Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pcx için egzoz seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pcx 125
    Sa,pcx ime egzoz almayı düşünüyorum iki egzoz var hangisi daha uygundur veya daha çok bas ses çıkartır bilgisi olan var mı youtubedan sadece birini dinleyebildim , biri bu
    gpr diğeri ise jcosta denilen bir marka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Bende seneye falan eksoz düşünüyorum ama garanti dışı kalmıyor mu?
    J costa kayış takımla eksozu performans veriyordu galiba. Gpr da iyi akrapovič düşünmez misin

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende seneye falan eksoz düşünüyorum ama garanti dışı kalmıyor mu?
    J costa kayış takımla eksozu performans veriyordu galiba. Gpr da iyi akrapovič düşünmez misin
    Akrapic bulamadım tr de satılan , Gpr mı Jcosta mı ? gpr ı bi abi de görmüştüm 150 likte taktırmış , jcosta da videosuna baktım sani jcosta daha baslı gibi bu arada garantiden çıkmıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52

bu videodaki pcxte jcosta varyatör ve egzoz var

buda fotoğrafı umarım mertcan abi kızmaz techturkeyden alıntıdır
    MotorcuMetos bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oo pcx dövüştürüyolar burda stock bi xmax 250 gelir geçer yanınızdan aman haa iyi hazırlayın

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo pcx dövüştürüyolar burda stock bi xmax 250 gelir geçer yanınızdan aman haa iyi hazırlayın
    Arada 100cc var geçsin bi zahmet
    MotorcuMetos bunu beğendi.

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    İmkanınız varsa yurtdışından, zamanınız varsa internetten ikinci el akrapovic alın. gpr'ın sesi hoş değil takınca yakıt artmıyor fakat bir getirisi yok jcosta egzoz tamamen çöp. ya malossinin egzozu yada akrapovic olmalı. tabi yanında kayış,ön-arka varyatör,hava filtresi de olursa tadından yenmez.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Scooter'da egzoz modifiyesi çevreyi çok rahatsız edici oluyo. Varyatörlü olduğu için bunlar 30-40 ile giderken bile 5000-6000 devir çeviriyo. Susturucusuz düz boru tarzı bişey takarsan iğrenç özellikle. Akrapovic'in falan da egzozları çok farklı değil özellikle geceleyin mahallelerden geçerken çok küfür yiyosunuz herkesden. Vitesli motorlarda egzoz daha az rahatsız edici, ben mesela tek perde susturuculu modifiye egzoz taktım 210cc motoruma, çok tok aşırı basslı bir sesi var, 6000 devire kadar Şahin arabadan daha fazla ses çıkarmıyodur. Düşük hızlarda da atıyorum 4. 5. vitese, 3500-4000 devirlerde kimseyi rahatsız etmeden yol alıyorum. Aragaz çektiğimde çıkan sesler, motoru bağırtıp gazı bıraktığımda falan egzoz patlatması fena tabi, anlayamazsınız

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter'da egzoz modifiyesi çevreyi çok rahatsız edici oluyo. Varyatörlü olduğu için bunlar 30-40 ile giderken bile 5000-6000 devir çeviriyo. Susturucusuz düz boru tarzı bişey takarsan iğrenç özellikle. Akrapovic'in falan da egzozları çok farklı değil özellikle geceleyin mahallelerden geçerken çok küfür yiyosunuz herkesden. Vitesli motorlarda egzoz daha az rahatsız edici, ben mesela tek perde susturuculu modifiye egzoz taktım 210cc motoruma, çok tok aşırı basslı bir sesi var, 6000 devire kadar Şahin arabadan daha fazla ses çıkarmıyodur. Düşük hızlarda da atıyorum 4. 5. vitese, 3500-4000 devirlerde kimseyi rahatsız etmeden yol alıyorum. Aragaz çektiğimde çıkan sesler, motoru bağırtıp gazı bıraktığımda falan egzoz patlatması fena tabi, anlayamazsınız
    Ben de egzozların sesini biraz kısmayı düşünüyorum, polis aramaktan bakışım yükseldi, ufuk çizgisine bakıyorum. Bu tek perde muhabbeti nedir, nasıl olur?
    Bendeki egzozların içine ışık tutunca egzoz borusuna kadar görünüyor, çevresi elyaf sarılı...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de egzozların sesini biraz kısmayı düşünüyorum, polis aramaktan bakışım yükseldi, ufuk çizgisine bakıyorum. Bu tek perde muhabbeti nedir, nasıl olur?
    Bendeki egzozların içine ışık tutunca egzoz borusuna kadar görünüyor, çevresi elyaf sarılı...
    Susturucular var yine de susturucu geçişlerini geniş bırakmışlar, egzozun son çıkışı da kocaman zaten. Boş boru değil boş bir ses çıkmıyor da, susturucunun içini boydan boya göremiyorum ışık tuttuğumda. Sizin motora uymayacak olsa da linkini vereyim.
    http://www.kalyoncumotor.com/motorsi...-eksozu-dh-001

Motosikleti
    Pcx 125
    Dün bu kızıltoprakta servise gittim sordum ordaki abi jcosta orjinalse daha iyi dedi burdaki orjinal midir ? http://urun.n11.com/egzoz/honda-pcx-...-FoaAqk08P8HAQ

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Susturucular var yine de susturucu geçişlerini geniş bırakmışlar, egzozun son çıkışı da kocaman zaten. Boş boru değil boş bir ses çıkmıyor da, susturucunun içini boydan boya göremiyorum ışık tuttuğumda. Sizin motora uymayacak olsa da linkini vereyim.
    http://www.kalyoncumotor.com/motorsi...-eksozu-dh-001
    Anladım ben de ekstra bir işlem var sandım. Bendeki egzozun susturucusu vardı, onun arkasını kesip iç deliği tornada genişlettim fakat yine de tam olarak istediğim tokluğu alamadım. Neyse konuya dağıtmayayım teşekkür ettüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)