Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 125 ile ilgili sorular

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar ben yeni katıldım aranıza

Sorularım :

115 Kiloyum Boy 1.92
    YAŞ 16 ( 24.10.1999 Doğumluyum )

Sorularım : Başlangıçta CBR 125R ikinci el bakacağım. Üstünde biraz komik dururmuyum ? İlk defa motor alacağım

Şuan 11.Sınıf okuyorum 12.sınıf ta 17 Yaşıma gireceğim.Yıl olarak 17. Tam bilmiyorum ehliyet alma yaş sınırını.

2.el almamın sebebi eğer düşe kalka öğreneceğim ve 0 alırsam düşe düşe yanları elbette kırılacak - Çizilecek.

Biraz karmaşık yazdım ama sorun şu : Bu boy ve kilo ile cbr 125 e binmem komik dururmu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Komik durur tabi ama dert etme bisey olmaz

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Sen motora değil de motor sana binmiş gibi durur.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bütün motorlar komik durucak. 1000 cc ve üzeri enduro olmadığı sürece

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R 20016
    Alıntı FurkanCengel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben yeni katıldım aranıza

Sorularım :

115 Kiloyum Boy 1.92
    YAŞ 16 ( 24.10.1999 Doğumluyum )

Sorularım : Başlangıçta CBR 125R ikinci el bakacağım. Üstünde biraz komik dururmuyum ? İlk defa motor alacağım

Şuan 11.Sınıf okuyorum 12.sınıf ta 17 Yaşıma gireceğim.Yıl olarak 17. Tam bilmiyorum ehliyet alma yaş sınırını.

2.el almamın sebebi eğer düşe kalka öğreneceğim ve 0 alırsam düşe düşe yanları elbette kırılacak - Çizilecek.

Biraz karmaşık yazdım ama sorun şu : Bu boy ve kilo ile cbr 125 e binmem komik dururmu ?
    Boyum 1.83 alalı bır hafta oldu ilk motor tecrubem kendısı 0 aldım oyle yatırmak kolay kolay degıl motoru yatırman ıcın panık olman lazım ben 1-2 tehlike gecirdim simdi sorun yok sag sola yatmıyor yanı kolay kolay [bilinçli sürersen]

Motosikleti
    Honda CBR 500
    A1 alıcaksan şimdide girebilirsin ha A2 alıcam diyorsan seneye olucak yani 2017 deki doğum gününden 1 gün sonra girebiliyosun.
    Bende a1 ile bu motoru almayı düşünüyorum 2. el daha mantıklı temiz bulunabilirse bencede.
    Altında nasıl durur bilmiyorum bir arkadaşın yada birilerinden bulup deneyebilirsin yada cycle-ergo diye bişey vardı ordanda az uz bilgi alabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)