Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 ekim kortej

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Forumdan katılımın ve birliğin olmaması çok şaşırttı soran olursa en buyuk forum mt dersiniz olur biter ahh ahh ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Bu forum Türkiyede en kalabalık ve en aktif üyelere sahip büyük bir forum ama ne yazıkki sadece sanalda bu konular.
    Günlük hayatın hiç bir etkinliğinde birlik ve beraberlik forum yönetimi veya üyeleri arasında forum üzerinden organize olarak yapılmamakta.
    Yapılan tüm beraberlik ve etkinlikler kişisel olarak çaba ve samimiyetle yapılmaktadır.(Kişilerin bir şekilde tanışıp toplandıkları bir etkinlikten bahsediyorum)
    Forum olarak etkinlik düzenleyen ve bu etkinliğe katılımın yüksek lduğu bir - iki forum var bu MT değil tabiki.
    Birinci olarak MT nin kötü bir huyu olan açılan konuda yapılan aşağılayacı ben bilir tavırlı cevapları bu tip toplu etkinlikleri yıkıp yakıyor.
    İkinci olarakta Kişilerin renk en boy ırk ve cinsiyetlerine bakarak çok bozuk bir ağızla saygısızlık yapan ve hemen hemen her konuya aşğılayıcı cevaplar yazan bir çeşit forum olmuş durum da MT.

Demem o ki eğer gerçekten forum olarak etkinlik yapmak ve bu etkinliklerden zevk almak istiyorsanız. Kişilerin renk en boy ırk ve cinsiyetlerine bakmadan sadece aynı forumu kullanıp aynı ortamlarda bulundukları için birbirlerine saygı göstermelerini bırakın tüm insanlığa saygılı olan bir iki forum biliyorum. Tanışmak yada bakayım ne yalan atıyor diye merak eden arkadaşlar özelden forumları paylaşabilirim inceler doğruluğuna kendiniz karar verirsiniz.

Forumlar İstanbul ve Kocaeli için aktif forumlardır.
    Başka bildiğim MT olarak il gruplarından özellikle Adana MT on numara beş yıldızdır.(Kişisel tanışmışlığım yok ama yaptıkları etkinliklerden gördüğüm kadarıyla)

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forum Türkiyede en kalabalık ve en aktif üyelere sahip büyük bir forum ama ne yazıkki sadece sanalda bu konular.
    Günlük hayatın hiç bir etkinliğinde birlik ve beraberlik forum yönetimi veya üyeleri arasında forum üzerinden organize olarak yapılmamakta.
    Yapılan tüm beraberlik ve etkinlikler kişisel olarak çaba ve samimiyetle yapılmaktadır.(Kişilerin bir şekilde tanışıp toplandıkları bir etkinlikten bahsediyorum)
    Forum olarak etkinlik düzenleyen ve bu etkinliğe katılımın yüksek lduğu bir - iki forum var bu MT değil tabiki.
    Birinci olarak MT nin kötü bir huyu olan açılan konuda yapılan aşağılayacı ben bilir tavırlı cevapları bu tip toplu etkinlikleri yıkıp yakıyor.
    İkinci olarakta Kişilerin renk en boy ırk ve cinsiyetlerine bakarak çok bozuk bir ağızla saygısızlık yapan ve hemen hemen her konuya aşğılayıcı cevaplar yazan bir çeşit forum olmuş durum da MT.

Demem o ki eğer gerçekten forum olarak etkinlik yapmak ve bu etkinliklerden zevk almak istiyorsanız. Kişilerin renk en boy ırk ve cinsiyetlerine bakmadan sadece aynı forumu kullanıp aynı ortamlarda bulundukları için birbirlerine saygı göstermelerini bırakın tüm insanlığa saygılı olan bir iki forum biliyorum. Tanışmak yada bakayım ne yalan atıyor diye merak eden arkadaşlar özelden forumları paylaşabilirim inceler doğruluğuna kendiniz karar verirsiniz.

Başka bildiğim MT olarak il gruplarından özellikle Adana MT on numara beş yıldızdır.(Kişisel tanışmışlığım yok ama yaptıkları etkinliklerden gördüğüm kadarıyla)
    Konuyu çok iyi özetlemişsiniz elinize saglık
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İmzami atiyorum ayni fikirdeyiz icimden gecenlerin aynisi benden cok yasayacaksiniz.
    Ornegin ben ne zaman konu acsam bir bilemedin iki sazan hemen atliyor dalga gecercesine ,

belliki kiskanclik haset son noktada.

sırf bu yuzden video ve konu paylasmak istemedigim gibi diger eski uyeler gibi bende bu yeni uyelerin bir kacindan dolayi forumdan sogudum.

Arkadas yorum yapmak zorunda degilsinki konuma birak kostek olma tecrubelerimizi paylasmak adina her olaydan ders cikarmak icin paylasimlar yapiyorum, bazilarinin zoruna gidiyor.

Ayrica yasin kac konuma gelip saygisizca ukalaca yazilar yaziyorsun. Benim yasim 38 bu arada. En azindan yasima saygi gosterin ben nasil kimseye saygida kusur etmiyorsam.ayni saygiyi beklerim arkadas.
    MotoGlock, mehmetenis ve caglar48 bunu beğendiler.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bende olumlu bir şey yazayım bari

istanbulda oturuyorum, aracıma oto ses sistemi parçasını adanamıydı, mersinmiydi neyse oradaki distribütöründen aldım, adamlar yan çizmeye başladılar, yurdum insanı çıktılar, atlatmalar, ötelemeler vs, burada il gruplarına konu açtım, orada yaşayanlara gidip sorun parçam ne oldu dedim, sağolsunlar birkaç kişi farklı zamanlarda dükkanı ziyaret ettiler, HEPSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN, paramı kurtarmıştım onların sayesinde, işte motor kardeşliği budur demiştim ...

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bugün kortej inanılmaz yoğun ve hareketli bir konvoy halinde geçti.1000 motora yakın katılım oldu.Biz kendi chopper grubumuz ile katılım sağladık çokda güzel ve keyifli bir etkinlik oldu.Forumun genel etkinlik düzenlememesi üzücü elbette ama forum düzenlemedi diye şahsi katılım yapmayanlarda çok şey kaçırdı bugün.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Her toplulukta olduğu gibi motosiklet gruplarında da çekememezlik had safhada. Neticede MT'ye üye olan birçok kişi aynı anda farklı gruplarda da aktif. Bu yüzden MT çatısında buluşmak bir hayli zor.

Benim yaşadığım ufacık memlekette bile 1 grup en fazla 1 sene dayanıyor. Ardından amip gibi bölünerek çoğalıyorlar. Her ne kadar tek hücreli canlı olan amip kendini yetiştirip büyüyor olsa da, bizim çok insanlı grupçuklar bölünerek yok oluyor.

Tabi bu durumda; benim gibi, motosiklet kullanmak için bir yerden bir yere giden insanlar hep tek başına hareket etmek zorunda kalıyor. Bir gruba selam verirsin, diğer grup yüz vermez. Ötesinin toplantısına gidersin selam verilmez vs vs...

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Çok kafaya takmamak gerekir bazı konuları;
    Evet tüm paylaşımlara acayip cevaplar verenler var.
    Cinsiyetlere takmış olanlar var.(Bayan yazarsa konuya yapışanlar - Bayan bilgi almak isterse kumda oyna diyenler var)
    Yaşı küçük olup motosiklet almak için danışanlara o paraya şunu al diyenler.(Bu araba muhabbetlerinde de arkadaşlar arasında da oluyor entresandır.)
    Yok apaçimisin yok öyle makas atarsan yok kör noktada kalırsan yok sen haketmişsin yok malmısın yok sen gel ben sana kim olduğumu çok güzel anlatırım yok karşı şeritten gelen cc motorlar selam vermiyor yok kuryeler emniyet şeridini kullanıyor yok paketçiler tam bir kaza makinası yok vs. vs.(Kişisel olarak kimseyi örneklemedim genel ağızlar böyle)

Birde ben görmedim ama varsa özür dilerim;
    Ana sayfada bizi karşılayan Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı olsaydı iyi olurdu değil mi?
    https://i1.imgiz.com/rshots/7861/29-ekim-cumhuriyet-bayrami-sarkisi-dalga-dalga-bayragim-ay-yildizli-bayragim_7861399-1595_1920x1080.jpg

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdan katılımın ve birliğin olmaması çok şaşırttı soran olursa en buyuk forum mt dersiniz olur biter ahh ahh ..
    Militarist düzen usulüyle işlemese de MT,
    Yeni üye olmuşsunuz, bundan önceki yapılan etkinliklerden, kortejlerden bihabersiniz.
    Eskiden yapılan etkinliklerin şimdi niye yapılmadığı mevzusuna hiç girmeyeyim bile.
    Eski günleri herkes, hepimiz özlüyoruz ama, önce dönüp bir bakmak lazım kendimize.
    Okul arkadaşını, eski mahalle arkadaşını, askerlik arkadaşını bulmak için girdiğin facebook, bugün yediğin 3 öğün yemeği paylaştığın, görgüsüzlüğünü tüm dünyaya ilan ettiğin sosyal bir mecraya dönüşmüşken, MT'de de insanların eskisi gibi olmasını bekleyemeyiz sanırım.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    oturup bi çay içmeye gelemeyen motorcu adamın etkinliklere gelmemesi yada etkinliktir gezidir bulusmadır kafasında olmaması normal, ben artık yadırgamıyorum bu durumu
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)