Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2000 Model temiz Yamaha YZF R6 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    İyi günler arkadaşlar soru belli alınır mı. Yeterli deneyime sahibim sizce bakım açısından kullanım açısından sıkıntı yaratır mı sonuçta 15 yaşında yada bulursam bütçeye uygun 2001-2002 de alabilirim. Sizlere güveniyorum güzel tavsiyelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Hiç supersport makine kullanmadım ama supersport makinelerle her şeyi okudum baktım nerdeyse.Daha önce de boyle başlıklar açıldı 2006 r6 ya bile 10 yaşındaki makine neler geçmiştir başından alınmaz dendi.16 yaşındaki bi r6 kaç sahip değiştirmiştir , neler yaşamıştır , cigeri ne haldedir bir daha düşünün bence

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Tanıdık makina değil ise şüpheci yaklaşmak sizin çıkarınıza olur.
    Az bir yaş değil.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Tanıdık makine değil bulup alınacak araştırma sürecindeyim 250cc almak istemiyorum R6 2000 model kullandım daha önce çokta hoşuma gitti bütçeme de uygun ama dediğim gibi bulacam daha

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Masrafı olur sonuçta 15 yaşında makina. Şanslıysan az masrafı olur değilsen çok. Valla baban da olsa bence ticarette o temiz lafına pek inanma.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Ne önerirsiniz peki

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuruyen aksamda problemi olmayan ucuz yollu bi tanesini alip ebayden komple motor getirip takarsan bi ihtimal olur.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    ZERO ne yaptın abi komple motor getirirsek zaten 2006-2007 fiyatına gelir ki gider 2007 modellere bakarım alıp kullanacam uzunca bir süre parça değişikliği işine giremeyecem.

Sadece lastik ve yeni kask bütçesi var motordan hariç

eroceto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Hocam aynı konu geçen vardı.. Adamın belki de adamların motoru nasıl kullandığını bilemeyiz ki.. Millet yana yatması var sadece diyor oysa motor kazalı..

Ben olsam almam. Çünkü derdi bitmez.. Bir yeri bozulsa hem morel falan kalmaz hemde cebinden güzel rakamlar diyebileceğimiz paralar çıkabilir.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Mutlaka masrafı olur kardeş , hadi enduro falan olsa belki de Ss makina bu , illa zorlanmıştır parça değişimi gerekiyodur. Bütçenin elverdiği ve mümkünse sıfır al , ama düşük cc al. Uzun yıllarca gönlün rahat bi şekilde bin.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Ducati monster 600 için ne dersiniz peki?

Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZERO ne yaptın abi komple motor getirirsek zaten 2006-2007 fiyatına gelir ki gider 2007 modellere bakarım alıp kullanacam uzunca bir süre parça değişikliği işine giremeyecem.

Sadece lastik ve yeni kask bütçesi var motordan hariç
    e oluru o be dostum. 2000 model racingin ciğerini sökmüşlerdir. ebayden 2. el komple motor getirirsen 2007 fiyatına gelmez korkma :D

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    ZERO peki ducati monster 600 için ne dersin İtalyan canavar sağlam naked tam bana göre 8500 liraya 35000 km buldum

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    açıkçası bende 98 model srad felan almayı düşündüm ama vazgeçirdiler sebebpler burda sana söylenenle aynı

gel gör ki sonra gittim 2006 xx aldım. kazasıda vardı ama arkadaşın 2008 temiz hayabusasından daha iyi durumda idi

bence ön yargılı olmayıp alıp bildiğin bi ustaya götürüp abi bi aç bak nerelerinde değişen var sonra alıp bi tur atıp sağından solundan saçma sesler yoksa bence alınabilir. sadece ömrünü doldurup yenilenmesi gereken parçalara dikkat etmek lazım o kadar
    ferhatkars bunu beğendi.

ZERO peki ducati monster 600 için ne dersin İtalyan canavar sağlam naked tam bana göre 8500 liraya 35000 km buldum
    pek fikrim yok. ama 35000 km'de olmadığından adın gibi emin olabilirsin
    ferhatkars bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Dostum o kadar bütçen varsa ikinci el 250 cc bişi bak , eski ducatilerin sıkıntısı çok oluyor çok yakıyor parçalar pahalı ve 8000 liraya bir kelek olur mutlaka , yaşı büyüktür. Macera arama yoksa ödediğin kadar masraf yaparsın servise parçaya.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Ertugyigit doğru diyorsun da 250cc almak istemiyorum en az 500cc var aklımda naked ya SS düşünüyorum en kötü ihtimal enduro bütçe Max 10000 siz önerin o halde

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ertugyigit doğru diyorsun da 250cc almak istemiyorum en az 500cc var aklımda naked ya SS düşünüyorum en kötü ihtimal enduro bütçe Max 10000 siz önerin o halde
    çok kötü bir rakam tam arada kalıyor çünkü , eğer hız istiyorsanız 250 cc bile 160 yapıyor , neden en az 500 cc ? vergisi çok benzini çok işletim masrafı çok fiyatı da çok oluyor cc yükseldikçe.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Onları göze alıyorum neden 250cc değilde en az 500cc diye soracak olursan deneyime sahibim ve 250cc yetmeyecek tatmin etmeyecek 2 ay sonra tekrar motor arayışına girmek istemiyorum işletim ve benzin olayı hesaplamalar içerisinde

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Onları göze alıyorum neden 250cc değilde en az 500cc diye soracak olursan deneyime sahibim ve 250cc yetmeyecek tatmin etmeyecek 2 ay sonra tekrar motor arayışına girmek istemiyorum işletim ve benzin olayı hesaplamalar içerisinde
    Okay siz bilirsiniz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)