Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

mototaşa gittim 3bin lirayı bırakıp çıktım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Milletin canı sıkılıyor galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Siyaset bu konuya hocam, tabiri caizse "Pas,Orta,Şut ve goool"

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    honda nc 750x
    bu akşamki yorumları okumasaydım forumu terk edecektim ama düşüncelerimi anlayıp üstüne ironi yapan arkadaşlarımı gördükten sonra fikrimden vazgeçtim görüntü kirliliği yaratıp forumun asıl amacından çıkan bir başlık açtığım için hepinizden özür dilerim bundan sonraki başlığım aralık ayında 2015 bulvar gastelerinin kapak güzellerinden derlemeler olacak emin olun ekipman başlığından daha çok ilgi çekecek kimse harcadığım paraları kazandıklarımdan çıkarıp içmuhasebe elemanı gibi çalışmayacak herkes daha mutlu olacak. ben mi yok hayır olmayacağım çinli bir filozofun dediği gibi daha çok bilgi daha az mutluluk ile motor tepesinde uzayıp gideceğim.
    polo34 ve Levent68 bunu beğendiler.

10 BG anlayamadım
    kızıl şeytan bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı kızıl şeytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşamki yorumları okumasaydım forumu terk edecektim ama düşüncelerimi anlayıp üstüne ironi yapan arkadaşlarımı gördükten sonra fikrimden vazgeçtim görüntü kirliliği yaratıp forumun asıl amacından çıkan bir başlık açtığım için hepinizden özür dilerim bundan sonraki başlığım aralık ayında 2015 bulvar gastelerinin kapak güzellerinden derlemeler olacak emin olun ekipman başlığından daha çok ilgi çekecek kimse harcadığım paraları kazandıklarımdan çıkarıp içmuhasebe elemanı gibi çalışmayacak herkes daha mutlu olacak. ben mi yok hayır olmayacağım çinli bir filozofun dediği gibi daha çok bilgi daha az mutluluk ile motor tepesinde uzayıp gideceğim.
    bu forumda 18 yaş altı gençler de var, benim gibi bir sürü çinli motora binen de var, parası az-çok bir sürü insan var, harcadığınız 3000 tl'ye motor alıp konu açıyorlar normali alınmamaları gerekirdi, takdir etmeliydiler, komünist bir rejimde değiliz sonuçta, gereksiz çıkışlar oldu, alınmayın, burada sirkülasyon çok fazla, ortaya yazarsanız takılan çok olur, kendi motorunuzun konusuna yazarsanız tepki olmazdı, orada gelir düzeyi yakındır ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    malum kış geldi ekipman değiştireyim dedim dainese mont ayakkabı ve eldiven aldım kardeşlerim maaşımın 12de 1i olan 3000 türk lirasını orada bırakıp yola çıktım (havuz kaç dakikada boşaldı hesap edebildiniz mi?) beşiktaş tüneline girdiğimde tünel hiç bitmeyecek sandım ama ürünler 10 numara onu da ekleyeyim

http://www.mototas.com.tr/pictures/2...73_n32_f_s.jpg

http://www.mototas.com.tr/pictures/2...ack_00_lrg.jpg

http://www.mototas.com.tr/pictures/2...5636_691_s.jpg

dipnot: %15 peşin iskontosu olduğunu da hatırlatayım...
    Ekipmanların hayırlı olsun. Yakın zamanda test yazılarının da başka bir başlıkta yeralmasını ümit ediyorum. Zira verdiğin para oranı göz önüne alındığında her şartta ihtiyacını gördüğü gibi evdeki çamaşırı bulaşığı yıkayıp ütüleri de yapıyor olmalı

Geçen gün küçük bi çanta bakıyorum satıcıya sordum bu çantanın özelliği ne diye. ( volunteer ) aslında idnelik bende o başkasının 3 katı fiyat çekti zarflıyorum. çamaşır yıkar bulaşık yıkar akşam sana hizmet eder falan makaraya sardı. Gittim başka yerden 1/3 fiyatına aldım.

Demek istediğim bizde çok çeşit satıcı var. Umarım piyasadaki en uygun fiyata almış ol.

Konunun devamındaki polemik zaten içler acısı. Memleketimin sosyo ekonomik seviyesi gereği taşlanman normal. Evropada olsan çarmığa gererlerdi. Arap yarımadasında olsan kazığa oturturlardı hadi sen yine iyisin, muz cumhuriyetinde iki laf sokmayla biraz aşağılanma ve biraz da yalancılıkla suçlanarak kurtuldun.

Çok fazla dolaşacaksan buralarda saçını sakalını bıyığını şalvarını toparla biraz Sakına ha kendin olma )
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cogunlukla gelir seviyesi senin gibi olmayan insanlarin bulundugu bir toplulukta bu tarz bir konuya girisirsen sonucu elbette boyle olacak, neye cemkiriyorsun sen pampa?

Senden zengini de var ayrica, parayla ego olmaz. Alasagi ederler. Bunun disinda ekipmanin da bilincsiz bir harcama benim nacizane fikrim. Kisin seni korumayacak onlar.
    eroceto bunu beğendi.

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cogunlukla gelir seviyesi senin gibi olmayan insanlarin bulundugu bir toplulukta bu tarz bir konuya girisirsen sonucu elbette boyle olacak, neye cemkiriyorsun sen pampa?

Senden zengini de var ayrica, parayla ego olmaz. Alasagi ederler. Bunun disinda ekipmanin da bilincsiz bir harcama benim nacizane fikrim. Kisin seni korumayacak onlar.
    tam toparlıyoruz doğru ifade ettik kendimizi diyoruz adam çıkıyor parayla ego tatmini diyor. yukarıda allah var hangi cümlem bu egomu tatmin ediyor bilader sen söyle? hem bende süper ego var sizde yoksa ben ne yapayım sizi gidi alt egolular sizi.böyle mi yaklaşalım yani meselelere? bravo vallahi gerçekten bravo

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Konu toparlanmisti arkadaslar ekipmansizliktan kaza yapan arkadaslara bir suru laf ederken, arkadas gitmis ekipmanini almis bizimle paylasmis, konuya espriyle yaklastigini da anlatti.. neden hala uzatiyorsunuz??

tam toparlıyoruz doğru ifade ettik kendimizi diyoruz adam çıkıyor parayla ego tatmini diyor. yukarıda allah var hangi cümlem bu egomu tatmin ediyor bilader sen söyle? hem bende süper ego var sizde yoksa ben ne yapayım sizi gidi alt egolular sizi.böyle mi yaklaşalım yani meselelere? bravo vallahi gerçekten bravo
    Dostum senin icin saka olan 12de bir buradaki bir cogu insan icin hakarete tekabul eder. Ayiptir o yani. Elbette kimse kimsenin kazandigi paranin lafini etme luksune sahip degil de sen buradaki insanlar icin para odakli bir konu acmissin, ekipman odakli degil...

Dostum senin icin saka olan 12de bir buradaki bir cogu insan icin hakarete tekabul eder. Ayiptir o yani. Elbette kimse kimsenin kazandigi paranin lafini etme luksune sahip degil de sen buradaki insanlar icin para odakli bir konu acmissin, ekipman odakli degil...
    Parada değil, maaş odaklı...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    cbf 150 için H4 6000K setten fazla ya da çıkma zenonu olup da vermeyeninnn

madem herkes burda bende derdimi anlatayım...

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 için H4 6000 Kvs setten fazla ya da çıkma zenonu olup da vermeyeninnn

madem herkes burda bende derdimi anlatayım...
    nc 700 ü satıp cbf e gerimi döndün yoksa
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    honda nc 750x
    motosiklette bir kural vardır nereye bakarsan oraya gidersin demek ki siz 12de1 esprisine baka kalmışsınız içiniz rahat etsin o kadar para kazanmıyorum aylık maaşım 7 bin lira artı senede 4 maaş prim ve senelik cirodan yüzde 5 pay.lütfen konuyu ekipmana çevirelim dün aldıklarım deri montum çok yıprandığı ve fermuarı 35 kere değiştiği için alındı onun dışında tekstil ürünü montum da pantolonum da içliğim de bolca var eski bir tırmanışçı olduğum için malzeme konusunda sıkıntım yok teşekkür ederim beni düşündüğün için ortaköye yolun düşerse çaya beklerim

motosiklette bir kural vardır nereye bakarsan oraya gidersin demek ki siz 12de1 esprisine baka kalmışsınız içiniz rahat etsin o kadar para kazanmıyorum aylık maaşım 7 bin lira artı senede 4 maaş prim ve senelik cirodan yüzde 5 pay.lütfen konuyu ekipmana çevirelim dün aldıklarım deri montum çok yıprandığı ve fermuarı 35 kere değiştiği için alındı onun dışında tekstil ürünü montum da pantolonum da içliğim de bolca var eski bir tırmanışçı olduğum için malzeme konusunda sıkıntım yok teşekkür ederim beni düşündüğün için ortaköye yolun düşerse çaya beklerim
    Ben biraz agresif bir yorum yaptim affet, ama sadece bu tip seyleri paylasmak icin yanlis yerdesin demek istedim Bir kismimiz icin geyik konusu olan konular baska bir cogu icin ukdedir. Yani dainese montunu eldivenini gene paylas da, iste boyle de para biraktim diye saka yoluyla da dersen senin alinacagin cevaplar gelebilir.

PS: Cayini icerik

Motosikleti
    honda nc 750x
    Ben biraz agresif bir yorum yaptim affet, ama sadece bu tip seyleri paylasmak icin yanlis yerdesin demek istedim Bir kismimiz icin geyik konusu olan konular baska bir cogu icin ukdedir. Yani dainese montunu eldivenini gene paylas da, iste boyle de para biraktim diye saka yoluyla da dersen senin alinacagin cevaplar gelebilir.

PS: Cayini icerik
    beta tea çay kullanıyorum rize turistten falan bayaa pahalı sakıncası var mı senin ve arkadaşlar için ?
    Sj's, something123 ve gurkanerkan bunu beğendiler.

Ben yine ekipmana döneceğim. Mont 10-30 derece sıcaklıkta kullanılır. Daha soğuk ya da sıcak günlerde rahat edemezsin. Eldivenler de öyle. Bot ta aynı. 10 derecenin altında başka çözüm bulman lazım. Eğer soğuk havada da kullanıyorsan. Ben Dainese takımı 10 ile 30 derece arası kullanıyorum Vanucci takımı geçen sene Ağustosta Türkiye turumda kullandım. Terledim ama fazla da zorlamadı. Siyah deri takım su geçirmez ve içine kışlık membran da takabiliyorun ama kışın soğuk havada motor kullanmak fazla zevk vermiyor. Vanucci botlarım yazlık delikli hava iyi geçiyor ama su alan cinsi. Dainese ile kullandığım botlar Daytona su geçirmez çok tavsiye edebileceğim marka. Soğuk hava da ise Daytona tur botu kullanıyorum. Yağmurluk Dainese ile Alp dağlarına çıkınca bazen yağmur bastırıyor bazen hava soğuyor o Zaman kurtarıcı görevi görüyor. Arkadaşlar ekipman gerçekten önemli bir konu. Kaza yapmasan bile seni hasta olmaktan korur. Deri takım düşmede en az hasar almanı sağlıyor. Çizmeler de öyle. Eldivensiz motor kullanmayı hiç aklımdan geçirmedim. Tişört ile spor ayakkabı ile kot ile motor kullanmak bilmiyorum ama bana hiç cazip gelmiyor. Burada motorlar büyük yollar iyi ekipman için her alım gücü var vs vs ama yollarda ekipmanı tam olmaya biri görürseniz yabancı ve de büyük olasılıkla Türk tür. İllaki Dainese Daytona olması şart değil. Fiyatı uygun olan ama kaliteli bir çok marka var. Bence motora gereksiz aksesuarlar alınacağına eksoz Elcik vs gibi ekipmana para harcansa daha akıllıca olur. Ben Akrapıviç eksoz yerine aksesuar aldım. Hiçte pişman olmadım
    Mirable bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    beta tea çay kullanıyorum rize turistten falan bayaa pahalı sakıncası var mı senin ve arkadaşlar için ?

Seni aşağılık fakir. Insan viski ikram eder! Çayda neymiş? Tek buzlu chivas alayım
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)