Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

mototaşa gittim 3bin lirayı bırakıp çıktım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Adam mis gibi ekipman almış hayırlı olsun demek yerine herkes çemkirmiş.
    Hayırlı olsun Orçun abi asfalta değmeden paralansınlar.
    kızıl şeytan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kızıl şeytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden "çok pahalı" değil biliyor musun önceki dainese montumu 5 yıl ayakkabımı 4 yıl sorunsuz kullandım yıla aya haftaya güne böldüğünde "çerez" parası ülkede 700bin liraya saat takanlar varken canımızı emanet ettiğimiz hiç bir ekipman pahalı değildir
    Peki buna şu yönden bakalım normal bir iş yerinde çalışan vatandaş 3000 lira veremez. İçine oturur muadillerini almaya bakar diye düşünüyorum. Eğer standart normal bir gelirin olsaydı acaba aynı şeyi düşünür müydün hocam? Aslında motorda tampon biz oluyoruz ekipmana son derece önem vermeliyiz ama bence pahalı

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Sonradan görme olmak bunu gerektirir çünkü

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam mis gibi ekipman almış hayırlı olsun demek yerine herkes çemkirmiş.
    Hayırlı olsun Orçun abi asfalta değmeden paralansınlar.
    bas körüğü bas

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    şimdi bi de forumdan çık tam olsun.

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki buna şu yönden bakalım normal bir iş yerinde çalışan vatandaş 3000 lira veremez. İçine oturur muadillerini almaya bakar diye düşünüyorum. Eğer standart normal bir gelirin olsaydı acaba aynı şeyi düşünür müydün hocam? Aslında motorda tampon biz oluyoruz ekipmana son derece önem vermeliyiz ama bence pahalı
    "şöyle düşünürdüm bugün bir ayak kırılmasının tedavisi 6 ay sürer omirilik felç eder kafam kırılırsa benden bu ülkede kaç tane daha var ki bir tanesi eksilince fark edilmesin" diye düşünür motora binmezdim. şaka şaka dur ciddili cevaplayayım çin pazarı bu ülkeye girmeye başladığında motosiklet kulübündeki bmw suzuki honda kullanıcısı elitist arkadaşlar önüne gelen motor alıyor diye çemkirdiğinde onlara şu cevabı vermiştim bütçesi kadar motor ve ekipmanla trafiğe çıkan adama daha çok saygınız olsun ki onlar senin aldığın risklerin 4 katıyla bu trafikle cebelleşiyorlar ki aynı zamanda motosiklet kullanımını artırarak motorların trafikte daha çok fark edilmelerini sağlıyorlar hepsi işte bu çin kore diye beğenmediğiniz motor markaları ve kullancıları sayesinde oluyor. hala böyle düşünüyorum. ayrıca sıradışı sporlara ilginin arttığı ülkelerin ekonomik ve kültürel düzeyi de artar örneğin norveç örneğin hollanda

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bi de forumdan çık tam olsun.
    neden canım ekipman almak için yardım fikir vb isteyen insanlar rahatlıkla başlık açabiliyorken ben de beğendiğim aldığım ürünleri anlatınca suç mu oluyor bu mudur sizin demokrasi kültürüne inancınız? seni böyle sevmek sevmezsem terk etmek zorunda mıyım ben bu düşünce biçimini başka yerlerden de hatırlıyorum ve hiç kusura bakma ciddiye alıncak bir tarafı yok düşünceni ifade etmek için başkalarını kırmadan incitmeden tekrar deneyebilirsin aksi halde ayıp etmiş olursun arkadaşım
    Mirable, oguzhan6161, Sj's ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    kış ve deri mont mu

önce güle güle kullan diyeyim sonra Allah yardımcın olsun diyeceğim..

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hocam güzel ekipman şekil ona bisi diyemem bi bayan gozuyle hos duruyor.. biraz ince gibi hissettm yalniz montu; ( o deilde pantolon almadiniz mi? Guzel pantolon arayisindayim!

Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam güzel ekipman şekil ona bisi diyemem bi bayan gozuyle hos duruyor.. biraz ince gibi hissettm yalniz montu; ( o deilde pantolon almadiniz mi? Guzel pantolon arayisindayim!
    kevlar kumaş kot pantolon kullanıyorum tech9 tavsiye ederim hem korumalı hem de sürtünmeye karşı bedeninizi koruyor hem de özgüveninizi artırıyor

o para benim motorumun mazotuna yetmez
    something123, oguzhan6161 ve MetinK. bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı kızıl şeytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kevlar kumaş kot pantolon kullanıyorum tech9 tavsiye ederim hem korumalı hem de sürtünmeye karşı bedeninizi koruyor hem de özgüveninizi artırıyor
    Evet bende uzun uzun baktım kevlar pantolonlara, gayet guzel o iç tabakası çok guvenli duruyor, ama yagmurda acaba nasıl? onu sormadım mesela.. normal kot gibi ıslanıyor veya suğugu içer alıyor ise sanki biraz sıkıntı ne diyorsunuz? sanki giyinceğimiz pantolon ustune pratik yandan cepli bir su gecirmez dusmeye dayanıklı bişey olsa daha iyi olmaz mı?
    Kevlar için düşüncenizi merak ediyorum kış kullanımında...
    tşk ederim

Motosikleti
    honda nc 750x
    http://www.tech90.com.tr/models/ henüz kışlıklarını kullanmadım ama ifade ettiklerine göre su geçirmez kışlık modelleri var.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    şakaysa komik değil, eğer ciddiysen yine komik değil

bu arada o ekipmanlar soğuktan pek korumaz uyandırayım
    yeknet bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    o zaman bir bakmakta fayda var, kışın kevlar kullanan arkadaşlar varsa bir yorumlarlarsa sevinirim,

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman bir bakmakta fayda var, kışın kevlar kullanan arkadaşlar varyorumlarlarsa sevinirim,
    Kışın kevlar kot pantolonlar soğukda korumaz deride korumaz tekstil pantolonlara bakın bende alpinstarın drystar andes tourer modeli var başarılı tavsiye ederim

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Ekipmana para veren adam candır!

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hayırlı olsun ekipmanlarınız . Millet 3.000 tl'ye YBR alıyor . Kışın deri ceket işi pek iyi olmuyor hocam . Ekipman almadan önce keşke burada bi konu açaydınız , arkadaşlardan fikir alırdınız . Güle güle kullanın .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Eldiven ve bot için yorum yapamayacağım ama montun benzeri bende var. Super speed c2 pelle modeline sahibim kışın soğuk havalarda ister istemez içerisine rüzgar giriyo. Büse'nin adventure takımı tamamen soğuğa ve yağmura birebirdir keşke onu da inceleseydiniz. Yapacak bir şey yok artık içlik kullanmanızı tavsiye ederim ben puhu marka kullanıyorum 2 yıl önce almıştım ama piyasaya tutununca fiyatları arttırmışlar. Su görmediği sürece soğuk havalarda sizi titretmez ancak durumunuz iyiyse çok daha iyi markalara yönelmenizi tavsiye ederim hatta termal ince eldivenler var. Yeni aldığınız eldivenin içine giymenizi tavsiye ederim.

Motosikleti
    Henüz YOK
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın kevlar kot pantolonlar soğukda korumaz deride korumaz tekstil pantolonlara bakın bende alpinstarın drystar andes tourer modeli var başarılı tavsiye ederim
    Dostum bende senin pantolondan almayı planlıyorum hakkında biraz daha bilgi verebilir misin ?

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllık maaştır o, aylık olsa duramazsın.
    Espiri öyle yapılmaz böyle yapılır demiş resmen dizine oturtup öğretmiş şukuuuu
    zaferce ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)