Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hitting the apex belgeseli

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    İzlemeyen varsa diye şeyettim, brad pitt'in yapımcılığını üstlendiği motosiklet tarihinde yapılmış en iyi belgesel bence. Motosiklet kullanan herkes izlemeli, simoncellinin ölümünde gözlerim doldu. Moto gp dünyasında dönen entrikalar, yarışçı nasıl olunur, yarış öncesi, yarış sırası, rossinin ducati ile çektiği sıkıntılar,pedrosanın artislikleri, rossinin gerçekten efsane oluşu,rossiyle dalga geçmeler,hondanın 10 yaşındaki çocuğun bile yapmayacağı hatayı yapıp şampiyonluğu vermesi, yayılarak izlediğimiz kazalarda aslında kaç kemiğin kırıldığı vs vs gibi efsane estantaneler mevcut. Ben izlerken duygulandım ilginç bi şekilde. İzlenmeli izlettirilmeli, gugılda ufak bir sörç ile rahatçça bulunabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    O kadar anlatmışsın link atsaydında konu yerini bulsaydı böyle boş bi konu olmuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar anlatmışsın link atsaydında konu yerini bulsaydı böyle boş bi konu olmuş.
    Yasaktır diye atmadım.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    nedense hitting the apex pek beni sarmadı yani izlerken merak duygusu uyandırmadı kapadım. Belki önyargılı davranmış olabilirim ama şunu dicem kesinlikle Fastest daha iyidir.

http://www.imdb.com/title/tt1721677/

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Bende bu belgeseli 2hafta once izleme firsati buldum.ozellikle simoncelli kazasinin oldugu bolumler epey duygusal.rossinin her yaris kazanmasi sonrasinda dogup buyudugu koydeki kilisenin çaninin calmasi.uzun bir ara sonra kazandigi galibet sonrasi papazin sevincten çanı açik unutup kutlamalara katilmasi falan kesinlikle izlenmesi gerekiyor diye dusunuyorum.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Güzel bir belgeseldi, izlenilebilir
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Belgesel amacı, izleyeni meraklandırmak, heyecanlandırmak değil. Bilgi vermektir.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hmm, bir izleyeyim bakalım nasılmış

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedense hitting the apex pek beni sarmadı yani izlerken merak duygusu uyandırmadı kapadım. Belki önyargılı davranmış olabilirim ama şunu dicem kesinlikle Fastest daha iyidir.

http://www.imdb.com/title/tt1721677/
    Fastest daha eski bir yapım olduğu için Rossi'nin Ducati'ye geçmesi ile sona eriyordu. Marquez piyasada yok henüz, ama haklısınız kompozisyon olarak güzel bir yapıttı, baştan sonra keyif alarak izlediğimi çok iyi hatırlıyorum.

Alıntı zamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu belgeseli 2hafta once izleme firsati buldum.ozellikle simoncelli kazasinin oldugu bolumler epey duygusal.rossinin her yaris kazanmasi sonrasinda dogup buyudugu koydeki kilisenin çaninin calmasi.uzun bir ara sonra kazandigi galibet sonrasi papazin sevincten çanı açik unutup kutlamalara katilmasi falan kesinlikle izlenmesi gerekiyor diye dusunuyorum.
    Spoiler vermeyelim arkadaşlara ama Simoncelli kazası ve devamındaki sahneleri ben de çok beğendim. Kurtarmak için inat etmeseydi belki de hayatta olurdu.

Torrent sitesinde full hd indirip türkçe altyazı ile izleyebilirsiniz !
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)