Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

son 2 motor hepsini eledim

Motovento
    REKLAM ALANI

bütçemi elimde 3 tane motor alabileceğim motor var 2 si cbr 125 diğeri sym wolf 250

cbr 125 2015 model 3 bin kmde 7 bin tl fiyata bırakırsan hemen alırım dedim şuan haber bekliyorum fazlası paramda yok ztn.

cbr 125 2013 moden 6.500 kmde 7 bin tl bunun fiyat sabit alabilirim.

sym wolf 250 2014 model 9 bin kmde 7500 tl diyor.

şuan 3 motor arasındaymı 2015 cbr tamam derse eğer hiç düşünmeden alırım ama eğer yok derse ne almalıyım kararsız kaldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Sym yi hiç düşünmeden alırım.
    agrasiwe bunu beğendi.

öylemi diyorsun aklımı çok karıştırıyorlar boşver sym yi titreşim var sen cbryi al hondadır filan diyorlar o yüzden aralarında kaldım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ben olsam sym yi hiç düşünmeden alırım hem daha güçlü hem de model olarak güzel

evet haklısınız sym ilk tercihim. 2015 cbr elendi sahibi satmaktan vazgeçmiş. 2013 cbr alacğıma sym wolfü almak çok daha mantıklı sanırım
    dyavol-77 bunu beğendi.

Hocam az daha koyun cbr alın,
    işin şakası bi yana ben olsam Japon'dan şaşmazdım hocam.

1 cbr 2 wolf oldu şuan . valla yarın alacağım birtanesini. 2015 model olan satsaydı hiç düşünmezdim ama satmıyormuş. 2013 cbr veya sym wolf arasında kaldım hayırlısı artık

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Şu sym nerde dedin hocam bi bakayım bende
    ömerky ve yüksel66 bunu beğendiler.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Sym parçası nispeten pahalı. Bunu göze alırsan Sym al derim. Güzel makina.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    cebere 125
    cbf 150 bunu beğendi.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Sym o kadar ucuz mu himm. 2015 cbr 7 ye birakirsa al yoksa bence sym ;-)

o kadar ucuz değil ama paraya sıkışmış bir abimiz. 30 lu 40 lı yaşlarda birisi zaten sadece yazları kullanmış 2012 modelmiş ama 2014 trafik çıkışlı sanırım symyi alcam. 2015 cbr vazgeçti malesef. şuan seçeneklerde 2013 cbr ile sym kaldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

pahalıysa kalitelidir sanırım düşük kırdıktan sonra pahalı ucuz yaptırırız o pek sorun değil. hayırlısı bakalım yarın ilk sym ile görüşcem anlaşırsak eğer hemen alcam yoksa cebere

bilmiyorum hoşlanıyo musun ama regal raptor daytona250e-6c çok hoş bi tipi var çin malı ama diğer çinlilerden bi kaç gömlek yukarı bi motor

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    sym i al sür, bi kullan da yaz buraya nasılmış Zira ben de takipteyim aleti

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr150
    Naked sevdigimden wolfu tercih et derim, ustune bide wolf oturusu rahattir performansi iidir. Arkadasim kullandi 52bin km kadar sikayetci degildi 😁 tabi motoru hor kullandigindan motor biraz pert etti o ayri.

bugün görüşcem bakayim sürçem istediğim fiyata vermesi için diretçem verirse hemen alcam :D daha önce bende sürmedim wolfü hiç birtek akluımı kurcalayan titreşim var yazıyorlar ama benim bundan önceki motorum xtreme max tı ondaki titreşimden sonra bu bana kuş tüğü gelir sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

buyrun wolfun resmi

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    2014 Wolf a ilk binişimde gayet seri güçlü geldi lakin malzeme kalitesi olarak sele, kadran, gidon, kafa her biri ayrı bir tarafta duruyor güven vermedi bana birde güneşte kalmış sanırım kontak kısmındaki bakalit plastik artık her ne malzeme kullanıldıysa ucuz durmuş, yanmış solmuş.
    Ayrıca terki hiç rahat değil.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

valla baya giydirmişsin wolfe :D kararım tam kesin diyordum kendi kendime wolf alcam diyordum :D şmdi yine otranca oldum.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    125 cc supersport (!), şu dünyada alınması gereken en son motosiklet tipidir. Gitmeye gitmez, ses desen yok, lastikler bisikletten hallice, alt seviye malzeme kalitesi. Öte mantıksız. Satıyorlarsa isimden satıyorlar zaten. Çinlilerin, Hintlilerin Türk pazarında 125 cc supersport çok nadir tercih etmesi hiç düşündürmüyor mu sizi ?
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    cbr olduğu yerde sym seçmek biraz abest olacak evet güç var symde ama kontrolsüz güç güç değildir. sende bu alacağın motosikletlerle şehirlerarası taşımacılık yapmayacağına göre o kadar güce ihtiyacın olacağını sanmıyorum ve zaten sym gücüde tartışılır :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)