Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ekipman icin yardim

Motovento
    REKLAM ALANI
    selimm07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r 25
    Abilerim kardeslerim oncekikle hepinize selamlar ve iyi bayramlar.
    1.500 tl butcem var. Kask eldiven pantolon bot ve bel koruma alicam. Hangi markanin hangi modelini alicam bilemedim. Yardimci olan herkeze simdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Kask haricini yurtdisindan al arttirmis oldugun paraylada planladigindan daha kaliteli bi kask almis olursun

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

giyim bedenlerinizden emin olun..
    yazlık mı kışlık mı yoksa mevsimlik mi hangisinden alacağınıza karar verin.. Mevsimlik önermem, içlikleri çıkarınca bedeninize büyük gelebilir.
    Seçim isi ise, bütçe durumuna göre sekillenecektir.
    kask için örneğin, full face mi çene açılır mı vs seçiminizi yapın..

http://www.motosiklet.net/forum/giyim/ Giyim hususunda giyim ekipmanarını merak edenler ya da alıp deneyen , test edenlerin konularını açtığı bir bölümdür,konuları inceleyip , bilgi edinebilirsiniz.

http://www.motosiklet.net/forum/kasklar/ kask için bu bölüme bakabilirsiniz.

http://www.fc-moto.de/
    http://www.motoin.de/ gibi yabancı sitelerden inceleme yapabilirsiniz.

kask ben nolan n64 ve nitro aikido kullandım..Bir kaza geçirdim kafamda nolan n64 marka modeli vardı, beni korudu. Nitro'yu Rabbim test etmeyi nasip etmesin.

Eldiveni parmakları kesik almayın, korumaları ve güvenilir bir marka olsun. Forumda eldiven hususunda açılan konular var

Pantolon için, tekstill mi deri mi kot görünümlü kevlarlı ürünler mi bakıyorsunuz. Kevlar pantolonların bazılarında da farklılıklar var , aramid isimli bir malzeme daha ekleniyor, sürtünme bölgelerine mesela riderdenimin samyeli modelindeki gibi..

Bot ise, kaval kemiği korumalı olanlardan olmalı, kısa bot bakmayın, çizme bakın..Almışken tam olsun, para verip ,kaval kemiğinizden aldığınız darbe de bot ayağınızı koruyor ama nın aması olmaz.

Kazasız belasız
    MotoGlock bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r 25
    4 mevsim giyebilecegim ekipman ariyorum. Yazin iclikleri cikarip kullanirim. Oncelik guvenlik tabi ama görünümde onemli tabi. Sanirim bi kac bayi gezip bakmak iyi olacak. Ilginiz icin teşekkür ederim.

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Alıntı selimm07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardimci olan herkeze simdiden teşekkür ederim.
    Ben yardımcı olmayacağım, dolayısıyla teşekkür hak etmiyorum (ve beklemiyorum da).

Şu forumda bu konuda yüzlerce laf söylenmiş, hiç birini okumadınız mı? Hem forumun içinde, hem de dışında yüzlerce ekipman markası, satıcı adı, internet adresi var, bunlara baktınız da hiç bir şey anlamadınız mı?

Ben sürekli olarak "motor alacağım, ekipman alacağım, ehliyet alacağım, lütfen yardımcı olun" konulu mesajları okumaktan bıktım yahu! Sürekli olarak "sizin motorunuz kaç kuruş yakıyor, hangi yağı kullanıyorsunuz, hangi lastiği almalıyım" sorularını okuyunca midem bulanıyor.

Arkadaşlar, bu forum veya herhangi bir forum, birtakım insanların elleri klavye üzerinde bekleyerek sizin soracağınız sorulara tekrar tekrar aynı cevapları vermesi için kurulmamıştır. Bütün forumlar, insanlara bir bilgi kaynağı sağlar. Bilgi edinmek için en azından nezaketen, soru sormadan önce o forumu bir okumanız, sizin sorunuzun daha önceden başkaları tarafından sorulup sorulmadığına bakmanız gerekir. Bizler sizin bilmediğiniz konlarda size yardımcı olmaya hazırız, ama lütfen lüzumsuz gürültü yaratmayın!

Motosikleti
    yamaha yzf r 25
    Soyledikleriniz hakkinda size bisey diyemem hakli olduğunuz noktalar var. Fakat soyle bi gercekte var. Gunden gune yeni markalar yeni modeller cikiyo. Int veya farkli saticilardan arastirma yapma sansim var yaptimda. Fakat kullanan insanlarin yorumlari ve tavsiyeleri benim orda burda okuduklarimdan cok daha degerli.

Motosikleti
    MT-25
    4 mevsim giyebilecegim ekipman ariyorum. Yazin iclikleri cikarip kullanirim. Oncelik guvenlik tabi ama görünümde onemli tabi. Sanirim bi kac bayi gezip bakmak iyi olacak. Ilginiz icin teşekkür ederim.
    İlla mevsimlik derseniz, alacağınız montu içliklerini çıkarıpta bir deneyin derim bedeninin olup olmadığına dair, bi kontrol etmenizde fayda var. Kullandığım mevsimlik montun içliklerini çıkarttığımda, bana bol geliyor, korumalar otursa bile, kol kısmındaki bolluktan ötürü , herhangi bir kazada,sürtünme sırasında korumaların dönmesi olası ihtimaller arasında.. Korumaktan öte, zarar verir, bana zarar verdi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    Tracer 900
    Boyun korumasıda al kask kadar önemli bişey bana göre

Motosikleti
    yamaha yzf r 25
    Montum var suan. Boyun korumasinada bakicam. Teşekkürler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Bayileri gezerken dikkatli ol. Genelde Alpinestar, Dainese, Revit gibi markaların fiyatları çok yüksek.

Ama her bayinin alternatif olarak sattığı adı sanı hiç duyulmamış markalarda var. Bunların kalitesini internette kısa bir araştırma yaptıktan sonra satın al. Çünkü oradaki esnafın bir çoğu motorcu olmadığı için onlara göre kendi sattıkları her mal en iyisi, en kalitelisi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    4 mevsimlik mont alın ama yazın kullanamazsınız. Yaz için sadece sırt koruma gibi birşey var onu alın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)