Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM kullanıcıları bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm ile pulsar arasinda sanildigi kadar buyuk bir fark yok duke 200 icin tabi. Abartmayi severiz biz, hele motor bizimse tamam.
    ktm pulsardan daha iyi, daha performanslidir ama bir tik... oyle aman aman 3 gomlek fark var durumu yok, ama 1 tik var...
    Ktm nin her motoru alinir, uyguna bulmussan kacirma derim. Sekli bile yeter. ;)
    Motoru övmeye çalışmıyorum fakat şuan dedıklerınızı ozetlemem gerekırse araba konusuyla ornek verırsem renault clio ile audi a3 kıyaslıyor gıbı oluyor sızın bakıs acınız aynı gıdıyor yakın arabalar falan ama atladıgınız nokta şu ki malzeme kalitesi diye çok buyuk bi unsur var
    xawa bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru övmeye çalışmıyorum fakat şuan dedıklerınızı ozetlemem gerekırse araba konusuyla ornek verırsem renault clio ile audi a3 kıyaslıyor gıbı oluyor sızın bakıs acınız aynı gıdıyor yakın arabalar falan ama atladıgınız nokta şu ki malzeme kalitesi diye çok buyuk bi unsur var
    Reno Clio vs audi a3
    doblo vs jeep daha iyi olurdu

Pulsar güzel motor olabilir ama KTM ile sınıf farkı var kıyaslamak doğru değil markalar klasmanına bile uymaz .. ktm kullandım pulsarda kullandım ktm gerçekten güzel makineler yapıyor. adamlar dünyanın en zorlu yarışlarına makineler yapıyo biride çıkıp pulsardan farkı yok deyip hatta pulsar daha iyi deyip insanlara attığı taşı kuyudan çıkarttırmaya çalışıyor ..
    berkcigdem bunu beğendi.

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Parçası çok ucuz değil ama kaliteli motor..250 exc kullanıcısıyım.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm ile pulsar arasinda sanildigi kadar buyuk bir fark yok duke 200 icin tabi. Abartmayi severiz biz, hele motor bizimse tamam.
    ktm pulsardan daha iyi, daha performanslidir ama bir tik... oyle aman aman 3 gomlek fark var durumu yok, ama 1 tik var...
    Ktm nin her motoru alinir, uyguna bulmussan kacirma derim. Sekli bile yeter. ;)
    duke 200 ile pulsar arasında 3 gömlek fark sayabilirim...
    evet performans olarak çok büyük farkları yoktur birbirlerinden fakat geriye kalan herşey için çok fark var aralarında.
    nasıl çinli ile pulsarı kıyaslayamak yanlışsa duke ilede pulsarı kıyaslamak yanlıştır.

biraz zorlu bir parkura yada yola vs çıkartın duke 200 ile pulsarı zaten orada anlarsınız bütün farkları.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen diyelim uzamasın mevzu yoksa sana vura vura yerden kaldırmazlar
    İki motor da aynı fabrikadan çıkıyo, kıyaslarsan yerden yere vururlar diyosun. Çok para verdiğiniz için KTM ile Bajaj'ın aynı fabrikada üretildiğini kabullenemiyorsunuz Aynı fabrikada üretilen iki motoru neden kıyaslamayım.

http://www.youtube.com/watch?v=eQfLkG7Ka-w
    KTM Duke'u da Bajaj'ı da üreten adamlar işlerine bu şekilde gidiyor

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Bence temizse alınır. Genelde ktm özelliklerine rağmen fiyat olarak uçuk olduğu için 2.el satımı zor. Ama sen o fiyata alıyorsan aldığın fiyata satabilirsin sonra biraz geçte olsa satılır. Adam sıfır alıyor mesela kullanıyor büyültmek istiyor ama pahalı aldığı için biraz indirip koyuyor ama yine millete pahalı geliyor çünkü motosiklet pahalı Parça konusu servis vs bilmiyorum. Yukarıda bajaj pulsar ile kıyaslayanları gördüm . Pulsarda iyidir görünüş olarak ve güç olarak ama kıyaslamak yanlış biri 250cc biri 200cc yani tabiki daha güçlü pulsar. Senin hoşuna gidiyorsa servisine göster al hayırlı olsun.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ktm rc 200 tipini beğendiysen sürüsu sana guzel gelior ise, cibirlara göre biraz ince, hic dusunme al, keyifli temiz sorunsuz motor.. ktm nin pahali durumu özel yedek parcalarda hani modifiye amacli genel servis fln cok abartilcak pahali deil..

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki motor da aynı fabrikadan çıkıyo, kıyaslarsan yerden yere vururlar diyosun. Çok para verdiğiniz için KTM ile Bajaj'ın aynı fabrikada üretildiğini kabullenemiyorsunuz Aynı fabrikada üretilen iki motoru neden kıyaslamayım.

http://www.youtube.com/watch?v=eQfLkG7Ka-w
    KTM Duke'u da Bajaj'ı da üreten adamlar işlerine bu şekilde gidiyor
    marka kavgası falan yapmıcam yanlış anlama beni ama dediklerinin ne kadar saçma olduğunu umarım farkedersin. aynı fabrikada üretiliyor diye aynı malzememi kullanılmak zorunda peki ?

şuan çoğu büyük markaların gerek kıyafet gerek ayakkabı gerekse motor parçaları üretim yerleri neresi ? çin - hindistan vs gibi İŞÇİLİĞİN ucuz olduğu memleketler. işçiliği bilerek büyük yazdımki neden orada üretildiğini bilelim diye.

peki KTM ile alakalı aynı fabrikada üretiliyor diye birşey demişsin o zaman şu 4 soruyada cevap verirseniz çok sevinirim.

KTM nin motor blokları - amortisör - fren - şase - yani kısaca tamamen yürüyen aksam parçaları nerede üretiliyor ?
    KTM nin plastik parçaları nerelerde üretiliyor ? ( elcikti - çamurluktu vs )

Bajajın yürüyen aksamı nerede üretiliyor ?
    Bajajın plastik parçaları nerede üretiliyor ?

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka kavgası falan yapmıcam yanlış anlama beni ama dediklerinin ne kadar saçma olduğunu umarım farkedersin. aynı fabrikada üretiliyor diye aynı malzememi kullanılmak zorunda peki ?

şuan çoğu büyük markaların gerek kıyafet gerek ayakkabı gerekse motor parçaları üretim yerleri neresi ? çin - hindistan vs gibi İŞÇİLİĞİN ucuz olduğu memleketler. işçiliği bilerek büyük yazdımki neden orada üretildiğini bilelim diye.

peki KTM ile alakalı aynı fabrikada üretiliyor diye birşey demişsin o zaman şu 4 soruyada cevap verirseniz çok sevinirim.

KTM nin motor blokları - amortisör - fren - şase - yani kısaca tamamen yürüyen aksam parçaları nerede üretiliyor ?
    KTM nin plastik parçaları nerelerde üretiliyor ? ( elcikti - çamurluktu vs )

Bajajın yürüyen aksamı nerede üretiliyor ?
    Bajajın plastik parçaları nerede üretiliyor ?
    Ya anlatamazsın bu adam mercedesın bazı motorlarını renault urettıgını duyup renault ve mercedes aynıdır dıyebılecek bi potansıyelde yorma kendını :D trafıkte bı gun denk gelırsek farkı ben sana anlatırım gaz acınca
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)