Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://m.aliexpress.com/item/32491394913.html
    http://m.aliexpress.com/item/1486326690.html
    http://m.aliexpress.com/item/32279824227.html

Eldiven onerisi.
    B3nde eldiven ariyorum.
    Bu 3 u arasinda birini sececegim.
    Yazlik mont ve bot almayida dusunuyorum. Yunusun montu gelsin bakalim nasil bisey ona gore bir montta ben patlatirim
    Yunusun onerisiyle komine jk 562 aldim. Mont gercekten kaliteli ve tam kislik. Turkiyede satilan montlarda oyle koruma gormedim. Gogus korumasi ve boyun korumasi bile var. Gogus koruma ve boyun korumasini unutmus satici lakin dispute actim hemen gonderiyoruz dedi suan kargoda gorunuyor. Montun resimlerini atmistim onceki sayfalarda ama net degildi galiba. Bi ara montun ve beraberindeko korumlarinin daha guzel cekilmis fotolarni atarim.
    Tamamdir sagolasin eldiven siparisi gectim mont bakıyorum şimdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Montu yazlik baharlik bakiyorsan benim eski jk015 guzel monttu efil efil esiyordu. Biraz eskimeye baslayinca sattim. Kislik olarak enduro jk512 aldim. Altina pk900 ve pk 716 aldim. Pk900 cok daha zorlu havalarda karda kista giyilecek bir pantlon. Pk716nin hava kanallari cok daha iyi hem daha spor duruyor.
    Sonra baharlik ceket alayim dedim jk021 istedim kisa belli model cikti. Hic sevmedim evde yatiyor. Baharlik yazlik olsun diye jk069 siparis ettim bitane en son. Bakalim nasil birsey gelecek. Olmadi trden alacagim bi takım yazlık

Eldiveni kışlık arıyorsan gk796 hayvan gibi.
    Baharlık dersen gk170 guzel. Beyazi cok kirleniyor ama

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliexpress ile iletişime geç, sorun kredi kartı olmaması sanırım.

paran kaybolmaz, mutlaka alırsın
    Paramı yollamışlar. Bankaya gitmiştim, bana para kesinlikle iade yapılmadı diye belirtimişti.

Ardından hergün Aliexpress in müşteri temsilcisine yazdım. Aliexpress ile resmen 20 kere iletişime geçtim ve en son olarak parayı yatırdığınıza dair banakaya fax çekin o zaman dedim. Bankanın fax numarasını verdim hesap numaramı kart numaramı verdim.Ardından da ziraat bankasına mail attım.

Hangisi işe yaradı bilmiyorum ama tam 43 günde parayı alabildik ama alana kadar aliexpress müşteri temsilcileriyle en az 4-5 saat dialog kurduk tartıştık diyebilirim.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Çok güzel bir eldiven ve bir mont daha siparişi verdim. Eldivendeki boa teknolojisi botumda da olduğu için çok kıyak olacaktır diye düşündüm

Eldiven bu
    http://www.aliexpress.com/item/Japan-Komine-GK-166-Motorcycle-Gloves-Men-Motorbike-Titanium-Racing-Gloves-BOA-Street-Top-Leather-Guantes/32649456110.html

Montun bu renk ve modelinide ilk defa gördüm. Versys de turuncu olunca bitane de bundan yapıştırayım dedim. Hava kanalları oldukça yeterli görünüyor yaz için kullanımı da uygun olabilir.

https://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-motorcycle-jackets-komine-JK015-locomotive-drop-jackets-Titanium-mesh-summer-jacket/32596921640.html

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Alıntı chetaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "olacak iş değil" demişsiniz fakat "olabiliyor", bazen böyle durumlar yaşanabiliyor.

Geçenlerde DX.com sitesinden iki ürün sipariş verdim, yaklaşık 50 gün sonra siteden mesaj geldi "ürünleriniz gümrükten geri döndü, ister başka bir ürün sipariş verin, isterseniz de paranızı hesabınıza iade edelim" diye.

"İade edin" dedim.

"İade edilmiştir." mesajı geldikten iki gün sonra da para hesabımdaydı.

Dolayısıyla sizin de para iadesi yönünden bir sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum. Kaldı ki, satıcı da iyiniyetli bir şekilde ürünün parasını iade etmek istediğini belirtmiş size.

Bundan sonra böyle durumları engelleyebilmek adına "mutlaka ulaşsın" dediğiniz ürünler için siparişi verirken, gönderim metodunu "kayıtlı" yani "Registered Shipping" olarak seçebilirsiniz.

Böylece toplam tutara birkaç dolar daha ilave eder fakat içiniz rahat olur. Gönderinin bütün aşamalarını oturduğunuz yerden takip edersiniz.
    sıkıntım o değil, sıkıntım adam paypal ile geri ödeyeyim diyor fakat paypal artık türkiyede çalışmıyor, çalışsaydı açardık bir paypal hesabı, siz konuyu anlamadan yorum yapıyorsunuz, ingilizce mesajı aramızda geçen yazışmaları okumamışsınız

Alıntı senolas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıntım o değil, sıkıntım adam paypal ile geri ödeyeyim diyor fakat paypal artık türkiyede çalışmıyor, çalışsaydı açardık bir paypal hesabı, siz konuyu anlamadan yorum yapıyorsunuz, ingilizce mesajı aramızda geçen yazışmaları okumamışsınız
    Önceki mesajımda "6 Haziran'dan itibaren Türkiye'de PayPal artık kullanılmıyor" diye zaten belirtmişim. Ayrıca bir daha yazmaya gerek var mı?

Bu durumda zorla PayPal hesabı açamayacağınız ortada.

Satıcıya, "ödemeyi kredi kartıma yapın" da demişsiniz zaten.

Daha hala "sıkıntım o değil, sıkıntım adam paypal ile geri ödeyeyim diyor fakat paypal artık türkiyede çalışmıyor, çalışsaydı açardık bir paypal hesabı" diyorsunuz.

Size kolay gelsin o zaman.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Merhaba arkadaşlar aşağıdaki önceki mesajlarımdaki ürün geldi, 2-3 arkadaş gelınce haber vermemi istemişti ürün mükkemmel öneririm bunlarda fotoları

https://tr.aliexpress.com/item/Bests-Stereo-Hifi-PC-Gamer-casque-Gaming-Head-Phones-With-Microphone-Dazzle-Lights-Glow-Game-Music/32435718160.html

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun hocam.
    ses kalitesi nasıl acaba, cızırtı felan yapıyor mu?
    skype veya teamspeak ile mikrofonu denediniz mi, arka gürültü alıyor mu?

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Beyler bayanlar. Aşağıda linkini vereceğim mağaza arkadaşımındır. Buffların baskıları şaşırtıcı derecede kalitelidir. Eğer mağaza konsepti dışında istediğiniz bir ürün varsa kendisine mesajla bildirirseniz ve turkiyeden yunus yönlendirdi derseniz yardımcı olmaya çalışacaktır.

AliExpress tarafından önerilenbu mağazaya göz atın. Düşük fiyatlarla harika ürünler bulun!

http://s.aliexpress.com/ZzmQBbym

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    intercom lazım.

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Encard geçerli mi Aliexpress'te?

evet geçer. enpara yurtdışı alışverişi açıktır

Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliexpresten aldığım çanta 15 günde elime ulaştı ürün tahmin ettiğimden çok kaliteli çıktı , gayet başarılı bir ürün, diğer çantalarla artçı kaskı taşımak işkence gibi oluyordu.

http://i.hizliresim.com/m6Dgv0.jpg
    http://i.hizliresim.com/D2AWnv.jpg
    ürünü kaç dolara aldınız acaba ayrica saticinin linki varmı ürünü bulamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

buldum.

Multifunctional Motorcycle Backpack Helmet Bag Motocross Knight Riding Multi-Pocket Zipper Shoulder Bag Luggage Tool Bags
    http://s.aliexpress.com/URRJFBBv
    (from AliExpress Android)

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    intercom lazım.
    gidon kumandalı bir intercom var. 90 dolar civarında olsa gerek ama çok güzel bir meret
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidon kumandalı bir intercom var. 90 dolar civarında olsa gerek ama çok güzel bir meret
    yunusus hocam montunuz geldi mi,
    Bende mont almayı düşünüyorum, komine jk063, 069, 015 arasında kaldım,
    siz hangisini tavsiye edersiniz,
    JK015 kullanmışsınız heralde, memnun muydunuz?
    Bu 3 model arasında ne tarz farklar var pek anlayamadım açıkçası,

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı oenaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunusus hocam montunuz geldi mi,
    Bende mont almayı düşünüyorum, komine jk063, 069, 015 arasında kaldım,
    siz hangisini tavsiye edersiniz,
    JK015 kullanmışsınız heralde, memnun muydunuz?
    Bu 3 model arasında ne tarz farklar var pek anlayamadım açıkçası,
    Hocam jk015 vardı güzel baharlık-yazlık bir mont. İlk komine montumdu üzerime cuk oturuyordu biraz kilo alınca verdim gitti. jk069 bugün teslim edilmiş. Ama daha fotosu falan gelmedi. 20 25 gün sonra görünce ancak farklarını anlatabilirim. Ama genel olarak konuşacak olursak. Modelleri yazlık kışlık olarak ayırdığımızda aralarındaki fark genelde ufak kesim farklılıkları. Ne bileyim birinin hava kanalları daha kapsamlı birinin rengi daha güzel birinde titanyum dış korumalar var birinde daha sağlam sırtlık var birinde goretex kumaş var ne bileyim birinin beli az daha kısa birininki az daha uzun falan filan.. Farklılıklar aslında bu şekil farklılıklar.

Sonradan jk016yı gördüm beğendim onunda siparişini verdim onu da göreceğiz gelince bakalım.. Mesela jk021 de çok güzel duruyor ama bi geldi bel boyu bildiğin kısa. omuzlar oturuyor gögüs sırt hepsi tamam ama bel hizası göbek hizasında. Pantlonla kombine giymen gerekiyor yoksa bel sürekli açıkta. Hiç sevmedim evde yatıyor öyle bi köşede
    oenaj bunu beğendi.

Hocam jk015 vardı güzel baharlık-yazlık bir mont. İlk komine montumdu üzerime cuk oturuyordu biraz kilo alınca verdim gitti. jk069 bugün teslim edilmiş. Ama daha fotosu falan gelmedi. 20 25 gün sonra görünce ancak farklarını anlatabilirim. Ama genel olarak konuşacak olursak. Modelleri yazlık kışlık olarak ayırdığımızda aralarındaki fark genelde ufak kesim farklılıkları. Ne bileyim birinin hava kanalları daha kapsamlı birinin rengi daha güzel birinde titanyum dış korumalar var birinde daha sağlam sırtlık var birinde goretex kumaş var ne bileyim birinin beli az daha kısa birininki az daha uzun falan filan.. Farklılıklar aslında bu şekil farklılıklar.

Sonradan jk016yı gördüm beğendim onunda siparişini verdim onu da göreceğiz gelince bakalım.. Mesela jk021 de çok güzel duruyor ama bi geldi bel boyu bildiğin kısa. omuzlar oturuyor gögüs sırt hepsi tamam ama bel hizası göbek hizasında. Pantlonla kombine giymen gerekiyor yoksa bel sürekli açıkta. Hiç sevmedim evde yatıyor öyle bi köşede
    Teşekkür ederim cevabınız için,
    JK069 modeline baktım da omuz kısmında koruma yok gibi, yani 015 modelinde o titanyum denen koruma varken bunda yok, acaba içten koruma mı var?

Bu arada 069 modelini hangi satıcıdan almıştınız,
    Ürün gönderildiyse o satıcıdan da alabilirim,

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı oenaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim cevabınız için,
    JK069 modeline baktım da omuz kısmında koruma yok gibi, yani 015 modelinde o titanyum denen koruma varken bunda yok, acaba içten koruma mı var?

Bu arada 069 modelini hangi satıcıdan almıştınız,
    Ürün gönderildiyse o satıcıdan da alabilirim,
    O titanyum dış görüntüsü olanların da altında içten koruma var ki esas işi yapacak olanlar içerdekiler olacaktır.
    Ben bu ürünü almışım. Neon renk

http://www.aliexpress.com/item/2015-new-drop-KOMINE-JK-069-motorcycle-clothing-Cross-country-motorcycle-racing-jacket-Knight-riding-Couples/32577762797.html?spm=2114.13010608.0.88.xSkSV6

Ama 069 mu 016 mı desen kesinlikle 016yı tercih ederim.
    oenaj ve polo34 bunu beğendiler.

O titanyum dış görüntüsü olanların da altında içten koruma var ki esas işi yapacak olanlar içerdekiler olacaktır.
    Ben bu ürünü almışım. Neon renk

http://www.aliexpress.com/item/2015-new-drop-KOMINE-JK-069-motorcycle-clothing-Cross-country-motorcycle-racing-jacket-Knight-riding-Couples/32577762797.html?spm=2114.13010608.0.88.xSkSV6

Ama 069 mu 016 mı desen kesinlikle 016yı tercih ederim.
    Bu arada satıcılar bedenler için japonya bedenleri demişler, avrupa bedenleri için 2 beden büyük alın falan demişler,
    Siz jk015 modelini alırken bu duruma dikkat etmişmiydiniz,
    170 boy 69kg normalde M beden giyiyorum, satıcının yazdığına göre XL almam mı gerekecek,

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar imzamdaki eldiveni satıyorum, kız arkadaşıma küçük geldi. Sıfır, hiç kullanılmadı.
    sven stands ready.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler