Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Noter Satışı Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    sinan151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Activa S
    Merhaba mt ailesi

Ben motorsiklet almayı düşünüyorum öğrenci işi biraz para biriktirebildim satın alırken motor'un satışını üzerimize almazsak ne gibi sorunlar olur ? İnternet'te pek detaylı bilgi bulamadım ??? Devir işlemi 101tl'miş galiba bunu karşılayabileceğimi sanmıyorum , satış'ı almazsak satan kişinin motoru geri alması gibi bi durum olabilir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı sinan151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba mt ailesi

Ben motorsiklet almayı düşünüyorum öğrenci işi biraz para biriktirebildim satın alırken motor'un satışını üzerimize almazsak ne gibi sorunlar olur ? İnternet'te pek detaylı bilgi bulamadım ??? Devir işlemi 101tl'miş galiba bunu karşılayabileceğimi sanmıyorum , satış'ı almazsak satan kişinin motoru geri alması gibi bi durum olabilir mi ?
    e herhalde arkadaşım 110tl veremiyorsan motora binme, parası olmayanın binebileceği bişey değil.

üstüne almazsan adam parayı alır şikayet eder seni motorumu çaldı diye sonra ayıkla pirincin taşını

sinan151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Activa S
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e herhalde arkadaşım 110tl veremiyorsan motora binme, parası olmayanın binebileceği bişey değil.

üstüne almazsan adam parayı alır şikayet eder seni motorumu çaldı diye sonra ayıkla pirincin taşını
    Teşekkürler hocam bilgi için . Bi şekilde bulcaz artık onuda . Allah'tan ehliyeti kurtardık
    .......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)