Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İş kurmak istiyorum!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Öncelikle benzer bir işyerine gir iş yeri seninmiş gibi 6 ay veya daha fazla çalış öğren.bedava tecrübe kadar güzeli yoktur.Bunun dışında sektörde ciddi bir üretim açığı var koca ama kendi markanla üret.
    gurkanerkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda
    En iyisi kendi işin arkadaş kim ne derse desin. En azından kendin için çabalayıp para kazanma derdinde oluyorsun ve kendi işin için uğraşıyorsun. Durum böyle olunca bende kendi işimi kurmak adına birçok kez araştırmalar yaptım. Araştırmalarımın arasında da şu yazıyı buldum: https://paratic.com/is-kurmak-ne-is-yapabilirim/ kendi işini kurmak isteyenlere birden fazla önerisi vermişler. Evcil hayvan sektörü ile kreş yeri açmayı planlıyorum. Henüz tam kafamda oluşturamadım elimde ki birikimim birde destek para yardımıyla bir şey yapacağım. Var mı sizinde bir öneriniz arkadaşlar. Varsa bekliyorum..

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Öncelikle kararınız ne olursa olsun hayırlı olsun. Naçizane tavsiyem; bahsettiğiniz iş ara mahalle işi değildir, yol üstünde kendini kurtaracak parayı kazanabilir diye düşünüyorum. Eğer böyle bir dükkan kendinize ait değilse bu devirde esnaflık işine soyunmak çok risklidir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)