Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Triumph Street Triple R kullanan var mı? Görüşleriniz nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-07
    Herkese merhaba ,

2006 yılından beri motosiklet piyasasının içindeyim. Şu anda da bir motosiklet firmasında satışta çalışıyorum.Bu zamana kadar pek çok motosiklete binme şansım da oldu. Şu anda Mt-07 kullanıyorum ve aslında 4 silindirli 600-800cc arası bir makineye geçme istedğim var.

Şimdi piyasada çok fazla marka model var seçenek çok. Yurtdışında oldukça sevilen ve iyi satış rakamları yakalayan Triumph 675 Street Triple R modeline bu aralar gözüm fena kaymakta. Ben motoru ağırlıkla İstanbul'da şehir içi trafikte kullandığım için benim için motorun hafif, çevik olması ve gazı açtığımda yeteri gücü sağlaması gerekiyor. Bu bakımdan bakıldığında Triumph bana istediklerimi verebilecekmiş gibi duruyor fakat daha önce hiç Triump motosiklet kullanmadım.

Bu arada motoru şu andaki liste fiyatından (11.990 Euro) çok iyi bir indirimle 2016 model alabilme imkanım olduğunu söyleyeyim. Fakat Triumph'ların gördüğüm kadarı ile 2. el piyasasında pek talep görmediğini gözlemledim.

Özellikle bu motora sahip olan arkadaşların artı ve eksilerini yazıp varsa başka motor tavsiyelerini öğrenmek isterim.

Herkese şimdiden iyi bayramlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-6.html

bu konuyu arastirirsaniz isinize yarayacak birseyler bulusunuz ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)