Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sırt Çantamı aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Arkadaşlar Decathlon dan aldım. Model motorcular için uygun. Arkasında askı aparatları, gergi lastikleri bakımından çok kullanışlı. Ayrıca su geçirmeyen yapıda.

Her gidişimde kalmamış oluyordu ama bu sefer sonuncuyu ben aldım.

Boşuna çanta aramayın, uzun zamandır bakıyordum sonunda tam istediğim çantayı buldum diyebilirim.

Hem boyut hemde fonksiyonellik açısından çok kullanışlı bir çanta.

Çantanız dengenizi bozmamak için hem göğüs hem de bel kemerleri var. İstenirse arkasına içine su deposu bile koyabilirsiniz ya da kullaklık çekebilirsiniz.

Öneriyorum.

http://www.decathlon.com.tr/arpenaz-...d_8243237.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Çanta arayanlara ya da alacaklara duyurulur. Elinizi çabuk tutun
    zaferce, Hakan VB ve fazil bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    güzel görünüyor güle güle kullanman dileğiyle
    hakanens bunu beğendi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    çanta çok güzel,bende tavsiye ederim.
    hakanens bunu beğendi.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    eyvallah güzel görünüyor yazdım listeye
    hakanens bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hayırlı olsun,iyi günlerde kullan.fakat çanta uzun yolda sırt ağrısı yapabilir.yani bana öyle oldu ve rahatsız etmişti...
    hakanens bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Ben Motomax'dan HELD'in Bayani modelini almıştım geçen sene 90 küsür liraya şimdi bir baktım 179 lira olmuş. Çanta çok güzel çıkarılabilir laptop haznesi, ipod vb için özel göz ve kulaklık çıkış boşlukları, yanlarda ve arkada suluk vb araçlar için gözler. Sırt için yumuşak destek pedleri ve motorcu için gereken bir çok şey yer alıyor ancak bu fiyata alınmaz. Böyle giderse seneye kimse ne ekipman ne de motor alabilecek !
    yüksel66 ve hakanens bunu beğendiler.

re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.decathlon.com.tr/forclaz...d_8243265.html

ben bu çantayı kullanıyorum gayet rahat bel ve göğüs bağlantılarıda var ama takmassanızda sırta oturuyor , arkası fileli olduğundan günlük kullanımda sırt terlemelerinin önünede geçiyor , normalde dağ yürüyüşü için yapılmış bir çanta
    dip not: altına katlanan kendi yağmurluğuda bulunuyor
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,iyi günlerde kullan.fakat çanta uzun yolda sırt ağrısı yapabilir.yani bana öyle oldu ve rahatsız etmişti...
    Uzun yolda eğer çok yüklediyseniz kesinlikle ağrı yapar. Baktınız dayanılmaz hale geldi hemen sırtınızdan çıkarıp motorun arka tarafına sabitlemek daha iyi olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.decathlon.com.tr/forclaz...d_8243265.html

ben bu çantayı kullanıyorum gayet rahat bel ve göğüs bağlantılarıda var ama takmassanızda sırta oturuyor , arkası fileli olduğundan günlük kullanımda sırt terlemelerinin önünede geçiyor , normalde dağ yürüyüşü için yapılmış bir çanta
    dip not: altına katlanan kendi yağmurluğuda bulunuyor
    Emin ol bu çanta olsaydı kesinlikle bundan alırdım. SEnin çanta daha kaliteli ve ergonomik görünüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

Daha kalitelisi sizlerin olsun arkadaşlar. Teşekkür ederim.

Biraz küçük gibi geldi bana.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Motomax'dan HELD'in Bayani modelini almıştım geçen sene 90 küsür liraya şimdi bir baktım 179 lira olmuş. Çanta çok güzel çıkarılabilir laptop haznesi, ipod vb için özel göz ve kulaklık çıkış boşlukları, yanlarda ve arkada suluk vb araçlar için gözler. Sırt için yumuşak destek pedleri ve motorcu için gereken bir çok şey yer alıyor ancak bu fiyata alınmaz. Böyle giderse seneye kimse ne ekipman ne de motor alabilecek !
    held bayani model çantadan bende almıstım 1 sene zor dayandı her yerı yırtıldı pek saglam degıl gercı ben nerdeyse 365 gun motor kullanıyorum ve sırt cantası hergun sırtımda ıdı belkı bu yuzden cabuk yıprandı ama bence daha dayanıklı olmalıydı. ben tavsıye etmıyorum...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    held bayani model çantadan bende almıstım 1 sene zor dayandı her yerı yırtıldı pek saglam degıl gercı ben nerdeyse 365 gun motor kullanıyorum ve sırt cantası hergun sırtımda ıdı belkı bu yuzden cabuk yıprandı ama bence daha dayanıklı olmalıydı. ben tavsıye etmıyorum...
    Kumaşı yağmura ve soğuk havaya dayanıklı değil ve yumuşak yapılı ondan dolayı dağılmıştır muhtemelen. Ben 6 ay devirdim hala ilk günkü gibi duruyor.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Decathlon dikkatli gezilince aslında bizlerin işine yarayabilecek bol miktarda malzeme olduğu görülüyor. Ben ayda bir gidip şöyle bir turluyorum. Çok güzel ve ucuz malzemeler aldım şimdiye kadar.
    hakanens ve oguzhan6161 bunu beğendiler.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    arkadaşlar bir yere girdiğimizde veya gezerken, elimizde kaskımızla cidden zor oluyor,
    markası açısından nasıldır bilmiyorum ama linkteki çantanın dışarıya doğru olan bölümü sayesinde motordan indiğinizde
    kaskınızı içine koyabiliyorsunuz bu tarz ürünlere de bakmakta fayda olabilir,
    çünkü ben şahsen bütün alışveriş merkezini elimde kaskımla dolaşıorum, motora bağlayıpta hırsızlıkta artı bir unsur yaratmakta istemiyorum,

http://www.motosikletaksesuarlari.co...asi_18337.html

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir yere girdiğimizde veya gezerken, elimizde kaskımızla cidden zor oluyor,
    markası açısından nasıldır bilmiyorum ama linkteki çantanın dışarıya doğru olan bölümü sayesinde motordan indiğinizde
    kaskınızı içine koyabiliyorsunuz bu tarz ürünlere de bakmakta fayda olabilir,
    çünkü ben şahsen bütün alışveriş merkezini elimde kaskımla dolaşıorum, motora bağlayıpta hırsızlıkta artı bir unsur yaratmakta istemiyorum,

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Tex-41-Motosiklet-Sirt-Cantasi_18337.html
    Ben kask kilidi kullanıyorum. Zaten çok pahalı bir kaskım yok.
    Bir garip yolcu

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kask kilidi kullanıyorum. Zaten çok pahalı bir kaskım yok.

Çanta hayırlı olsun, iyi yapmışsın aynen decathlon takip edersen guzel malzemeler yakalanıyor,
    Genel anlamda faydalı olsun diye soyledim, bu şekilde kask yeri olan dışlıklı çantalar var..
    hakanens bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bende geçen yıl lenovonun çantasını almıştım hem fosforlu hem de su geçirmiyor. Laptop zarar görmesin diye yere koyarken diye alt tablasını havalı yapmışlar oldukça memnunum
    hakanens bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    bende dün bunun siparişini verdim yakında gelir baya işlevli bir şeye benziyor
    sırt bölümündeki çıkıntılardan dolayı sırta yapışıp teri bi nebze olsun engeller gibi geliyor

hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    http://m.ebay.com/itm/Black-Cycling-...031?nav=SEARCH

Tavsiye ederim güzel ve kullanışlı bir çanta
    hakanens bunu beğendi.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullan. Decathlon İzmit'te de açıldı en kısa zamanda (havalar düzelirse) forumdan bir kaç arkadaş ziyaret etmeyi planlıyoruz.
    hakanens bunu beğendi.

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    sırt çantası şehir içinde çok pratik ve kullanışlı olsa da uzun yolda inanılmaz ağrı yapıyor. uzun yolda kullanacak arkadaşlara bilgi olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)