Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Cafe Racer dan soğuttunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cafe racer hiçbir zaman güzel değildi. onu süren erkek yada kadın mankene kapılıp güzel olduğunu düşündüklerini sanıyorum. kimse benim yuvarlak gördüğümü kare görmüyo aynı yere bakarsak aynı şeyi görürüz. zevkler ve renkler tartışılmaz diye bişeye inanmıyorum
    Ben maydanoz yemiyorum mesela... Sevmiyorum çünkü... Oysa maydanozun tadı sana da aynı bana da aynı... Sen seviyorsun ben sevmiyorum... Zevkler ve renkler tartışılmıyor işte bu yüzden..
    Bütün Sosyal Medya Mecralarında DoganLokman işte... lokmandogan.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AsyMeTRiQue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben maydanoz yemiyorum mesela... Sevmiyorum çünkü... Oysa maydanozun tadı sana da aynı bana da aynı... Sen seviyorsun ben sevmiyorum... Zevkler ve renkler tartışılmıyor işte bu yüzden..
    Görme,koklama,dokunma,duyma ve tatma duyuları birbirinden farklıdır ben görüşten bahsettim
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi kuyruk kesmlekle gidon cevirmekle cafe racer olunmuyor.. trackmaster https://www.youtube.com/watch?v=5ySATD5Fv40 daha cok hosuma gidiyor

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görme,koklama,dokunma,duyma ve tatma duyuları birbirinden farklıdır ben görüşten bahsettim
    Görüş görme ile ilgili olsa gerek. Hepimiz kırmızıyı kırmızı olarak görürüz, ama kiminin favori rengi kırmızı kiminin siyah kiminin sarıdır. Oysa hepsi hepimize aynı renktir.
    Kısacası zevkler ve renkler tartışılmazdan yana kullanıyorum oyumu
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüş görme ile ilgili olsa gerek. Hepimiz kırmızıyı kırmızı olarak görürüz, ama kiminin favori rengi kırmızı kiminin siyah kiminin sarıdır. Oysa hepsi hepimize aynı renktir.
    Kısacası zevkler ve renkler tartışılmazdan yana kullanıyorum oyumu
    o zaman seri üretimde olan motorlar neden sadece 1 yada 2,3 ayrı renkle satışa sunuluyor. renkten önce tasarım şekli daha önemli bence
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Su yasıma kadar her cesit insanı gordum sanırım, ama bir gun "benim sevmedigimi siz de sevmemelisiniz" mantıgında birini gorecegime ihtimal vermezdim. Hayat iste.. nelere kadir
    Iron&Road, AsyMeTRiQue ve Figment bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman seri üretimde olan motorlar neden sadece 1 yada 2,3 ayrı renkle satışa sunuluyor. renkten önce tasarım şekli daha önemli bence
    Seri üretim araçlar evet 3 bilemedin 5 renk seçeneğiyle satışa sunulur. Otomobillerde renk seçeneği daha fazladır. Bir düşün bakalım neden? Çünki zevkler ve renkler tartışılabileceği için renk seçeneğini fazla üretirler. Motosikletlerde ise depolama, showroom seçeneği kısıtlı olduğundan fazla renk üretip satıcıyı sıkıntıya sokmazlar.
    Ayrıca ülkemizde orjinal takıntısı olmasa gör bak insanlar aldıkları motorları ne şekle ne renge sokacaklar.
    98 model orjinal boyası etiketleri dahi ellenmemiş, Türkiye'de toplasan bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda bulunan eski motorumu hiç acımadan boyadım. O yüzdendir ki, çoğunluğa beğendireceğime, kendim beğenirim.
    Neyse zevkler ve renkler tartışılmaz
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet gençler bahsettiğim modeli buldum.

Asya AS 125 T-2G imiş. Ucuz yollu apaçi işi cafe racer değil "mahalle racer"

Bunlar da resimleri:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)