Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Geç başlayanlara öneriler....

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10.000 lira bütçem var 0 olucak kredi kartına taksit demişin. pcx yada nmax bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Al bir scooter 100 ya da 125 lik. Vitesle uğraşma bence.
    polemos bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Bende 32 yasindayim a2 ehliyetimi yeni aldim ve uzun arastirmalar sonucu ikinci el yipranmamis cbf 150 almaya karar verdim..

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    41 yaşında 7 aylık motorcu olarak ikinci el PCX tavsiye ederim. Trafikteki konumunuzu ve davranışınızı öğrenene kadar debriyaj-vites gibi şeylerle uğraşmazsınız. Az yakar, sorun çıkarmaz. İkinci eli kuvvetlidir. Kendinizden emin olduğunuzda satıp vitesli motora geçersiniz.
    nazar48 ve oggomoggo bunu beğendiler.

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Ben de geçen sene 40 yaşımdayken cb125e ile başladım. İkinci el 2012 model ile. Geyet memnunum. Motorum çok temiz olmasa bile şimdiye dek yağ ve buji değişimi dışında hiçbir masraf çıkartmadı. Tavsiye ederim.

Tavsiyeleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Mantık olarak 125 cc bir scooter la başlamyı istiyorum.Aslında Yamaha Tricity benim için biçilmiş kaftan gibi geliyor ama çok pahalı Ayrıca 125 cc motorla hızlı akan trafikte çok zorlanırsın diyorlar.Karşıya geçerken köprüde falan Allah selamlet versin o yüzden 250 cc bir scooter al diyorlar.Ne zor işmiş bu arkadaş.250 cc scooter neredeyse dizel araba kadar yakıyor.Nerede kaldı o zaman ekonomi.Benim için motosiklet ucuz, pratik bir ulaşım aracı.Ucuz olmayacaksa arabayla gider gelirim daha iyi

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN UH 200
    bajaj boxer al o vakit, son hız olayı biraz yok, maksimum 110 km oda titrer bağırı dişli düşürürseniz 100 den sonra bağırıyormuş,ben kayaşehir ümraniye gidip geliyorum,daha yeni 2. gidişim fena değil idare ediyor,90 km hızda stabil gidebiliyor.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)