Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suclu olup da kabullenmeyen insan

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    İlk defa beni aynadan süratli geldiğimi görüp sollamaya çıktığı halde tekrar sağa çekilerek yol veren bir araç sürücüsünün varlığına şahit oldum.
    Bu durum yani ADAM, TAŞIT, ARAÇ, İNSAN, VARLIK yerine konduğumu görmek beni duygulandırdı.
    İnip sürücüye teşekkür edecektim neredeyse o derece yani..
    170 ile giderken trafiği görmek yerine okumak gerektiği için daha o çıkmadan yapacağı hareketi ve önündekinin durumunu ve arkamdan geleni analiz etmiştim. Sollamaya çıktığında en soldan çizgimi belirlemiş 2 araç aynı anda sollamak için hazırlanmıştım.
    Ama sürpriz yaptı ve sağa çekildi.
    Bunu hesap etmemiştim.
    Çizgimi bozmadan yüzümde bir antideprasan gülümsemesi (sabah sabah radyodan dilime dolandı şarkı) ile soldan soldan geçip gittim.

Tabi böyle onun bunun çocukları da yok değil

1:30 dan itibaren izleyin

http://q13fox.com/2015/10/19/i-dont-...ng-motorcycle/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250
    Alıntı altug34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da otomobil, motosiklet, bisiklet kullanıcısıyım ve yayayım. Bahsettiğiniz durumla defalarca karşılaştım, tüm kullanıcı olasılıklarıyla.

Birden fazla senaryoda bahsettiğiniz durumla otomobil vs motosiklet olarak karşı karşıya geldim.

Kim haklı kim haksız hiç önemli değil ama araba çelik yığını olduğundan her durumda motosiklet sürücüsünü katleder. Motosiklet sürücüsü haksız ama benimle çarpişma durumuna geldiğinde unutma adamın adrenalin hormonları tavan yapmış..

Her zaman büyük araç sürücüsü önce bir durum kontrolü yapıp özür diler; İyi misin? Her şey yolundamı? Gibi soru sorup karşısındaki sakinleştirir.

Karşımdakinin ne yaptığının bilincine ulaştıktan sonra anca ben yapma bi daha bunu dedim hep..
    Ben zaten yapı itibari ile sakin insanım sakin karşıladım. ancak başkası bu denli sakinlikle karşılayamayabilir. unutma ki iki araç sürücüsü de adrenalin yaşıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)