Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plasti dip

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Arkadaşlar motorumu boyayı kendim boyacıda renk koduna göre kardırıp bi tanıdık boyacıda boyattım fakat mat siyah olması gereken boya parlak siyah oldu galiba atılan vernik mat olmasına rağmen parlama yaptı bende plasti dip ile kendim boyamak istiyorum fakat Honda Dylanı boyamak için ne kadar plasti dip gider ve nerden bunu temin edebilirim, gerekli tiner vs varmı bilmşyorum ve sizlerin yardımına göz diktim yardımcı olursanız çok teşşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Kutu sprey olarak internette satılıyor. Herhangi bir şeye gerek yok,3-4 kat atınca gayet güzel olur. Yalnız 2-3 yılda bir söküp tekrar yapmak gerekir. Yoksa soyması çok zorlaşır.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden baksanız 4-5 kutu gider Dylan à

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Kutu olarak değilde kullanıma hazır 1 litrelik kampanyası var ben onu alsam kompresörle atarım fakat yetermi yetmezmi fikrim yok vede plasti dipmi yapsam yoksa boyayı alıp kendimmi boyasam kararsızım

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4

2 kutu yeter. Yeterli kalınlığa ulaşabilmesi için kutunun hepsini kullanmanız gerekir.

(Fotoğraftaki yer 6-7 kat oldu. Ufak yerlerede kullandım.1 kutunun %65 ini kullandım.)

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    bu spreylerle jantlarıda boyuyorlarmış, sitede motora uygulayan var mı özellikle klasik telli jantlarda tutunur mu acaba?

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu spreylerle jantlarıda boyuyorlarmış, sitede motora uygulayan var mı özellikle klasik telli jantlarda tutunur mu acaba?
    Tel jantlara tutmaz çünkü ince teller krom nikelaj kaplama olduğu için ve tutunma yüzeyi az olduğu için çabuk dökülür. Diğer 5 kollu jantlara uygulanabiliyor. Şôyle birşey var hem motosiklette hem de otomobillerde lastik değişimi yapıldığında tamirciler ister istemez yıpratabiliyor

plasti dip plastik karışımı boyadır ve pek sorun çıkarmaz kolay sökulur gerekli arastırma yaplırsa sanayiden bulabilirsin

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Tövbe sanayiden boya falan almam motora hiçbiri esnaf değil şerefsizin en önde gideni cevaplarınız için çok teşekkürler boyacıya makatına benzettiği yerleri pasta yaptırıp düzelttirdikten sonra 1 litrelik kampanyayı alıp motoru dipleyeceğim

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Hasan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tövbe sanayiden boya falan almam motora hiçbiri esnaf değil şerefsizin en önde gideni cevaplarınız için çok teşekkürler boyacıya makatına benzettiği yerleri pasta yaptırıp düzelttirdikten sonra 1 litrelik kampanyayı alıp motoru dipleyeceğim
    AYNEN GİT GÜVENDİĞİN YERDEN AL YADA DİREKT SİTESİNDEN AL EN İYİSİ SİTE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)