Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda Motoru Çağırıyor (Marş Rölesi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    nc750 yok listede

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr 250 - 2015

CBR250 2015 model için yaptığım sorgulamada çıkıyor.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ortalık bi sakinleşsin arayıp soracağım durumu.

Cbr 250 14 model var, listede bir şey çıkmadı bende ama yine bi sormak lazım.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Bende sorgulattım
    2014 model cbr250R ve 2014 600RR da çıkıyor.
    Sokollu bunu beğendi.

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sorgulattım
    2014 model cbr250R ve 2014 600RR da çıkıyor.
    Önceki sayfada verilen web-sitesi aracılığıyla mı sorgulattınız, yoksa yetkili servise telefon açarak mı ?
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Honda güngörü aradim istiyorsaniz degistiririz dediler, motorunuz stop ediyorsa zor calisiyorsa falan getirin hemen halledelim dediler oyle bi sorunum yoktu eger ileride karsilasirsaniz getirin dediler bende tamam dedim benim motorda oyle bi sorun yok ama şaseyle ne alakasi var bunun onu anlamadim ?

Suan sorguladim benim motordada guncelleme cikti yarin bi gotureyim

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önceki sayfada verilen web-sitesi aracılığıyla mı sorgulattınız, yoksa yetkili servise telefon açarak mı ?
    Telefon etmedik henüz verilen siteden sorgulattım ikisindede guncelleme kampanyasi bulunmaktadir dedi. Arayacagız birde

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon etmedik henüz verilen siteden sorgulattım ikisindede guncelleme kampanyasi bulunmaktadir dedi. Arayacagız birde
    Ben listeyi doldurdum ürün güncellemesi yok denildi.

2012 model Cbr kullanırken statör yakmıştı garanti dışı olduğundan cepten ödemiştim yüksek bir maliyeti var. Fark edip çağırmaları güzel olmuş.

Bir de şu hemen hemen her motorda duyduğum egzantrik vurması için yayı değişseler naz etmeden süper olacak ama sıkıntı çıkarak bir şey olmadığından üzerine düşmüyorlar sanırım.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben listeyi doldurdum ürün güncellemesi yok denildi.

2012 model Cbr kullanırken statör yakmıştı garanti dışı olduğundan cepten ödemiştim yüksek bir maliyeti var. Fark edip çağırmaları güzel olmuş.

Bir de şu hemen hemen her motorda duyduğum egzantrik vurması için yayı değişseler naz etmeden süper olacak ama sıkıntı çıkarak bir şey olmadığından üzerine düşmüyorlar sanırım.
    Suan bizimkilerde herhangi bir sıkıntı yok ama götürecegiz bakalım once bir arayip giruselimde.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    isteyene roleyi kargo ile yollasinlar, kendimiz değişelim. servise zaman harcamayalim
    mehmetenis bunu beğendi.

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    bende marşa bastığımda çalışması normalden bir saniye kadar uzun sürebiliyordu bazen. bazen yapmıyordu. sanırım artık düzelecek. 2014 model bu arada.

servisten randevu aldım. hafta içi gidiyorum.

2015 model CBR 125R için de bu mesaj geldi. Servisi arayacağım.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Mesajı aldığımda Honda Yükseliş'i aradım. Daha sistemden göremediklerini p.tesi aramamı istediler.

Honda'nın sitesinde gerekli bilgileri girdiğimde marş rölesi güncellemesi çıkıyor aracım için.

Bir sıkıntı yaşamadım 14 kasa cbr250 ama servise gitmeyi düşünüyorum en azından detaylı bilgi almak amacı için.

Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Aynen banada mesaj geldi Honda TR den Hondanın sitesinden sorgulattım benimkinide değiştireceklerini söylüyorlar Servisi aradım bilgim yok pazartesi geri dönüş yaparım dedi bilmiyorum bakalım ne olucak Takipteyim

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da bu sabah geldi sms, nc750x kullanıcısıyım.

Sanırım 2014 ve sonrası için bir çok modelde kullandığı rölede sorunlar olmaya başladı ya da olma ihtimaline önlem alıp değişim yapacaklar.

Ülkem adına böyle büyük bir üretici tarafından önemsenmek hoşuma gitti

Çünkü bizde genelde işler böyle yürümez, "boşver ya bozulsun servise gelsin öyle değişiriz" mantığı hakimdir bizde

Ha şimdi başka marka fanatikleri çıkıp da "ayıp ya hu koskoca Honda'ya yakışıyor mu böyle arızalar?" da diyecektir
    Öyle bir şey söylemeyeceğim. Büyük markaya asıl yakışan budur. Fakat tam tersini yaşamış biri olarak Honda Türkiye'ye iki çift sözüm var. "Aferin işte böyle davranın. Daha önce 2011 Yeni kasa CBF150'lerin karbüratör tahliye hortumunun çapı ile ilgili üretim hatalı motorlarınızı Türkiye'de sattınız. Bu hatayı resmi olarak asla kabul etmediniz. Çok kurnaz bir davranışla hatayı gayri resmi kanallardan duyurarak bizlere büyük bir saygısızlık yaptınız. Şimdi rekabet kapıya dayanınca da olsa saygın bir çizgide izlediğinizi memnuniyetle görüyorum. Bu çizginizin kalıcı olmasını dilerim. Türkiye pazarında başarılar dilerim." Sevgili Honda

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tam bunu paylasacaktim.
    Ilk defa basima boyle bi olay geliyor napacagiz simdi? Ne ise yarar bu degistirecekleri sey?
    Beni az önce bayiden aradılar muhtemelen ücretsiz değişim yapacaklar. Eğer telefon açacak kadarsa gerçekten önemlidir. Honda CBR 250R 2014 model var bende duyurulur.
    Ayrıca öncesinden sms de geldi. Honda bu sefer gerçekten beni tatmin etti hem aradılar hem de sms attılar. Telefonda randevu tarihi bile oluşturdular sağolsunlar.Marka olmak bence bunu gerektiriyor.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Benide arayip cuma,cumartesi hangi gun musaitseniz getirin dediler cumartesiye yazdirdim
    Bana kalirsa bu sadece roleyle alakali bisey degil daha tehlikeli birsey varki bukadar ustune dusuyorlar
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlar bu sabah gittim servise ücretsiz bir şekilde Marş Röle değişimi yapıldı

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' Geleceğini Geçmişinden Çalmayanlar Tamamlar ''

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    2015 model 600 rr motorumun marş rölesi güncellemesini bu gün yaptırdım serviste röle koltuğun altında olduğu için 5 dakika sürdü
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Mt 07
    Anes motoru aradım parçam yok bir sonraki bakıma gel hallederiz dedi. Bunun bir zamanı falan yok mu acaba?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler