Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

MT 07 başlangıç motoru

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yürekyutmuş diye MotoVlog var ve buna benzer MT 07 ye başlangıç motoru olarak binen 3-5 kişi daha var sizin bildiğiniz birileri varmı yada bunların bu davranışlarına yorumunuz varmı yani gerçekten de başlangıç olabiliyormu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    başlangıç olur, aynı zamanda son da olur
    Riptalon bunu beğendi.
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlangıç olur, aynı zamanda son da olur
    Haklısın aslında ama kullanıcılar sorun yaşamıyor muş bildiğim kadarıyla rpm e kilit vuruluyor muş 6-7 rmp den yukarı çıkmıyor muş

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı motorcuçırağ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın aslında ama kullanıcılar sorun yaşamıyor muş bildiğim kadarıyla rpm e kilit vuruluyor muş 6-7 rmp den yukarı çıkmıyor muş
    Youtube da mt07 ile patlayanların videolarını izle kendin karar ver.
    Ben ne desem; ama öyle ama böyle diye savunmaya devam edeceksin güzel kardeşim
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bildiğim 3 MotoVlogçu vardı MT-07 kullanan.Şu anda 1 tane kaldı.Diğer ikisi kaza yaptı sağ kurtuldu ama bir daha MT-07'ye bulaşacaklarını sanmıyorum.
    Peder bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim 3 MotoVlogçu vardı MT-07 kullanan.Şu anda 1 tane kaldı.Diğer ikisi kaza yaptı sağ kurtuldu ama bir daha MT-07'ye bulaşacaklarını sanmıyorum.

turkish rider
    öbürleri kim kim ?

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bilinçsizce kullanıp kendine zarar vermek için 6-7 bin devir yeter de artar.

Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube da mt07 ile patlayanların videolarını izle kendin karar ver.
    Ben ne desem; ama öyle ama böyle diye savunmaya devam edeceksin güzel kardeşim
    Yok be kardeşim niye savunayım Estağfurullah sadece bilgi şöleni yapıyoruz olabilir mi diye rpm le ilgili bilgimi savundum o tarz videoları LİNK atabilirsen çok mutlu olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilinçsizce kullanıp kendine zarar vermek için 6-7 bin devir yeter de artar.
    Haklısın getireceği atak tork la beraber bilinçsiz şaha kalkmaya bedel değilmi

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    MT 07 alcana r25 al
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT 07 alcana r25 al
    Akrapoviç li egzoz sesine tutuldum ya başkan :D ama r25 tecrübesinden sonra MT 07 alacam bu yorumlardan sonra teşekkür ederim.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkish rider
    öbürleri kim kim ?
    İsimlerini tam hatıralmıyorum.İngilitere'de kaza yapan Turkish Rider,Birde akşam karanlıkta virajı alamayıp yol kenarındaki reflektöre çarpan bir arkadaş vardı.Kaza yapmayanı Akrapoviç egsoz değiştirme videosundan hatırlıyorum hatta bu foruma üye galiba.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20.000 Km dir MT07 kullanıyorum.

Bence MT07'den başlangıç motorundan sonra büyük siklete geçiş için ara motor olur.

Yine bence MT07 ile başlayacağına gönlündeki motosiklet ne ise onla başla. Ha MT07 ile başlamışsın he 600'lük ss le...

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Şu motorla bir ben teker yapamıyorum yahuu.. Yanlayarak sürüş sayılır mı?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Yürek yutmuş diye tabir edilen arkadaşın birkaç harf değişikliği ile ilerleyen zamanlarda başka bir şey yutacağını düşünüyorum.
    potasyum, computeus, MotoGlock ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yürek yutmuş diye tabir edilen arkadaşın birkaç harf değişikliği ile ilerleyen zamanlarda başka bir şey yutacağını düşünüyorum.
    Hahahhaha o kadar eminsin yani başkan :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Ya ben şimdi mt07 istememin nedeni hayatımda hiç motor kullanmadığım halde ehliyet sınavında çok rahat tek seferde geçmem ve etrafımdakilerin ybr 125 olsun kanuni Modeller olsun çoğunda sorunsuzca senelerin sürücüsü gibi sürdüm ve biraz da Scooter tecrübem var bunlar yeterli değilse değil diyin lütfen teşekkür ederim şimdiden.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Her motorla başlanır ama devam edilir mi ?
    Orasını izleyip görmek gerek.

Bi ara bi konu vardı neydi o kimdi ?
    Silah, bmw, merso, kawasaki, yaş 18-20, şımarık pozlar aile hiç bir şeyi esirgememiş ne güzel bolluk içinde öldü gitti işte..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    o motovlogcunun motovlogunu takıp edıyorum emınımkı o motor onun baslangıc motoru degıl dalgasına yapılmıs bır vıdeodur dıye dusunuyorum cunku gaz acması ve yola gırerken falan kafa hareketlerı ayna kontrollerı on numara

Turkısh riderın kaza yapma sebebı altında mt 07 olması degil yanlıs yonlendırmeyın mılletı kaza vıdeosunu ızledım altında arkadasın ybr 125 bıle olsa o hızla duramıcagı ıcın karsı taraftakı aracın hatasından dolayı aynı kaza gerceklesıcektı o hıza 125 cc lık bır motor bıle cıkabılır

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Usta benim 150 lik dylanda bile 6 7k rpm ye denk gelecek şekilde gaz verdiğimde o bile tehlike yapabiliyor 600cc lik makinede her devir tehlike için yeterli bence

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsimlerini tam hatıralmıyorum.İngilitere'de kaza yapan Turkish Rider,Birde akşam karanlıkta virajı alamayıp yol kenarındaki reflektöre çarpan bir arkadaş vardı.Kaza yapmayanı Akrapoviç egsoz değiştirme videosundan hatırlıyorum hatta bu foruma üye galiba.
    KAranlıkta virajı alamayan mt7 li "BİG BANG" youtube ismi.
    Kazasını izlemiştim, millet bayağı sallayınca kaldırdı videoyu.
    Kazası garipti hakikaten. Yorgundu heralde bilmiyorum.
    Arada videolurunu izlerken bakıyordum, sürekli ya gaza yada debriyaja basıyordu. Debriyaj bo şkalmıyordu. Işığa yaklaşırken mesela normalde herkes gazdan çeker elini kompresyonla yavaşlar durmaya yakın basar debriyaja. Bu sürekli debriyajda geziyordu. Garip ve zararlı alışkanlık.

Motosikletini yaptırdı, bir süre bindi. Geçende satmış mt7 yi. Hondanın dı heralde bir scooter almış yeni, onunla takılıyordu.
    20

Motosikleti
    pulsar 200ns

arkadas ıcın lutfen kotu hakaret icerikli olumsuz yorumlar yapmayınız sadece bu hızda bu kazayı herhangı bır motorda yapabılır dıye atıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler