Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Rüzgar saptırıcı (deflector) kullanan var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tmax kullandım hafif bir rüzgarda 110 km ile dengen alt üst oluyor.
    Daldaki yaprak gibi sağa sola vuruyorsunuz. Naked alıp bunu takanları anlamak zor.
    Denge konusu da var tabi.. Hele virajda.. Sürüşü oldukça zorlaştırır diye düşünüyorum. Riske gerek yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Aslında işin büyüsü elimi camın üzerine 4 paramak koyup farkı denemem ile ortaya çıkıyor... Sürüş konforu oldukça artıyor
    elini camın üzerine koymak için kolunu komple kaska kadar önüne getirmiş oluyorsun dolayısıyla rüzgarın yarısını zaten kolun kesmiş oluyor. o parça ile aynı etkiyi alacağını sanmıyorum, üstten kurtarsan bile yan ve çapraz gelen rüzgardan kaçmanın yolu yok. Bence bu gereksiz bir parça onun yerine yüksekçe touring camları var onlardan taktır orijinal olsun.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hemen hemen tüm motosikletlerimde kullandım rüzgar deflektörü. En son motosikletim için de araştırken şu videodaki ürüne denk geldim. Maket üreten bir firma yapmış. Fiyatı kapıda ödemeli 80 TL'ye almıştım sanırım. Bir ara ünlü alışveriş sitesinde de ilanları vardı ama göremedim şimdi.

Uygun fiyatlı düşünen varsa bence firma ile iletişime geçebilirsiniz. Furno Maket diye aratırsanız bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0bKHNghmpfQ

Motosikleti
    2012 Aprilia Scarabeo 200
    Ben camını Autocad de çizip kestiricem fakat bağlantı konusunda birileri yardımcı olabilirmi fikir verebilirseniz sevinirim. Sonra camı sizede gönderirim :D
    Bu arada camıda istediğiniz gibi kağıda çizip ölçülerini verip gönderirseniz onuda çizebilirim. Bedava:D

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen tüm motosikletlerimde kullandım rüzgar deflektörü. En son motosikletim için de araştırken şu videodaki ürüne denk geldim. Maket üreten bir firma yapmış. Fiyatı kapıda ödemeli 80 TL'ye almıştım sanırım. Bir ara ünlü alışveriş sitesinde de ilanları vardı ama göremedim şimdi.

Uygun fiyatlı düşünen varsa bence firma ile iletişime geçebilirsiniz. Furno Maket diye aratırsanız bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0bKHNghmpfQ
    Bu da güzel bişeye benziyor,

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)