Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha Türkiye R1 ile kamera şakası yapıyor herhalde

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece bizler sikayet ederiz. Merak etmeyin, para sacabilenlere leblebi gibi satiyorlar.

Ama enteresan bir sey paylasacagim: Bugun Istanbul'daki yamahaha bayisi dostumla gorustum. Rakamlara gore H2 R1den cok satiyormus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    R1 değil o, R1M yani bildiğin rossinin sürdüğü motorun bi kaç fark dışında aynısı. Moto gpdeki motorda bulunan çekiş kontrol sistemi,k&n yarış hava filtresi,motor bloğu,kaliperleri,ağırlığı,ön maşası,diskler falan birüsürü elektronik aksamı değişik normal r1'den. Ayrıca dünyada sadece 500 adet üretildi diye biliyorum. Ben rossinin motorunu süreceğim diyen zengin totoşları alabilir.

Motosikleti
    mondial drift 125
    Vergiler tamam dı da yıl içinde bu kadar fazla zam olması gerçekten insanı şok ediyor alt cc ler zamlanmasada bari tecrübemiz arttıkça aynı motorda kalmasak

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 değil o, R1M yani bildiğin rossinin sürdüğü motorun bi kaç fark dışında aynısı. Moto gpdeki motorda bulunan çekiş kontrol sistemi,k&n yarış hava filtresi,motor bloğu,kaliperleri,ağırlığı,ön maşası,diskler falan birüsürü elektronik aksamı değişik normal r1'den. Ayrıca dünyada sadece 500 adet üretildi diye biliyorum. Ben rossinin motorunu süreceğim diyen zengin totoşları alabilir.
    R1M 'in Rossi 'nin MotoGP de kullandığı motorla uzaktan yakından alakası yok.
    Farkı karbonfiber olması, tamamen elektronik süspansiyon ve inanılmaz derece her bi bok püsürü kayıt etmesi (WIFI ile bağlantı kurup dataları görebilme.) Birde klasik bi kaç iyileştirme.

MotoGP motoru almak istenirse Ducati DesmoediciRR ve Honda RC213V-S başka seçenek şuan bulunmuyor.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yamahanin yeni müdürü geldiği yere gitse iyi olur. Ne lan bu zamlar daha R25 parça fiyatlarına gelen %500 e varan zammı hazmedemedik. Kendimi zor tutuyorum kufretmemek için.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millette bok gibi para var
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Yamaha fan'ları düşünsün....
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Almayın zorla satmıyorlar nede olsa ellerinde kalsın bir kampanya yaparlar alıcısını bulur o zaman o r1m.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ducati alın

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    o paraya h2 alınır diyenler r1m ile h2 yi aynı kefeye koyuyorlar sanırım.r1 bambaşka bir pist makinesi,h2 ise 40 kilo daha ağır bir yol makinesi,iddiası tur zamanı olmayan farklı bir makine

ayda bir istanbul parkta track daylere katılacağım,bol virajlı rotalarda gazcı tayfayla takılıyorum dersem r1m alırım tabiikide niye h2 alayım.

haa istanbul ankara otobanlarda gazlayıp duran adamım diyorsam h2 alırım.gerçi gene h2 almam zx14 alırım onu doldururum :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)