Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsiklet almak lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    arkadaşlar motosiklet dünyası olarak ülkemiz adına çok üzücü fakat,firmalar tarafından da neden se pek desteklenmeyen bir finans durumu var ki, senelik faiz politikası, her nedendir bilmiyorum, yurtdışındaki durum bizim aylık faizlerimize karşılık onların senelik oranları; mesela 2,99% lik senelik bizde ancak aylık faiz oluyor. şimdi gelelim esas konuya; bu konu motor firmalarının kendilerinin yaptırımlarınla ancak oluyor, fakat bizim ülkemizdeki (birçoğumuzun rüyalarını süsleyen marka modeller) firmalar maalesef böyle birşey için uğraşmıyorlar ve yurtdışındaki firmalarada söylem iletmiyorlar. ben derim ki büyük bir çoğunluk olarak (tüm motor tutkunları) birkaç insan seçilerek firmalara kampanya ve yaptırım gücü kullanmalı, dolayısı ile herkes sevdiği motora kavuşmalı. buarada birçok motor kahramanı var ortada anketlere çıkıp, şov resimleri ile insanların ağızlarında ki suları yerlere döken, bana kalırsa birazda insanlara öncülük edip böyle bir kahramanlık yapmakta gerekmez mi??????????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

olay motor firmalarının yaptırımı ile ilgili değil.
    bahsetmiş olduğun yabancı ülkelerdeki ekonomi rayına oturmuş tıkır tıkır işleyen, risklerden krizlerden uzak, faizlerin çok düşük olduğu bir ortamdır.bizde her ne kadar enflasyonun düştüğü ve ekonominin düzeldiği iddia edilse de, bu durum geçici olabilir ve her an bir kriz daha patlak verebilir.yani ekonomimiz henüz güvenilir ve uzun yıllar sürdürülebilir bir istikrara kavuşmuş değil.bir gün gelir ekonomik göstergelerin hepsi ab ortalamasına ulaşırsa, almanya'da olduğu gibi %0,09 aylık faizlerle 10-15 yıl vadeli satışlarla istediğimiz araca biner gazlarız.bugün almanyada düzenli bir geliri olup sıfır araç almayanı dövüyorlar!

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    "Motorsiklet" değil "Motosiklet"
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    herşeyden önce güç seninle olsun, ancak görünürde olan ekonomik durum açısından firmalar söylediğim yaptırımı uygulayabilirler. Çünkü bazı görüştüğüm firma yetkilileri yani bazı japon üretici firmaların çekil gözlü insanları böyle bir konu ile ilgili olarak bize gelirlerse zaten çözüm üretiriz diyorlar. Sevgili Jawa cım
    let it be

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    elim sürçmüş motorsiklet yazmışım ama yazıda ki motosiklet
    let it be

Motosikleti
    04 ZX-636
    halilertan,
    +1
    bi de edit kullanırsan iyi olur
    2004 ZX-636 Yeşil Nincaa

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    cankat anlamadım, +1 nedir
    edit niye

Motosikleti
    04 ZX-636
    +1 sana katılıyorum demek. editse; zaten senin söylediklerinin arasında geçen başka konuşma yok, söylediklerin aynı kutucukta bulunsun diye
    2004 ZX-636 Yeşil Nincaa

Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    çok teşekkür ederim. edit nasıl olacak anlatırmısın.

sağolasın şimdi anladım

Motosikleti
    04 ZX-636
    senin yazılarının bulunduğu her kutucuğun sağ üstünde "değiştir" var. Oraya tıklayınca önceden yazdığın yazıya bişeyler daha ekleyebilirsin
    2004 ZX-636 Yeşil Nincaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler