Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

minik çinliyle minik geziler

Motovento
    REKLAM ALANI
    crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Merhaba arkadaşlar geç de olsa herkese hayırlı bayramlar.Yıllardır bi motosiklet sahibi olmak istememe rağmen bazı sebeplerden dolayı alamadığım ve zorunlu sebeplerle satmak zorunda olduğum arabamın yerini tutsun, ayağımı yerden kessin diyerekten birkaç ay önce minik bi Çinli motora sonunda sahip oldum.Öncelikle bizim ufaklıktan bahsedelim.
    Motorum her ne kadar Arora bünyesinde satılsa da asıl markası Zorro olan 150 ve 180 modellerine sahip klasik, detaylardan uzak ve cafe racer projelerine çok müsait bi motor. Ben 180’liğini bulamadığım için 150 liliğini aldım arka demirini çıkarttım ve motor bu hale geldi.

Çinli motorlora olan ön yargı bende de vardı ama bu ön yargı motorumu kullanmaya başladıktan sonra yok oldu.Mesele biraz da bakarsan bağ olur meselesinde.Motoru genelde şehir içinde kullandım ara ara köy kasaba gezilerinde kullandım derken bu bayram bi cesaret deyip İnegöl-Boğazova-Kocayayla-Keles güzergahından Keleste bulunan dedelere ninelere bi ziyaret yapayım dedim.Her ne kadar mesafe uzun olmasa da(60 km) yolların zorluğunu bilen bilir.

rakım yüksek hava serin gideceksek yaz ayında bile sıkı giyinelim

Karşınıza her yerde su çıkabilir kayaların arasından bile

Yol boyunca bu manzaralar sizi takip ediyor.

Dere olmazsa olmaz

Hadi resimdeki motoru bulalım(tamam vurmayın yapmazsam gözüm açık giderdi)

Motorumu çalıyolar lan bakışı

Kocayayladayım

Boğazaovaya göre daha sıcak bir yer ama ormanların içi için aynı sıcaklıktan bahsetmek zor.Kamp için oldukça müsait...

Görmemişin motoru olmuş hesabı

Çeşme önü fotoğrafı olmazsa olmaz

Evet arkadaşlar benden bu kadar... ilk konum ilk gezi yazım kusurlarım olmuşsa affola.Daha çok resim çekebilirdim ama havanın yağma ihtimaline karşın pek durma fırsatım olmadı.Gelip görmenizi tavsiye ederim.Daha çok gezilecek yerler var. Yolu düşen olursa güzergah konusunda yardımcı olurum vaktim olursa kendim bile katılırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Çok güzel bir gezi olmuş, bir yıldır niyetlenip, birtürlü çıkamadığım güney Marmara turumu gerçekleştirebilirsem, Keles Kocayayla hep aklımda, mutlaka bir gece kamp yapacağım..Paylaşım için çok teşekkürler, devamını bekliyorum..

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Merhaba iyi bayramlar, motorunuzda hayirli olsun

Ayni motosikletten ben de var, bir ara marmara turu yapmak istiyorum size de uygun olursa ortak bir noktada bulusup bir gezi organize edebiliriz.

Ayrica motosiklet ile ilgili sormak istedikleriniz varsa her yerini sokup taktim simdiye kadar yardimci olabilirim

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

yasin. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    özendim harbiden ya bide grupca gidilirse cok daha güzel olabilir

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı ahmetunuver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş, bir yıldır niyetlenip, birtürlü çıkamadığım güney Marmara turumu gerçekleştirebilirsem, Keles Kocayayla hep aklımda, mutlaka bir gece kamp yapacağım..Paylaşım için çok teşekkürler, devamını bekliyorum..
    gece kampı yapmayı bende çok istiyorum her geçtiğimde çadırları ve karavanları gördüğümde içim gitmiyor değil mutlaka ziyaret etmelisiniz harika bi doğa var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı Iron&Road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba iyi bayramlar, motorunuzda hayirli olsun

Ayni motosikletten ben de var, bir ara marmara turu yapmak istiyorum size de uygun olursa ortak bir noktada bulusup bir gezi organize edebiliriz.

Ayrica motosiklet ile ilgili sormak istedikleriniz varsa her yerini sokup taktim simdiye kadar yardimci olabilirim
    teşekkür ederim bende tur yapmayı çok istiyorum organize edebiliriz aslında.Motor çok şükür bi problem çıkartmadı şu ana kadar ama sorum olursa mutlaka sorarım size...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin
    çok teşekkür ederim Allah kimseye kaza bela vermesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı yasin. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özendim harbiden ya bide grupca gidilirse cok daha güzel olabilir
    kesinlikle kalabalık olunca daha eğlenceli oluyor ama bu sefer böyle oldu

Motosikleti
    Honda cg 125 2005 model
    sizede iyi bayramlar.doga gerçekten harika güzel bi gezi. motorunuzda hayırlı ugurlu olsun. süper gezmişsiniz teşekkürler paylaşım için.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    aga süpersin tekerine sağlık ne mutlu.

yanlız çinli hoş değilde bir yere gidilemeyecek motorda değil ki sen 60 km den bahsediyorsun..

hayırlı uğurlu olsun nice bayramlara. resim yükleme konusuna daha giremedim iş yoğunluğundan ama o çinlilerde çok yol alıyor kullanmasını bilenle beraber.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Motor guzelmis vallahi.. 2 teker olsun bizim olsun cafe racer gibi olsun..

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı özcanabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizede iyi bayramlar.doga gerçekten harika güzel bi gezi. motorunuzda hayırlı ugurlu olsun. süper gezmişsiniz teşekkürler paylaşım için.
    Teşekkür ederim sağolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga süpersin tekerine sağlık ne mutlu.

yanlız çinli hoş değilde bir yere gidilemeyecek motorda değil ki sen 60 km den bahsediyorsun..

hayırlı uğurlu olsun nice bayramlara. resim yükleme konusuna daha giremedim iş yoğunluğundan ama o çinlilerde çok yol alıyor kullanmasını bilenle beraber.
    Kesinlikle uzun yollar yapılabilir ama yolların zorluğu beni tedirgin etmişti.Bundan sonra çinli değil irlandalı olarak değiştircem adını

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor guzelmis vallahi.. 2 teker olsun bizim olsun cafe racer gibi olsun..
    Çok teşekkür ederim 2 teker farklı bi dünya kesinlikle...

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şık motor.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Hakikatten motosiklet sekil gule gule kullan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)