapıyoruz.bizim gibi( deliler ); ( toplumda çok fazla olmakla birlikte biz bu duyguları dışa vurabilenlerdeniz.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Abi videoyu izlerken çok güldüm hele o ilk scooterlı arkadaşın tepkisi efsaneydi İnsanları trollüyomuşsun gibi olmuş biraz, iyi niyetle yaptığın çok belli ama benimde yanıma gelip birisi hi5 yapsa bende ilk şok olurdum. Bence el kaldırmak yerine elini şu şekilde uzatsan daha kolay anlaşılabilir.

Ama dikkat et biri vurmaya çalışıyorsun zannedip basmasın biber gazını, elektro şoku
    barodi bunu beğendi.

bekotr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150, Snappy 100
    2. Kurye bi fake atmış gibi kaldırmış burnunu kaşımış geri indirmiş , izlerken ben burukluk yaşadım içimde :D
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    ilk arkadaş elinden dolayı seni görmüyor tanıdık mı diye hafif kafayı uzatıp bakıyor

banada yolda yapsanız bende mala bağlarım yok lan o amaçla yapmamıştır derım kendi kendime beklenmedik bi hareket ya normal arkadaşların davranışları
    barodi bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    efsane bir video olmuş
    barodi bunu beğendi.

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    @keremkrmn hey yo gözümden yaş geldi gülerken

Videoyu sonradan izledim

Adamların aklı doludur dedikleri gibi
    Bana yapsan bende anlamazdım
    barodi bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kardeşim video sosyal deney gibi olmuş ! Adamlar iş telaşından dolayı belki dalgın olabilirler.Acaba pizza soğudu mu lahmacunu aldım ama kolayı koymamış olabilir miyim ,falan derken o an senin ile karşılaşmış olabilir Yoksa sen 10 numara adamsın! Selam olayı ile ilgili hadis örneğinde çok iyi İNŞAALLAH senin ile birgün tanışırız Musafaha yaparız.
    barodi bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla bana garip gelmedi. Tanımadığım biri çak diye elini kaldırsa ben de çakmazdım. Normal el uzatsa sıkarım o başka...

O değil de, ben de bugünlerde kuryelerin garip davranışlarına şahit olmaya başladım. Kırmızı ışıkta bekliyorum, adam daracık yerden yanıma geçerken motorun lastiğine dokunduruyor ve pardon bile demiyor. Bizim milletten pardon lafını beklemiyoruz zaten de sen benim motora neden dokunuyorsun ve hiçbir şey olmamış gibi geçiyorsun ? Bir haftada iki kere yaşadım bunu...
    barodi bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bence de selam şekli çok açıklayıcı değil.

Adamın gözünden bakıyorum olaya da elin havadayken gelen güneşi kapıyor gibi bile görünüyorsun.

Ben selam vereceğim zaman asker selamını tercih ediyorum mesela.
    barodi bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O değil de, ben de bugünlerde kuryelerin garip davranışlarına şahit olmaya başladım. Kırmızı ışıkta bekliyorum, adam daracık yerden yanıma geçerken motorun lastiğine dokunduruyor ve pardon bile demiyor. Bizim milletten pardon lafını beklemiyoruz zaten de sen benim motora neden dokunuyorsun ve hiçbir şey olmamış gibi geçiyorsun ? Bir haftada iki kere yaşadım bunu...
    Maalesef ki var öyle garip insanlar, aslında insan demesek de olabilir tabi mahsuru yok bana göre, sabah emniyet şeridinde 40-50 Allah ne verdiyse gidiyorum adam sağımdan yol kenarındaki V şeklindeki su kanalına girip sollamaya çalışıyo beni, o sırada yol daralıyo son bi hamleyle gazlayıp önüme geçmeye çalışıyo yol veriyorum teşekkür edeceği yerde bide el kol yapıyo Sever misin sabaha mı bırakırsın? bunun gibileri...

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bence senin tarzında sorun var abi Şimdi kurye arkadaşın yerinde ben olsam, kafayı çevirince 1m yukarıda el görsem selamı bırak savunmaya geçerim Adam sana bakıyor olsun ki korkutma bence insanları. Bizde pek selamlaşma kültürü de yok, ben daha çok baş selamını kullanıyorum çünkü ışıklarda boşa atma taraftarı değilim ve selamlaşan taraflardan illa birinin debriyajı salması gerekiyor bu tip selamlaşma için Acemi birine denk gelir de debriyajı bırakmasına sebep olursan videosunu paylaş kesinlikle
    barodi bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Tuhaflık sende.Gereksiz samimiyet olmuş. Başınla selam ver geç.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahhaha

onu yapamadım işte içimde uhdedir bu..

Ama 1 kasımda, 4 kişi sürdük.. Bir arkadaşımız üşüdüğü için durduğunda diğer iki arkadaş yanına doğru sürdüler..Kenara çekmiş onları beklerken yol kenarında yengeç dansı yaptım,söyleye oynaya.. "Çok keyifli lan" diye diye

Delilikleri demiş sair...

Ben renklileri severim,bir de delilikleri
    Ö.Asaf

Kazasız belasız
    barodi bunu beğendi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahhaha

onu yapamadım işte içimde uhdedir bu..

Ama 1 kasımda, 4 kişi sürdük.. Bir arkadaşımız üşüdüğü için durduğunda diğer iki arkadaş yanına doğru sürdüler..Kenara çekmiş onları beklerken yol kenarında yengeç dansı yaptım,söyleye oynaya.. "Çok keyifli lan" diye diye

Delilikleri demiş sair...

Ben renklileri severim,bir de delilikleri
    Ö.Asaf

Kazasız belasız
    1 kasım derken tahmin ettiğim şeyi mi yaptınız acaba!
    bekotr2 bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)