Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

selamıma selam vermeyen transalpci

Motovento
    REKLAM ALANI
    LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Bende herkese selam vermeye çalışırım ama benim moto-bisikleti adamdan sayıp kimse selam vermiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Geçen Amasya yolunda kapatmış giderken, Bi goldwing'in karşı şeritten geldiğini gördüm. malum ufak cc rüzgar yememek için motorla ilişkiye giriyorsun. Adam selam verince bi şaşırdım falan dedim nerelere gelmişim ben . Yapıştırdım tabi selamı bende. çok mutlu olmuştum.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün sahile bisiklet sürmeye gittim.Karşıdan gelen profesyoneldi sanırsam ful ekipman çakar lamba yarım kask güzel bi bisiklet te vardı altında.Bende kardeşimin 400 liralık bisikletiyleyim.Belki motosiklet camiasında olan selam kültürü bisiklet camiasında da geçerlidir diye düşündüm.Selam verdim adam tik tik bakarak gitti.Çok pis bozuldum
    beko12345 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Ben eski ybr mi bakıma götürürken hd ci bir grup geçti sayıları kalabalıktı en önden giden motorun artçıları selam verirken ayağa kalktı içimde bir şeyler uçuşu vermişti hala unutamam selam konusunda motor kişi ayırt etmem paketçilik yapan 100 cc scooter kullanana da selam veririm hd kullanana da bmw kullanana da.
    Onurhan D bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    bu yeni kasa cbr nin kornasına bir türlü alışamadım. parmağım yetişmiyor oraya selam verenlere sellektör yapıyorum ben de... selektör düğmesi aha kullanışlı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar mt.net olarak selamlaşma belirleyelim sırasıyla 3 korna 2 selektör 4 korna 3 selektör atalım bütün motorculara aynı şekilde karşılık gelirse mt.net üyesi ama değilse dayak garanti.
    dayak yemeyi tercih ederim o ne öyle
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

kurye13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Yazılanları okuyorum da...ne ezik milletiz yahu :(

Keşke bu forumda saatler geçirmek yerine birkaç kitap okusak da sınıf bilinci kapitalizm gibi konuları da öğrensek.
    Cloud bunu beğendi.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    bunun için konumu açılır yahu selma verdin aldı almada bas geç takılmayı yaw
    Cloud bunu beğendi.

Takılmayın böyle şeylere gençler. İlk motorumda az buçuk takılırdım bu işlere ama şimdi umrumda bile değil. Birisi selam veriyorsa o an fırsatım varsa cevap veriyorum yoksa bilhassa ne kimseye selam veriyorum artık ne de selam bekliyorum.
    Geçen gün işe giderken maksi skuterli bi arkadaş yanımdan geçerken kornaya bastı ben de cevap verdim arkamdan baş parmağını havaya kaldırıp iyi dercesine işaret yaptı, baktım yanından geçtiği her motora aynını yapıyor, dedim ya deli, ya da yeni motorcu hevesli heyecanlı bi arkadaş. Sanırsın yolun amiri, herkesi kontrol ediyor, boyna korna, el işaretiyle good yapma filan, hehe.
    Motorunuzu sürün takmayın fazla kafaya, kimse kimseye selam vermek mecburiyetinde değil. hatta bazen adam fark bile etmiyor olabilir, ki sen burada yazsan nolacak ki, belki adamın hiç bir forumla, internet grubu ile alakası bile yok. geç git, sürüşüne odaklan, gerisi hikaye. Hatta o kadar uzun başlık açıp sonra altına sadece 2 kelime yazman bile foruma eziyet be güzel kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı kurye13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılanları okuyorum da...ne ezik milletiz yahu :(

Keşke bu forumda saatler geçirmek yerine birkaç kitap okusak da sınıf bilinci kapitalizm gibi konuları da öğrensek.
    Ohooo sen çok ütopik işler bekliyorsun benim güzel milletimden kardeş, kitap mitap filan, sınıf bilinci, uf uf uf. Adam bunları anlasa zaten burada bu kadar zaman geçirmeyi bırak belki hiç girmeyecek bu işlere Çok şey yazarım bu konuda ama ortalığı karıştırmayalım boş ver gençler böyle iyi belli ki takılsınlar, uyandırma şimdi. Daha her cuma hayırlı cumalar başlıkları açacak çocuk, sen hala bilinç milinç diyon.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Ne selammış arkadaş gel ben sana selam vereyim.

Motosikleti
    Café Racer
    Yüksek hacimli 250+ motosiklet kullanıcıları selamıma karşılık vermiyor, yılmadan usanmadan insanları bu konuda bilinçlendirmek istiyorum.

Son bir ayda neredeyse tüm kıyıları gezdim ve tüm sırt çantalı, özgür ruhlu olduğunu düşündüğüm tüm yayalara selam verdim ve hepsinden geri dönüş aldım. İnanın bu beni mutlu etti.

Otostop çeken arkadaşlarla selamlaşıyoruz ileriden U dönüşü yapıp sohbet etmeye gidiyorum, selamıma karşılık vermeyen motorsiklet kullanıcısına ışıklarda merhaba demeye çekiniyorum.

Maalesef gördüğüm ve yaşadığım olaylar çerçevesinde ki görüşüm yüksek hacimli kullanıcıların %80'den fazlası biz (125cc) kullanıcılarına değil selam, yok sayıyorlar.

Eldiven, ceket ve kasksız hiç bir zaman motosiklet kullanmadığımı da belirtmeden geçemeyeceğim.

Kültür, bilinç, dayanışma diyorum susuyorum.

Herkese selam olsun!

Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksek hacimli 250+ motosiklet kullanıcıları selamıma karşılık vermiyor, yılmadan usanmadan insanları bu konuda bilinçlendirmek istiyorum.

Son bir ayda neredeyse tüm kıyıları gezdim ve tüm sırt çantalı, özgür ruhlu olduğunu düşündüğüm tüm yayalara selam verdim ve hepsinden geri dönüş aldım. İnanın bu beni mutlu etti.

Otostop çeken arkadaşlarla selamlaşıyoruz ileriden U dönüşü yapıp sohbet etmeye gidiyorum, selamıma karşılık vermeyen motorsiklet kullanıcısına ışıklarda merhaba demeye çekiniyorum.

Maalesef gördüğüm ve yaşadığım olaylar çerçevesinde ki görüşüm yüksek hacimli kullanıcıların %80'den fazlası biz (125cc) kullanıcılarına değil selam, yok sayıyorlar.

Eldiven, ceket ve kasksız hiç bir zaman motosiklet kullanmadığımı da belirtmeden geçemeyeceğim.

Kültür, bilinç, dayanışma diyorum susuyorum.

Herkese selam olsun!
    Mt 9 la ufak cc li bi arkadasa selam verdim kafasını çevirdi. O gün bugündür hayata küstüm 😢
    Darkfriairs ve *Heka bunu beğendiler.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Ne selamı yahu basın gidin. Gözünüzün önüne bakın, dikkatinizi yola ve yakınınızdaki trafiğe verin. Takıntılı mısınız? psikopat mı? Millet size selam vermek zorunda mı.

Ben halk insanıyım kavgacı, iyi kalpli, Türk milliyetçisi ve kadın düşkünüyüm. Yeri gelincede dindar ve ahlak sahibiyimdir. Hatta hafta sonları bagajımda birasız yola çıkmam. Hafta sonları, resmi tatiillerde uzun yola giderim. Karadenizliyim ben öyle chooper binip karı kız düdüklemek için yollarda deri ceket deri pantolon giymem motorumun markasıyla karı tavlamam tipimle karakterimle. Zaten bizim bu atakum barlArın önünde honda, yamaha chooper vardır. Starbaks genelde chooper olanlar gidiyor. Ben halk insanıyım sonuçta kaveye gider okey oynarım. Çayocağında takılırım. Motorumuda genelde buralara parkederim. Benim dostlarım 100 150 cc dir. İşte kanka sınıf bilinci budur. Her ilçeden geçerken o ilçenin apacheleri bana eşlik eder. Motorumun bagajının üzerinde büyük türk bayrağım vardır. Rüzgarda dalgalanır. Apacheler kasksız ekipmansız beni geçerler hız yaparlar. Gençlik sonuçta hepsine korna çalar toplaşan apacheler ile oturur sohbet ederim. Ben halk insanıyım sonuçta. Kitap okumak yerine idda okurum. Ben marks engel lenin beynini bilmem. Avusturya işçi marşıyla şenlenmem. Devrimin işçi köylü sınıfıyla başarılacak yalanını bilrim. Birde köydeki köpekleri bilirim. Silah sıkılıp ilistire dönen trafik tabelalı delik teşik köy yollarını bilirim. Buralara ne chooper gelir neden o bar ve pavyonlarda önünde duran hız motorları. Yorulunca Almusta kavak ağacının altında, Koyulhisar yaşlı çamların altında dinlenirim. Erzincanda markası gaydırıgukbak bir benzincide gündeşin batışını izlerim. Yıldızelinde camisiz alevi köylerinden geçerken selam verir ayranlarını içerim.

Ben motorculara selam veririm. Köylü vatandaşa selam veririm. Yaşlı ninelere selam veririm. Güzel köylü kızlarına derin bakışlar atarım. Halkım neyse ben oyum. Biraz akıllı biraz saf. Ama hep iyi huylu. Bırakın chooper ne halt yiyorsa yesinler.

Türkiye turunda ne kadar çok türk plakalı motorculara selam verdiysem chooper, bmw enduro, honda motorlara selam alamadım. Adamda haklı arkasında artçı sarışın hatun adam gün bitsede gece otelde çadırda nasıl çakarım hesaplarını yaparken seni si.lermi si.lemez. O nedenle zengin pi.lerine vermeyin selam Ama alaman motorcular harbi selam alıyolar heleki 34 plakalı motorculara selam vermeyin bir keresinden ikitanesine selam verdim mallar virajda mıcıra düştüler alma commuter ahını çıkar aheste aheste

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)