Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wurtz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 ABS
    Ayın 11'inde yazın kullanacağım bir eldiven alacağım. Uzun süredir paylaşılan GP PRO yaz kullanımına uygun mudur yoksa tavsiye edebileceğiniz farklı bir eldiven var mıdır? Aşağıya aday adayları çıkardım. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

http://www.aliexpress.com/item/RS-Ta...301235769.html

http://www.aliexpress.com/item/2015-...345618960.html

http://www.aliexpress.com/item/gk-16...350906227.html

http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-2015-Latest-KOMINE-GK167-breathable-mesh-motocross-gloves-MOTO-GP-Racing-gloves-mountain-bike-riding/32388877782.html

http://www.aliexpress.com/item/New-KOMINE-GK-162-2015-Motorcycle-Racing-Gloves-Breathable-Drop-Resistance-Summer-Riding-Moto-Gloves/32515461298.html

http://www.aliexpress.com/item/Aliexpress-Lowest-price-Free-Shipping-KOMINE-GK-144-gloves-Motorcycle-gloves-motorcycle-road-cycling-race-gloves/32328752424.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

Ikisi farkli modellerin replikasi. Bu parayi verdikten sonra orjinal ürünlere bakasim geliyor. Mesela şu eldiven;

http://www.aliexpress.com/item/2015-Brand-New-100-Original-REV-IT-SLR-Motorcycle-Gloves-MotoGP-Racing-Genuine-Leather-Gloves-Motorbik/32457924417.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    arkadaşlar bu ürünü aldım gayet güzel bir ürün aydınlatması ve dikkat çekmesi süper tavsiye ederim

http://tr.aliexpress.com/item/Ultra-...rchweb201560_9

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Defalarca soyledim tekrar soyleyeyim. İnternetten kask alinmaz. Kask deneyerek alinir. En kalitelisini en pahalisini alsanda denemelisin.

Bir başka konu ise bizim milletimizin değişmek bilmeyen huylarından biri..

Armut piş ağzıma düş!

Arkadaşlar siteye girip superdeal kismini sectiginizde o günkü en iyi indirimleri gorebiliyorsunuz. Konu sahibi arkadaş elinden geldigince yardimci oluyor ama siteye giriş çıkış yapıyor olmanıza rağmen sipariş verir gibi şu ürün düşerse haber ver gibi söylemler.. Ne bileyim böyle biraz FAŞOluk gibi geliyor.

Slogan zaten 'hepimiz motorcuyuz, neden kaliteli ürünleri daha ucuza almayalım' konu hakkinda bilgisi olanlar zaten yardimci oluyor ama şu armut zihniyetinden vazgecelim lutfen.

(Haklıyım dağılın)
    pantalon için yazmıştım ama sallamadın bari içlik için cevap verirsen sevinirim )

çaylakcıbır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 - Ninja 250R - -GSR 600 - CRF250 L
    SP 2yazlık gibi duruyo..
    Onur.. Huzur.. Gurur..

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşlar bu aliexpresteki global shopping festival olayı nedir,belirli miktarda yapılan alışverişe mi indirim yapıyolar yoksa o logonun oldugu tüm ürünleremi?

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu aliexpresteki global shopping festival olayı nedir,belirli miktarda yapılan alışverişe mi indirim yapıyolar yoksa o logonun oldugu tüm ürünleremi?
    1111.aliexpress.com adresindeki tüm ürünlere indirim yapiliyor.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Kirmizi renkli 11.11 ibareli butun ürünlerde o güne özel fiyatlar olacak. Ama emin olun bir çok ürünün fiyatı, aynı bizdeki gibi, bindirilip indirilmiş. İyi araştırıp öyle alın.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pantalon için yazmıştım ama sallamadın bari içlik için cevap verirsen sevinirim )
    Şimciiiik evet gittim geçmiş konulara senin pantlon için yazdığın şeyi niye iplemediğimi buldum. Su geçirmez dar paça kargo pantlon sormuşun o yuzden iplememişim. Motosiklet pantlonu sormus olsaydin bilirdim cevap verirdim buyuk ihtimal
    Neyse pantlon için sport giyime gir hiking urunlerinden pantlona bak. Nefes alan su gecirmez pantlonlar var orda hatta haftaiçi benim 2 hiking pantlon teslim edilmiş olur buyuk ihtimal.

İclik için kominenin takimini almıştım. Gayet guzel cikti yine. Daha sonrasinda da 2 tane üst sipariş ettim marjasini hatirlamiyorum onlarda hafta ici teslim edilecektir buyuk ihtimal
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1111.aliexpress.com adresindeki tüm ürünlere indirim yapiliyor.
    Alıntı vsvr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kirmizi renkli 11.11 ibareli butun ürünlerde o güne özel fiyatlar olacak. Ama emin olun bir çok ürünün fiyatı, aynı bizdeki gibi, bindirilip indirilmiş. İyi araştırıp öyle alın.
    teşekkürler arkadaşlarım alpinestars replikası eldiven ile intercom almayı düşünüyorum bu iki üründen sizlerin takip ettiği fiyatının yükseltilip düşürülmediği bir ürün varmı?

wurtz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 ABS
    teşekkürler arkadaşlarım alpinestars replikası eldiven ile intercom almayı düşünüyorum bu iki üründen sizlerin takip ettiği fiyatının yükseltilip düşürülmediği bir ürün varmı?
    Ürünü hangi mevsimde ağırlıklı olarak kullanacaksınız? Yaz kullanımı için eldiven bakıyorum da Alpinestar GP PRO replikasını yazın kullanabilir miyiz?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı wurtz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünü hangi mevsimde ağırlıklı olarak kullanacaksınız? Yaz kullanımı için eldiven bakıyorum da Alpinestar GP PRO replikasını yazın kullanabilir miyiz?
    kullanırsınız havalandırma boslukları var eldivende

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ürünler gerçekten indirime giriyor, ancak indirimsiz fiyatını biraz yüksek gösteriyorlar.
    Bu ürünü 22$'a aldım, 11.11 de 17$'a düşüyor.

http://tr.aliexpress.com/item/New-Carbon-Fiber-Motorcycle-Gloves-Winter-Warm-Windproof-Wearable-Protective-Gloves-100-Waterproof-Guantes-Luvas/32211461646.html?adminSeq=202526403&shopNumber=820 165
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Dominar D400
    Dediğiniz gibi, önce çok güzel bir fiyat bindirip sonra "lütûfen" indirmişler bir çok ürünün fiyatını. Fırsat beklediğim için sepetime atıp beklettiğim, önceleri 77$ olan geçen aylarda 72$ civarına kadar düşen motosiklet arka çantası şu anda 85$, 11.11 indirimiyle 80$'a düşüyor.

Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Konuyu düşünüp açanlara çok teşekkür ediyorum gerçekten faydasını gördüm. Düzenli alış veriş yapan arkadaşlardan biri bana kişisel olarak ulaşabilirse çok makbule geçer ) Biraz bilgi sahibi olmak lazım.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Arkadaşlar
    'ürün tavsiyesi, şu alınırmı bu alınırmı, bu bana olurmu, ben kaç beden alayım' vb sorularınızın dışında alışverişle alakalı sorunlarınız varsa https://m.facebook.com/yunus.celenk adresinden bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım müsait zamanlarımda. Ama cevap vermediğim zaman da sövmezseniz sevinirim. Sürekli müsait olamıyorum unutuyorum v.s

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünler gerçekten indirime giriyor, ancak indirimsiz fiyatını biraz yüksek gösteriyorlar.
    Bu ürünü 22$'a aldım, 11.11 de 17$'a düşüyor.

http://tr.aliexpress.com/item/New-Carbon-Fiber-Motorcycle-Gloves-Winter-Warm-Windproof-Wearable-Protective-Gloves-100-Waterproof-Guantes-Luvas/32211461646.html?adminSeq=202526403&shopNumber=820 165
    hocam bu eldivenden memnunmusun gp pro düşüyodum ama kış için bu çok daha iyi,yazın olmaz tabi bu.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Arkadaşlar bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim. Ürünün indirimli fiyatı yazıyor fakat üstte siyah ile yazan fiyat geçerli gibi görünüyor. " 11.11 Ekstra indirim: US $149 harcayın, $ 15 indirim kazanın " . Buna anlam veremedim. İndirimli fiyat yansımıyor... Anlayan yardımcı olabilirse sevinirim. Düzeltme : 11.11 den kasıt bu fiyatlar yarın mı böyle olacak ?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Hakanbingol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim. Ürünün indirimli fiyatı yazıyor fakat üstte siyah ile yazan fiyat geçerli gibi görünüyor. " 11.11 Ekstra indirim: US $149 harcayın, $ 15 indirim kazanın " . Buna anlam veremedim. İndirimli fiyat yansımıyor... Anlayan yardımcı olabilirse sevinirim. Düzeltme : 11.11 den kasıt bu fiyatlar yarın mı böyle olacak ?
    yarın indirim var o yuzden

Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    İndirim yarına özel olduğu içinmiş. Teşekkür ederim yardım için.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler