Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

YAMAHA R6 mı YOKSA R125 mi YARDIM LÜTFEN...

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. 24 yaşında bir bayan olarak yeni motor almak istiyorum. 18 yaşımdan beri scooter motor kullanıyorum. araba da kullanıyorum. biraz hız tutkunuyum ama vitesli motor kullanmışlığım da pek yok ve scooter'ı bırakıp kademe atlamak istiyorum. yamaha'nın R6'sı ve R125'i arasında kararsızım. yani hız motoru için başlangıç olarak hangisiyle başlamalıyım. R6 birazdaha güçlü ve yapılı sanırım R125'e göre. Lütfen ciddi ve seviyeli cevaplar verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bunları boşver. Honda ninja zx r6 öneririm.
    Skuterden r6ya geçilmez hatta skuterden herhangi bir 600cc ye geçilmez. R125 alırsın öğrenirsin yada r25 alırsın ki buda atak bir motor dikkat etmen gerekir. R125 selesi yüksek bir motor bilgin olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bunları boşver. Kawasaki h2r yada suzuki hayabusa k5 öneririm.

Edit: "Adam" troll'üm diye bağırıyor, ciddi ciddi cevap verenler var yahu. Adam bile değil gizli gay'dır bu, totolara teneke bağlayın forumda bundan sonra.
    EfeXTR, efendy06, VESPERA ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    o iki motor arasında neredeyse 10 katlık bir güç farkı var.
    r6 ve benzeri motorlar "r6 alayım mı acaba?" diye soracak seviyede acemi olanlara göre bir motor değildir.
    r125 münasiptir.
    emrb ve VESPERA bunu beğendiler.

canım trollüm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı kalypso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. 24 yaşında bir bayan olarak yeni motor almak istiyorum. 18 yaşımdan beri scooter motor kullanıyorum. araba da kullanıyorum. biraz hız tutkunuyum ama vitesli motor kullanmışlığım da pek yok ve scooter'ı bırakıp kademe atlamak istiyorum. yamaha'nın R6'sı ve R125'i arasında kararsızım. yani hız motoru için başlangıç olarak hangisiyle başlamalıyım. R6 birazdaha güçlü ve yapılı sanırım R125'e göre. Lütfen ciddi ve seviyeli cevaplar verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
    600cc ile başlamak+hız tutkunluğu

Bu konuda birçok şey yazılıp çizildi düşünce tekrarı yapmak istemem şu konuyu baştan sona okuyun

http://www.motosiklet.net/forum/moto...kaybettik.html

Dikkat çekmek için mi mesaja "bir bayanım"yazarsınız anlamam troll müsün nesin

r1'e bak derim.

cevaplar için teşekkür ederim. evet bana selesi az alçak olan bi motor lazım malum boy 1.60cm... kawasaki ninja ZX-6R için neler diyebilirsiniz peki?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    dikkatli sür https://www.youtube.com/watch?v=dn3Mey-w4DA ekipmansız binme derim
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    kawasaki ninja ZX-6R için neler diyebilirsiniz peki?
    Al sana irmik helvası tarifi

http://www.womenist.net/tr/p-9882/ok...si-tarifi.html

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    En iyisi bi cg al hem oturmassın yata yata gidersin yollarda 600 rr tokatlayan var bu forumda gerçi cbr125 le ışıktan ışığa 200 görüp daha basmıyanlar var bakalım daha neler görücek bu forum

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    R6 al, iyidir başlangıç için. R125 bir kaç hafta sonra sıkar ve yetersiz gelir. Bu arada R6 yı Sıfır almakta fayda var.

Zx6 da Öne fazla eğilirsin Çatal gözükür . Benden söylemesi
    avici bunu beğendi.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    R6 kesmez sizi 280 de tikaniyo namussuz sizi bi full modifiye skyline gtr veya bugatti paklar ama bi sure sonra bunlar da yetmez bence direk F16 bakin derim o da olmazsa bi uzay mekigi alabilirsiniz.

eroceto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gas Gas 250 EC
    Canım sıkılmıştı keyfim yerime geldi Allah da seni güldürsün :D

Bu arada en kısa zamanda motor karşılaştırma sitesi açıyorum özellikle HP kısımlarını kalın yapayım bari :D (motosikletozellikleri.com şaka değil yani yakında geliyor)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    cevaplar için teşekkür ederim. evet bana selesi az alçak olan bi motor lazım malum boy 1.60cm... kawasaki ninja ZX-6R için neler diyebilirsiniz peki?
    Ben evet diyorum. Fakat 2 hayırla uğurluyoruz.

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    jet ski tavsiyemdir yenge asfalt ağlatırsın :D

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Beyler ben taziye başlığını açıyorum, siz sonra bi uğrarsınız.

Ha fakat troll değil ise eğer; r 125

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    O nasıl kafa la

Bende yeni motor alacagim , yeni basliyorum. Cok fazla arastirma yaptim , 600 cc lik motorla baslamak demek direk intihar demek o yuzden bence 600 cc dusunmeyin. Gucu ve torku fazla. Ufak hacimli bi motorda gaz hassasiyeti olusmadigi icin gazi her cevirdiginizde ucar gidersiniz. Bu da kaza sebebi. Maksimum 250 cc lik motorlara bakin bence gerci bu bile tehlikeli ama siz bilirsiniz. Baslangic motorlari diye bakcaginiz ybr 125 , cbf 150 , en iyisi bajaj pulsar 200ns tir. Bunlari begenmezseniz , 250 cc ile baslamak isterseniz selesi alcak guzel kawasaki 250sl ye bakabilirsiniz. Yamaha yzf r25 te olabilir. Honda cbr 250 de olabilir diger 250 cc lere gore daha yavas diye duydum. Ben ybr almaya karar verdim , iyi forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

R125 i altin elbiseli adam dan youtube tan izleyin. O motor cok satilmadi 2. El piyasasi iyi degil. Ve o parayi gorunuse vermek gibi bi gercekte var. Yaris motoru tipi olsun diyosaniz , kalitesiz ama elinizde kalmaz yavas mondial z one s 180 e bakabilirsiniz

isuzuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki DR-Z400S
    6 yıllık tecrübeniz sadece hafta sonlarında scooter kullanmaktan ibaret değilse r25 iyidir, r125in scooter performansından pek bir artısı yok.
    r6'yı herkes kullanır ama sağlam tecrübe şart.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler