Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift alınırmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym fiddle 2
    arkadaşlar iyi akşamlar ,bu motor çin malı olmasına rağmen sanırım rağabet görüyor temiz commuter(japon,çin)bulamadım ondan buna yönelmek istedim ne dersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    Eyvah sen ne yaptığının farkında mısın? Ezeli bir kan davasını tekrar açtın hemen siper al, birazdan çinliler ile japoncuların yıllardır bitmek bilmeyen savaşı alevlenecek.
    s0me0ne bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    alınır kardeşim niye alımasın benim ilk motorum mct 250 ydi ve çinliydi ve ben onun üzerinde çok mutluydum onunla keyifli sürüşler yapardım.temizini bulursan kaçırma iyi akşamlar.

Motosikleti
    sym fiddle 2
    Alıntı İlker41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınır kardeşim niye alımasın benim ilk motorum mct 250 ydi ve çinliydi ve ben onun üzerinde çok mutluydum onunla keyifli sürüşler yapardım.temizini bulursan kaçırma iyi akşamlar.
    mct 250dem memnunmuydunuz tavsiye edermisiniz

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Bütçen ybr'ye yetiyorsa ybr al ha yoksa drift'in yerine rks titanic 150 veya kuba cr1 bakabilirsin ben drift kullanıcısıyım memnunum ancak bu 2 motor driften daha iyi parça kalitesine sahip illa mondial almak istiyorsan mcx150 öneririm.

Motosikleti
    ben mct 250 yi sana tavsiye ederim eğer sana ağır gelmezse istersen 125 veya 150 lik bir mondialle başla mesela 150kt 150 mcx olabilir alıştıktan sonra istersen mct 250 alabilirsin.mondial yedek parçası bol bir firma iyi akşamlar.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alınmasına alınır neden alınmasın ama mondial 125 mh drift kullanıcı sayfasını bir incele derim. Artılarını eksilerini görürsün. Ben tek bir eksisinden bahsedeyim genel duyduğum bi sıkıntısı çok yakması.. Ama alınmaz diye birşey yok alınır.

turgut1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 uag
    Bende mondial 135 uag var memnunum

Tige-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İlker41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mct 250 yi sana tavsiye ederim eğer sana ağır gelmezse istersen 125 veya 150 lik bir mondialle başla mesela 150kt 150 mcx olabilir alıştıktan sonra istersen mct 250 alabilirsin.mondial yedek parçası bol bir firma iyi akşamlar.
    Yakıtı nasıl mct250'nin?

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Dostum bende mcx 150 var basimi cok agritti ve mcx mondialin yapabildigi en iyilerinden biri. Driftle ikisi benziyo parca bakimindan ve yagmur yaginca elektrik tesisati calismiyor marsa basmiyor vs. surekli problem cikartiyor temiz alip kullanmama ragmen, km si biraz fazla cbf al sen o paraya en iyisi.

Motosikleti
    mct nin yakıtı normal seyhan 250 den daha az yakıyor 100 km 4 lt yakıyor ben tavsiye ederim yinede sen bilirsin.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Kurye muamelesi gormek istiyorsan yr cbf al derim-) bence mcx 150 almalisin

Motorsiklet tamircisiyim mondial drifti öneririm güzel motordur balansörlü temiz bulduktan sonra kaçırma sorunsuz binersin iyi akşamlar.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bende mcx 150 var basimi cok agritti ve mcx mondialin yapabildigi en iyilerinden biri. Driftle ikisi benziyo parca bakimindan ve yagmur yaginca elektrik tesisati calismiyor marsa basmiyor vs. surekli problem cikartiyor temiz alip kullanmama ragmen, km si biraz fazla cbf al sen o paraya en iyisi.
    Yan ayaklıkta bulunan stop sensörüne su gidebiliyor. 3 sene önce benimkinde de oluyordu, ancak şu anda tazyikli su ile yıkasan bile su almıyor. Çok dert değil, o sensörü iptal edebilirsin. 20.000 km'dir drfit kullanıyorum, bu yaz satacaktım ama nasip olmadı. Bir bu kadar daha binilebilecek bir motor.

Parça kalitesi CBF'e göre daha kötüdür tabi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Dostum bende bu motoru alacaktım iyi araştırdım kötüleyen olmadı sağlam motora benziyor tipde iyi sonra ben cbr125 aldım ama mh125 sağlam bildiğim kadarıyla

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Binenler memnun, kuryelerde de görüyorum tek tük. Sıkıntı şu ki seleflerinden çok yakıyor.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    47 bin km deyim sıfır problem alınır binilir uzun yolada çıkıyorum laga luga yapanları takmayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)