Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

mototaşa gittim 3bin lirayı bırakıp çıktım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT07
    Komik esprilerini lemanda yapmaya devam edeydin keske

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bot konusundaki eksiğimi hatırlattın. Bir ara şu botlara para ayırmam lazım ...

Güvenlik demişken; şekil mekil bir yana; motosikletinizin koruma demiri orijinalde hazır gelmiyorsa, en yakın demirciye falan gidip ne bulursanız büktürüp taktırın.

Ön ve arka ayaklıkları da kaynakla sabitlettim; katlanmıyorlar artık. Yan yatsam motor koruma demiri ve ayaklıkların üzerinde duracak; ayak, bacak üstüne gelmeyecek...

Tabii, bot ve bilumum koruma ekipmanı şart ...

Havuz hesabını da yaptım, bu arada, hahaha...

Motosikleti
    honda nc 750x
    Etmediğimi nereden biliyorsun bu birincisi bir diğeri de ifade özgürlüğü forumun temel kurallarına uyduğun sürece bir haktır düşünceye katılmak katılmamak senin iradendedir katılmadığın düşünceye burada ifade etme diyemezsin forumun admini moderatörü diyebilir kural ihlali var der isterse üyeliğini iptal eder.mesela ben senin yazdığın hiçbir mesajı okumamışım sen de öyle yap ya okuyup kendi düşünceni doğru düzgün ifade et yada okuma kanalı değiştir rtüklük yapmaya kalkma arkadaşım

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Amma büyütünüz arkadaş. Alt tarafı 3bin liralık takım almış adam ki ss kullanan herkes gidip o Paraları bayılmak zorunda. Kaldı ki adam 3 parçaya o kadar para vermiş. Gidip shoei Den kask alıyorsunuz yazlık 600 euro para veriyorsunuz. Kask fiyatına 3 Parça ekipman bence Şahane.

Bir motor alıyoruz, gidip motor parası kadar ekipmana para harcıyoruz. Harcamakta Lazım. Hepimizin ağzında olan klişe ama gerçek bir ifade var: motorda kaporta biziz.

Helal olsun arkadaşım! Gidip bu Ekipmanları alarak ve yollarda kullanıp diğer Arkadaşlara örnek olarak güzel bir iş yapmışsın. Can'ı gönülden tebrik ederim !!!!!!!! Allah daha iyilerini de almayı nasip etsin tez vakitte. Güle güle kullanırsın inşallah.

Lakin deri Takım'lar Kışın biraz yetersiz kalabilir. Sert havalarda kullanmak için revitt 4 mevsim yarı tekstil yarı deri montunu tavsiye ederim. 3 parçadan oluşuyor. Omuz dirsek ve koruma yerleri deri geri kalanı file Mont , içinde yapmurluk onunla içinde kışlık koruma. Aynı şekilde pantolonuda var. Yaz kış Şahane oluyor. Sırt Bölgesi'ne ayrıca koruma takabiliyorsunuz.

12de1 lafına takıldıysanız da şunu da hatırlatmak Lazım bu ülkede bazı insanlar o paranın 12de 12sini istinye parkta Rolex Mağazası'na gidip tek bir saate bayılıyor. Ve aldıkları saat lüks değil orta segment oluyor. Ve o adamın 1 günlük alış veriş bütçesine tekabül ediyor o rakam. Gelirini siz düşünün

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hayırlı olsun güle güle kullan mı desem inşallah ihtiyacın olmaz mı desem kaliteli ve marka yapmış ürünlerin bir kere daha ne kadar kazık fiyat olduğunu hatırlattın benimde kask , yazlık eldiven ve uyduruk yazlık montumdan başka ekipmanım yok yağmurda zaten binmiyorum kışında en fazla 20 25 dakika sürüyorum banada kevlar kot pantolon ,iki parça deri tulum ve bot lazım 3000 e kurtaramam galiba en iyisi parça parça alayımda çok koymasın bari
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Parası olanlar bile mızmız ediyor. Gidişat kötü galiba

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Yazıyı ilk okudum dedim adam 36000 tl maaş alıyor acaba ne iş yapıyor ki.Sonra okudum espriymiş ama cümlenin sonuna br gülücük bari koysaydınız anlaşılırdı
    kızıl şeytan bunu beğendi.

Alıntı neoazrael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=1gAcXu4OrBQ

o para benim motorumun mazotuna yetmez
    Birde özel jetiyle gelen vardı bu programa

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    hocam bunca polemikten sonra ekipmanı kullanıp kış için nasıldır yorumu içinde konu açmanız böylece fikir ediniriz.
    Ayrıca bu vesile ile güzel kış ekipman markaları aldık, tşk ederiz,

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bunca polemikten sonra ekipmanı kullanıp kış için nasıldır yorumu içinde konu açmanız böylece fikir ediniriz.
    Ayrıca bu vesile ile güzel kış ekipman markaları aldık, tşk ederiz,
    açtığım başlığı silebilmek için her yolu denedim beceremedim sanırım aylarca konu başlığı da açmam.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı kızıl şeytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açtığım başlığı silebilmek için her yolu denedim beceremedim sanırım aylarca konu başlığı da açmam.
    hocam boşver burda aynen yazdıgın gibi sapık ruhlu sacma sapan yorum bile okuduk yakın zamanda, okurken kendimden utandım resmen oha zihniyete bak diyip moralim bile bozuldu,
    ekipmanla ilgili her turlu konuya açıgız, esprili yaklaştın, sıkıntı yok bence böyle dusunme... selamlar,

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    af yok burada, kusura bakma, işine gelirse, cezan kesilecek yakında, konuya hakim olanlar kendi aralarında görüşecek, oylama sonunda muhtemelen jüridekilere DAINESE marka mototaştan bir şeyler alıcan
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Senin esas suçun daines ten ekipman almak. Alpinstar ve revit varken dainesten ekipman mı alınır. Yıkıl karşımızdan!
    polo34 bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ne biçim adamsınız arkadaş biri kaza yapınca'da oo ekipmansız yapmış haketmiş diyonuz velevki arkadaşın maaşı 10bin sizene olum sizde kazanın eliniz ayağınız kafanız var sonuçta kullanın kulanabiloyosaniz kafanızı kusura bakmayın'da uzanamadığınız yere .ok atmayın full fakir edebiyatı hade bakim gölge yapmayın...

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Benim kot'un çakmak cebinde bozukluklar olacaktı. Bir H2 alayım diyorum.. ''Sıfırlamak'' lazım ara sıra tabi
    Ekipmanlar hayırlı olsun. Kazasız belasız..

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bizde geçen gün hatunla ekipman bakalım dedik. İkimizin toplam maaşının 5 katı fiyat çektiler. Galiba motoru satıp ekipman alıcaz. (Bu arada faturaları da ödememeye karar verdik oradan bi eldiven flan alırız diyoruz)

Not: ay boyunca da kevlar yeriz galiba.

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı yorumları anlamak maalesef çok zor. Ekipmanız binersin apaçi olursun ekipman alırsın böyle olur. Şimdi benim ekipmanları yazsam altı ay malzeme olurum sizlere. Face ten resimlere bakın. Ya arkadaşlar adam gayet normal bir ekipman almış en az altı yedi sene kullanır eğer kilo almaz ise. Pantolon ve termal içlik eksiği var. Kullandığı makina zaten büyük ekipmanlar normal o yüzden. Benim kullandığım makina 1200 cc 0 -200 km hiç hesaplamadım ama çok çabuk çıkıyor ve ben deri takım giymeden motora kesinlikle binmiyorum. Deri takımım birisi Dainese Laguna Seca New Diverse termal içlik Dainese çorap dahil don dahil teri üzerinde kurutmuyor. Botlar Daytona kask Schubert SR1 iki deri takım daha var onlar da kaskları ile aynı seviyede. 30 km hızla bile düşsen asfalt öper adamı belli ki arkadaşın canı tatlı tıpkı benim gibi. Neden bu kadar sorun yaptınız anlamadım. Arkadaşım sen pantolon işini de bir an önce hallet termal çamaşırlar da al bence don çorap dahil. Allah hepimizi kazadan beladan korusun

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Levent68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı yorumları anlamak maalesef çok zor. Ekipmanız biner

sin apaçi olursun ekipman alırsın böyle olur. Şimdi benim ekipmanları yazsam altı ay malzeme olurum sizlere. Face ten resimlere bakın. Ya arkadaşlar adam gayet normal bir ekipman almış en az altı yedi sene kullanır eğer kilo almaz ise. Pantolon ve termal içlik eksiği var. Kullandığı makina zaten büyük ekipmanlar normal o yüzden. Benim kullandığım makina 1200 cc 0 -200 km hiç hesaplamadım ama çok çabuk çıkıyor ve ben deri takım giymeden motora kesinlikle binmiyorum. Deri takımım birisi Dainese Laguna Seca New Diverse termal içlik Dainese çorap dahil don dahil teri üzerinde kurutmuyor. Botlar Daytona kask Schubert SR1 iki deri takım daha var onlar da kaskları ile aynı seviyede. 30 km hızla bile düşsen asfalt öper adamı belli ki arkadaşın canı tatlı tıpkı benim gibi. Neden bu kadar sorun yaptınız anlamadım. Arkadaşım sen pantolon işini de bir an önce hallet termal çamaşırlar da al bence don çorap dahil. Allah hepimizi kazadan beladan korusun
    Oyhh bu yorumu yapmiycaktin! Maasta yazarsan allah konu fena kilitlencek;))
    Levent68 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Levent68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kullandığım makina 1200 cc 0 -200 km hiç hesaplamadım ama çok çabuk çıkıyor ve ben deri takım giymeden motora kesinlikle binmiyorum.

Deri takımım birisi Dainese Laguna Seca New Diverse termal içlik Dainese çorap dahil don dahil teri üzerinde kurutmuyor. Botlar Daytona kask Schubert SR1 iki deri takım daha var
    1200 cc motor
    Bir sürü deri takım

Adam beni Linç edin diye bağırıyor.

Ne yapıyorsunuz arkadaşlar siz? Yürek yiyip yiyip foruma mı giriyorsunuz ?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Şimdi konuyu siyasete de getirmeden içim rahat etmeyecek sıkı durun

Bu millet milyar dolarlık yolsuzluk yapanları eleştirmezken, giydiği 5bin TL lik özel dikim takım elbisesiyle asgari ücret 1500TL olmaz, olamaz, diye bağıranları bile bağrına basarken, 700bin TL lik hediye kol saati aldığı ortaya çıkan bakan için "koskoca bakan, alt tarafı bi hediye ne olcak" derken, evinden milyon dolarlar ve yanında para sayma makinesi çıkan kişilere "o parayı hayır işinde kullanacaktı belki?" diye hep iyimser yaklaşan bir milletken;

Bu kadar iyimser ve güzel insanlara sen ne yaptın ki seni bu kadar eleştiriyorlar? bir otur düşün bence arkadaşım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)